Treść opublikowana przez Kempesso
-
Wartości oporu Intake Air Temperature Sensor M70 M1.7
Zasada działania tych termistorów jest taka sama z tym że ten od cieczy musi mieścić się przy 80 w granicach 300-360 ohm natomiast od powietrza między 300-600 i tu właśnie różnica. Przekroczenie tych wartości odbierane będzie przez sterownik jako awaria czujnika
-
Wartości oporu Intake Air Temperature Sensor M70 M1.7
Przy 20 musi mieć 2200-2700 a przy 80, 300-600 omów.
-
zamarzające zamki
Takie same auto i taki sam problem szczęście że to automat :doh:
-
Jak sprawdzić kupowaną głowice??????
Co ma wspólnego termostat z wodą w oleju :?: :?: :?:
-
Jak sprawdzić kupowaną głowice??????
Ciężka sprawa zależy od uczciwości sprzedającego. A gdybyś zawiózł swoją do sprawdzenia może wystarczy ją splanować ?
-
czujnik temp silnika????
Ja stawiam na kable WN lub świeca fiksuje. W najgorszym wypadku zapieczony wtryskiwacz
-
Jak sprawdzić kupowaną głowice??????
Zawież tę głowicę do serwisu zajmującego się ich regeneracją oni sprawdzą czy do czegoś się jeszcze nadaje prześwietlą i zbadają na szczelność bo nie których pęknięć nie widać na oko a nie które ujawniają się pod wpływem temperatury płaszczyzna jej przylegania do bloku tez ma kluczowe znaczenie sprawdzą ew splanują i powiedzą jakiej grubości uszczelkę dobrać u mnie w regionie ta operacja kosztuje ok 70 zł.
-
lusterko wewnetrzne samosciemniajace sie...
Tego nie wiem ale warto sprawdzić :cool2:
-
lusterko wewnetrzne samosciemniajace sie...
Śmiało. Wyciągnij lampkę z podsufitki powinna być tam włożona oryginalna kostka z trzema przewodami przeprowadzasz ją do lusterka podłączasz i po sprawie działa jak ta lala. :roll2:
-
bendix
Jak komputer nie wykryje żadnych błędów to sprawdź ciśnienie paliwa.
-
bendix
A co ma z tym wspólnego bendiks :?: Sprawdził bym najpierw czy pompa paliwa utrzymuje odpowiednie ciśnienie. Przyczyn może być kilka, podłączałeś go pod komputer ?
-
bendix
Normalnie kręci czy ciężko ? bo to może śmierdzieć rozrusznik jak ma zużyte tulejki to będzie się sklejał i obracał bardzo ciężko jakby był słaby akumulator a po czasie po prostu się spali
-
...odczytanie bledow komputera 535i
Jest bankowo sprawdzałem na 100% dobra, jak włączam zapłon to nie świeci i tu właśnie problem.
-
...odczytanie bledow komputera 535i
O tym wiem. Powiedz mi jak mam ją zmusić do świecenia. Będę wdzięczny.
-
Rozbierał ktoś rozrusznik na czynniki 1
Widziałem w sklepach z częściami różne typy i rodzaje tych zębatek, na pewno coś dopasujesz, dobrze będzie jak zabierzesz ze sobą starą na wzór. Koszt to ok 30 zeta
-
Rozbierał ktoś rozrusznik na czynniki 1
Jeśli będzie normalny elektromechanik to maks. 1 rbh=20 zł. Rozrusznik ma przecież na stole, więcej bym mu nie dał. Koło zamachowe zostaw to może być wina tej plastykowej zębatki o której pisałeś że ci pękła na początku tematu
-
Rozbierał ktoś rozrusznik na czynniki 1
Coś po..... z postu wynika że masz taki rozrusznik http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AC11&mospid=47270&btnr=12_0826&hg=12&fg=25 żeby zdjąć bendiks to musisz zdjąć osłonę i pierścień nr 18 RS osłonę w kierunku do zębatki potem pierścień i bendiks z widełkami wylezie. Jak byś odkręcił elektromagnes było by o wiele łatwiej bo miałbyś wszystko na wierzchu a tak to wygląda jak robota ginekologa ale mocne nerwy i powinno się udać gorzej będzie włożyć bendiks z widełkami na elektromagnes bo będzie się obracał
-
Rozbierał ktoś rozrusznik na czynniki 1
Ten pierścień to nr 26-RS na tym rysunku, bardzo częsta awaria tego rozrusznika zaczyna się od zużytych tulejek na rysunku nr 6, 12 i 20. Bez odkręcania elektromagnesu wirnik powinien zejść http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=1351&mospid=47268&btnr=12_0275&hg=12&fg=25
-
Gdzie jest CRASH CONTROL MODULE w modelu 730 /awaryjne
Małe jest ale czy niebieskie to nie wiem u mnie jest czarne, jak zdejmiesz tylna kanapę to jest po prawej stronie od puszki z bezpiecznikami taki niby silniczek przykręcony do blachy
-
Gdzie jest CRASH CONTROL MODULE w modelu 730 /awaryjne
Pod tylnym siedzeniem z lewej na ściance jak walniesz w nią pięścią to powinieneś go usłyszeć takie bzzzzzz..
-
Rozbierał ktoś rozrusznik na czynniki 1
Żeby wyciągnąć całą ośkę trzeba zdjąć osłonę pierścienia sprężystego na ośce ( w stronę zębatki ) następnie zdjąć pierścień i osłonę. 2. Śruby : W ostateczności rozwierć bo być może elektromagnes nie wyrzuca, a te plastykową zębatkę wymień tania jest . :cool2:
-
Problem ze sprzęgłem ?? Dziwna sprawa...
A płyn hamulcowy ubywa ? Bo może pompa albo siłownik czasem puszcza :idea:
-
BMW E34 turing Mysz w kanalach ogrzewajacych auto :):)
I zwoła swoje półtora tysiąca kolegów i koleżanek z całego osiedla :worried:
-
...odczytanie bledow komputera 535i
Świetnie, mógłbyś mnie przeprowadzić krok po kroku przez ten temat ? Bo nie wiem od czego zacząć. :doh:
-
kolo - sruby zabezpieczajace
U mnie jest w schowku w klapie bagażnika myślę że u Ciebie też tam ma swoje miejsce :cool2: