Treść opublikowana przez Kempesso
-
[E38] Jak włączę ogrzewanie tylnej szyby szumi radio ???
Witajcie. Jak w temacie występują jakieś zakłócenia że nie słychać radia tylko szum jakby ktoś antenę odłączył ??? Borykał się ktoś z takim problemem ???
-
Czarny grill
Zaszpachluj znaczki na maskach wytnij dziurę w tylnym zderzaku na tablice rejestracyjną, i załóż szklane drzwi aby było widać paski na dresach :norty: :norty: chromowana nera musi być :cool2:
-
dziwna ilosc oleju
Z moich informacji wynika że powinieneś wlać (razem z filtrem) 6,5 litra. 7.5 wchodzi do V8-emki. 8 litrów to dużo za dużo
-
Moj Youngtimer
Jak już jest zderzak od 740 z wlotami i spryskami to aż się prosi o piękną szeroką buźkę (z maską oczywiście). Jak kraść to miliony, jak gwałcić to księżniczki, jak jeździć to Beemką SIÓDEMKĄ :cool2:
-
przednia szyba peka
No tak przecież jak wykroją Twoją szybę to zakładają że nie wyjedziesz od nich bez szyby i w ostateczności zgodzisz się na wersję bez czujnika :nienie: zażądaj aby pokazali Ci tę szybę zanim zaczną demontaż nie wierz na słowo
-
Czy ktoś wie co to jest?
tzw. separator oleju ma za zadanie zatrzymywać skropliny oleju aby nie dostawały się do kolektora dolotowego
-
Kolejny vanos !!! E39
Sprawdź czy jak lekko dodasz gazu to też słychać tak do 1000 obr. bo problem może leżeć w napinaczu ew zbyt niskim ciśnieniem oleju na wolnych obrotach i łańcuszek klekocze o obudowę
-
Padł akumulator i ...
Spróbuj test nr 2 pozwoli on wyeliminować zepsuty wskaźnik jak będzie ok będziemy radzić co dalej
-
Filtr Weglowy
U mnie zasysa czyżby był nie drożny ???
-
nierówna praca na zimnym
Wtryski raczej nie prędzej pompa paliwa ma słabą wydajnosć
-
Ktora najlepsza 520d,525d,530d do lawety dylemat kupujacego!
Nadaje się bardziej na wakacje z kempingiem. Kup busa a jeżeli zależy Ci na BMW to kup X5
-
Filtr Weglowy
Jeżeli nie czuć zapachu benzyny-nie wymieniaj
-
(328) Czy przypaliłem sprzęgło??
Wrzuć 3 i próbuj ruszyć na równej drodze jak ruszy to ok jak się będzie ślizgać to wymiana tarczy, lub 80km/h 5 bieg i gaz do dechy nie powinno sie ślizgać
-
Jakiś element w podwioziu
Wygląda na to że zmiażdżyłeś obejmę tulejki drążka ''stabilizatora" poszukaj dobrej na szrocie bo prostowanie może przynieść nieprzewidziane skutki może pękać nowa tuleja gumowa ok 15zł obejma na szrocie ok 10zł i robota jak nie dasz rady sam ok 10zł razem ok 45 max 50zł
-
Filtr Weglowy
:lol: Serwisy szanowny kolego wymienią ci wszystko na czym mogą tylko zrobić kasę łącznie z powietrzem w kołach na zimowe bo wcisną ci kit że auto będzie miało lepszą przyczepność na mrozie, podjedź do jakiegoś i powiedz że chcesz wymienić filtr węglowy to staną na głowie żeby go dla ciebie zdobyć nie sprawdzając przed tym czy należy mu się wymiana czy nie postawia ci kawę dadzą prospekty będą cukrować fajną gadką, a jak zobaczysz rachunek to lepiej żebyś siedział :worried:
-
Przed kupnem MAM PYTANIA
Poco wam te wszystkie pierdoły z tyłu ???? żeby czuć się jak szofer prezesa jakiejś firmy ???
-
Filtr Weglowy
Jeśli nie czuć zapachu benzyny pod maską to ja bym zostawił, osobiście nie spotkałem się z takim filtrem w sklepie żeby można było sobie kupić na wymianę pewnie tylko ASO. Jeśli chodzi o filtr kabinowy to do e32 węglowych nie widziałem natomiast BOSCH zaleca wymianę go co 15 tyś km
-
Czy opłaca się kupić E32 z wada ????
3000+1200 opłaty 1500-2000 robota z częściami bo nie wierzę żeby było taniej wyjdzie prawie 6000 za 88r to żadna okazja jaki ma przebieg ?? i w jakim stanie jest reszta ??
-
Filtr Weglowy
Witaj. Czy chodzi ci o ten filtr co pochłania opary benzyny ???
-
przednia szyba peka
Zapytaj tu http://www.allegro.pl/item159794450_bmw_e38_nowa_szyba_tylko_350_zl_zapraszamy.html Jeśli koniecznie chcesz nową podróbkę, mi wydaje się że 700 zł to kosmiczna cena za szybę chyba że oryginał z 6 miesięczną gwarancją. Wstrzymaj się z wyminą do wiosny jak będzie ciepło przy ujemnych temperaturach występują naprężenia i nawet dobrze wklejona szyba może pękać ew przeciekać
-
przednia szyba peka
Ja na twoim miejscu poszukał bym oryginalnej szyby z logo BMW z jakiegoś rozbitka lub anglika nie powinna być droższa niż 250-350 z tego co widzę u siebie to wokół czujnika deszczu jest czarna oblamówka, w podróbce wątpię żeby była, a bez niej to kicha.
-
Dziwne zachowanie Steptronica??
Nie zamierzam tutaj podważać niczyjego autorytetu ale czasami zdarza się przedobrzyć bo nowy olej wypłukuje naturalnie powstałe uszczelnienie podczas eksploatacji i wtedy zaczynają się dziać cuda
-
nierówna praca na zimnym
Jeśli nie kapie pod auto to pompę zostaw w spokoju. Kabli zapłonowych nie szukaj bo ich tam niema. Sprawdź cewki zapłonowe w miejscu połączenia cewki z gumową "fajką" czy nie widać "okopcenia" będzie to wskazywać na jej przebicie, w gniazdach świec nie może być oleju :!: częsty przypadek V8 następnie należało by sprawdzić wszelkie połączenia w układzie dolotowym żeby wyeliminować "lewe" powietrze. i legendarną już membranę w kolektorze dolotowym. Ale zanim zaczniesz dłubać najpierw sprawdź ciśnienie paliwa musi być w granicach 3-4 bar. A ubytku płynu z chłodnicy szukaj raczej na połączeniach LPG lub z samego parownika no chyba że widać na oko że pompa cieknie
-
Dziwne zachowanie Steptronica??
W takim razie należałoby sprawdzić pompę oleju w skrzyni. Jak pojęcia nie mam. Ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Nie wiem jak to się ma do steptronica w e39 ale w moim e38 Nie zaleca się wymiany oleju ew uzupełnienie jak wystąpi wyciek i żadne książki ,programy diagnostyczne i naprawcze nie podają jaki ma być olej odsyłają tylko do ASO. a propos oleju jaki wlałeś :?:
-
Dziwne zachowanie Steptronica??
Podobne objawy są jak jest za niski stan oleju w skrzyni, jak pochodzi na wolnych obrotach olej się rozgrzewa wtedy zwiększa swoją objętość i problem znika. Warto sprawdzić stan oleju.