Treść opublikowana przez mmw
-
E61 545i 2004r WBANH31060B489259
mmw odpowiedział(a) na bakter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczególnie, że E61 generalnie się fatalnie sprzedaje. Mało kto chce kombi w 5tce.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo Ty się tak uparłeś na te poduszki?? Czasami wystrzelą przy byle stuknięciu, czasami nie wystrzelą przy takim dużym dzwonie jak tu. Kwestia gdzie są czujniki i jakie przeciążenia powstaną i jak są ukierunkowane. Wystrzelone poduszki to nie jest jakiś problem, jeżeli ktoś potem zamontuje je z powrotem.
-
Łódzkie
19 i runflat... i wszystko jasne. Tak będzie i nic nie zrobisz. Przyzwyczaj się.
-
e91 330xd A200166 Korekta
mmw odpowiedział(a) na kkamo84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy. Tu całe uderzenie poszło na koło. Skoro minęło podłużnicę to na czymś się musiało zatrzymać. ;) Od oszustów aut nie powinno się kupować, więc wg mnie te dywagacje i tak nie mają sensu. Przebieg cofnięty, koniec tematu.
-
Łódzkie
Na prostej, płaskiej nawierzchni też Ci ściąga? Ściąganie na koleinach jest naturalne, przy kołach niskoprofilowych, ze względu na sztywność opony, która nie poddaje się kształtowi nawierzchni. Geometria i zbieżność nie ma większego wpływu na takie rzeczy, musiałaby być bardzo źle ustawiona.
-
e91 lci 320d 177- WBAUX31050A206645
mmw odpowiedział(a) na DamcioDa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest wersja N47D20C, więc bez wadliwego rozrządu. Oczywiście nie znaczy, że na 100% nie będzie z nim problemów, ale to nie jest wadliwe D20A.
-
E91 320i WBAUS910X0F115200 2011r., Płock
mmw odpowiedział(a) na janerka88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRadzę się trzymać jak najdalej od tego silnika. N43 to wadliwa jednostka i bardzo kosztowna w serwisowaniu, szczególnie, że tutaj jest już (jak na nią) spory przebieg.
-
BMW E91 320D Wbavu31060ky31112
mmw odpowiedział(a) na ...radek... temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolaczkowi zawsze drogo. ;)
-
Łódzkie
Olech Service, Olechowska 11b, Łódź 426492294 Tylko termin najbliższy to pewnie z tydzień, półtora.
-
E90 320i N46B20 trzęsie jak diesel
Lewarek będzie zawsze się trząsł, lekko ale będzie. To wynika ze sposobu połączenia go ze skrzynią biegów. Tak jest w BMW i trzeba to zaakceptować. ;)
-
Jak w prosty sposób ukraść BMW X6
No to się obudziliście. ;) Już dawno Beemka jest rozpracowana i łatwo się kradnie. Jedyne wyjście to odcięcie gniazda diagnostycznego, no i głośny alarm, który uniemożliwi złodziejowi spokojną zabawę przy Waszym aucie.
-
Łódzkie
Odezwał się ten co w opisie nie ma "łódzkie". ;) :D
-
318i po wymianie uszczelniaczy + bierze olej.
Ja pisałem o koszcie robocizny przy wymianie bez zdejmowania głowicy. Naturalnie trzeba liczyć uszczelkę pod pokrywę zaworów, która kosztuje około 250 zł, ale ją trzeba zawsze brać pod uwagę, czy zdejmujemy głowicę czy nie.
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Nie wiem skąd masz takie informację. Praktycznie nie zdarzają się uszkodzenia taśmy przy wystrzeleniu poduszki w BMW. Sporadycznie uszkadzają się prawe przyciski kierownicy i tyle. Używane taśmy mogą się uszkodzić bo źle są przechowywane itd. Może stąd przypadki, że ktoś kupuje i jest zepsuta.
-
E90 320i N46B20 trzęsie jak diesel
No to wygląda na Valvetronic.
-
318i po wymianie uszczelniaczy + bierze olej.
Komplet uszczelniaczy kosztuje grosze (około 100 zł chyba o ile pamiętam). Można je wymienić bez zdejmowania głowicy. Jest w necie nawet gdzieś instrukcja, więc powinno to kosztować 200-300 zł maks.
-
BMW F16 konwersja US-EU
W jakim celu wymieniałeś lampy przednie? Włącznik świateł należy wymienić aby mieć przeciwmgielne tylne. Instalacja jest przystosowana. Nowy włącznik świateł trzeba dokodować no i przeciwmgielne oczywiście też.
-
E90 320i N46B20 trzęsie jak diesel
A czy jak z obrotów spoczynkowych depniesz nagle w pedał gazu to silnik wchodzi płynnie na obroty czy ma chwilę zwłoki, jakby duszenia się?
-
318i po wymianie uszczelniaczy + bierze olej.
Obserwuj i panikuj jak faktycznie będzie regularnie ubywał. Jeden kwadracik nic nie znaczy, bo mogło być na granicy tego wskazania.
-
[e90] 320d wymuszenie wypalania dpf
Błędy świec żarowych nie mają wpływu na wypalanie DPF. Za to niestety błędy DPF tak. Bez wykasowania ich procedura nie chce się zacząć. Jest to dość niezrozumiałe, bo ta procedura ma usunąć przyczynę tych błędów, czyli zapchany filtr. Jakoś tak dziwnie sobie to w BMW wymyślili. Nawet po wykasowaniu błędów, zanim procedura się zacznie rozpoczynamy jazdę, więc błąd zaraz wskakuje. Jedyne wyjście to kasować błąd na bieżąco INPĄ, jechać równo z większą prędkością, obrotami około 2000 i wtedy samochód sam zacznie filtr wypalać, bo spełnią mu się wszystkie warunki (oczywiście termostaty muszą być sprawne). W pewnym momencie zauważymy, że błąd DPF już nie wraca. Teraz dopiero można rozpocząć procedurę wypalania poprzez ISTĘ albo DIS i zrobić to porządnie do końca.
-
[E90 320i] Dławi się na zimnym silniku
A czy jak na luzie dodajesz gazu to silnik od razu wkręca się na obroty czy przydławia się na chwilę?
-
Rejestracja BMW (560X) sprowadzonego z DE
W dokumencie identyfikacyjnym, który dostałeś wraz badaniem technicznym diagnosta powinien wpisać model. Oznaczenie 560X to wewnętrzne oznaczenie BMW. Prawidłowe oznaczenie modelu masz na tabliczce znamionowej.
-
Bmw z USA - import
Jak chcesz auto bardzo drogie i mocno rozbite to możesz coś kombinować z USA, ale w innym wypadku nie ma to sensu.
-
E91 2.0D 177km
mmw odpowiedział(a) na prz3m temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo to auto na pewno ma tyle przejechane. ;) Drożej można sprzedać gołą benzynę z 2008 roku, więc to była prawdziwa, polska "okazja". ;)
-
E91 doposażenie w tempomat ??
Nikt w końcu autorytatywnie nie odpowiedział na pytanie czy w 330d przedlift można dołożyć zwykły tempomat bez funkcji hamowania, czyli wymieniając tylko manetki i kodując. To jak to wygląda konkretnie? :)