Treść opublikowana przez mmw
-
E91 - 330D - 231 km - WBAVU91080KT13537
mmw odpowiedział(a) na kukoviak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego. Takie 330d powinno kosztować ponad 40 tys. złotych, szczególnie w automacie. To czego Ty się spodziewałeś??? :duh:
-
E91 320I - WBAVR71000FT32534
mmw odpowiedział(a) na kukoviak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jak ze Szwajcarii to na pewno bezwypadkowy. :mrgreen: Silnik to N46 o mocy 150KM, a nie 170konne N43. Kłamstwo na kłamstwie, więc pewnie bezwypadkowość i reszta idealności też z nieba wzięta.
-
BMW E90 WBAVU510X0A301565
mmw odpowiedział(a) na Pajdaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego. Nikt Ci nie ubliża. Sam piszesz, że 330d wg Ciebie nie jest warte 40 albo więcej tysięcy złotych. To Ci tłumaczymy, że jest warte i jak nie masz przeznaczonej takiej kwoty, to sobie tę wersję silnikową odpuść. Nikt nie każę Ci szukać w Niemczech. Po prostu ich rynek jest jakimś tam wyznacznikiem wartości porządnych samochodów. Policz sobie nawet 9 tys. Euro, chociaż za tyle się ładnego 330d nie kupi. W Polsce do rejestracji z opłatami wychodzi Ci wtedy prawie 50 tys. złotych. To co się dziwisz, że te za 35 to śmietniki. Nawet za 40 nie kupisz idealnego 330d, które coś nie miało malowane. Po prostu jest to niemożliwe, no chyba, że będzie miało kosmiczny przebieg. Problem polega na tym, że u nas ludzie za 35 tys. złotych szukają 330d, a za 25 tys. zł 320d. Zobacz na ten dział. Same okazje za 70% wartości realnej. W Polsce jak ktoś nie kupi auta "okazyjnie" to wydaje mu się, że jest frajerem. Potem jest płacz, setki tematów na forum w dziale mechanika i potem wydane tysiące na naprawy. Na koniec się okazuje, że w sumie ten nabywca, który nie chciał być frajerem, stał się podwójnym frajerem, bo zamiast dać 30 tys. złotych za dobre auto, kupił "okazję" za 25 tys. i przez rok dołożył do niego 10 tys. Bilans na koniec jest oczywisty. To jest niestety mentalność narodu i tyle.
-
BMW E90 WBAVU510X0A301565
mmw odpowiedział(a) na Pajdaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa myślę, że to właśnie jest tylko Twój problem i innych szukaczy "okazji", bo rozsądni ludzie wiedzą jaka jest wartość rynkowa takiego samochodu. Zobacz ceny w Niemczech i innych krajach europejskich. Widocznie w całej Europie są sami frajerzy i przepłacają, a Ty jedyny mądry kupisz za 35 i będziesz "cwaniak". Pamiętać należy, że na 330d jest wysoka akcyza, co tym bardziej podnosi polską cenę. 35 tys. złotych to trzeba dać za wypasione 320d z małym przebiegiem a nie 330d. Myślę, że przestań szukać BMW i zmień markę, bo masz od początku złe podejście i skończy się to kupnem skarbonki a nie samochodu, bo widzę, że masz pretensje do całego świata, za to, że za BMW ludzie płacą dużo więcej niż za Opla i inne zwykłe marki. ;)
-
BMW E90 WBAVU510X0A301565
mmw odpowiedział(a) na Pajdaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro to wszystko wiesz, to dlaczego szukasz za 35 tys. złotych samochodu, którego wartość rynkowa to 40-50 tys. złotych? Piszę oczywiście o porządnych samochodach, do których nie trzeba dołożyć 5 albo 10 tys. złotych po zakupie.
-
BMW E90 WBAVU510X0A301565
mmw odpowiedział(a) na Pajdaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukaj za 30 tys. to na pewno nie trafisz na padlinę. :) Co się dziwisz, że każde auto jest śmietnikiem albo coś miało naprawiane, skoro za 35 tys. złotych chcesz kupić samochód warty na zachodzie 10 tys. Euro. Jak nie masz kwoty na taki samochód to szukaj z mniejszym silnikiem, a nie rzucaj się z motyką na słońce. Potem jest biadolenie na forum.
-
E91 318i WBAUS31090A529353 - KOREKTA
mmw odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo raz lepsze ceny w tym dziale się pojawiają. Masakra. Takie auto normalnie jest warte z 40 tys. złotych, a tu proszę jaka "okazja". :duh: Klima na korbę może nie pomaga, ale bez przesady.
-
BMW 116i 2009r WBAUE31020E184201
mmw odpowiedział(a) na stachu5311 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe niby drogo?????????? Za 2009 rok???
-
BMW E90 WBAUX11040A811647
mmw odpowiedział(a) na andrzej008 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepsze jest "Nie ma nic do ukrycia". :D Poza modelem. :D
-
BMW E90 WBAVU510X0A301565
mmw odpowiedział(a) na Pajdaq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDrożyzna, poszukaj za 25, nie bądź frajer. :)
-
Autohandel - sprzedaż auta przed 6 miesiącami od zakupu.
Dajcie spokój. Kolega pisze anonimowo, a Wy przeżywacie jak mrówka okres. ;) Po drugie na forum to sobie można wszystko pisać. ;) Co nie zmienia faktu, że kolega wyżej dobrze zauważył. Akcyza niska, ale podatki wyjdą większe. Dochodowy to jedno, ale dojdzie 23% VAT od marży. Co najlepsze akcyza nie pomniejsza marzy w przypadku faktury VAT marża, więc VAT będzie liczony od różnicy między zakupem za granicą a polską fakturą sprzedaży.
-
BMW E90 VINWBAVG91030VG43885
mmw odpowiedział(a) na Fred-Flinstones temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh: Uwielbiam te teksty, że przebieg nieważny, ważny stan techniczny.
-
BMW e90 Radomsko WBAVA51090VA61946
mmw odpowiedział(a) na alien776 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena normalna jak na takie auto bez nawi, więc może nie ma tragedii. Nie zmienia to faktu, że żeby w Polsce móc w takiej cenie auto sprzedać, to coś tam musiało być żeby w Niemczech to taniej kupić. Ceny w Niemczech są bardzo wysokie.
-
Głośno, głośniej, f30
Faktycznie, masz rację. Zasugerowałem się, że to był jego pierwszy post. :)
-
Głośno, głośniej, f30
Nie przejmuj się. Ja to tak samo odebrałem, szczególnie, że specjalnie się kolega zarejestrował na forum, żeby to napisać. :)
-
Jaki silnik do e90?
W E90 są bardzo nowoczesne 6 biegowe automaty firmy ZF. Są o niebo lepsze niż 5 biegowe z E39 i E46. Lock Up mają na każdym biegu więc nie mulą poprzez sprzęgło hydrokinetyczne non stop. Niestety E90 z automatyczną skrzynią są bardzo drogie i poszukiwane.
-
Jaki silnik do e90?
Uda się, ale w podstawowym wyposażeniu, z początku produkcji (2005-2006) i przebiegu tak pod 200 tys. km.
-
E90 2.0D 2010 WBAPG11020E551108
mmw odpowiedział(a) na zko89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby miał 320d do sprzedania to by pisał to z wykrzyknikiem wręcz. Polacy, mistrzowie prostej, wolą zdecydowanie najmocniejsze wersje danego silnika, więc 318d zawsze będzie mniej poszukiwane od 320d. W związku z tym handlarzyny w tytule aukcji robią wszystko, żeby tylko ukryć wszelkie 316d, 318d, 318i itd. Nawet w tym dziale wielokrotnie się zdarzało, że dopiero inni forumowicze uświadamiali zainteresowanemu, że wybrane przez niego auto to 318 a nie 320. Ludzie oglądają fotki przede wszystkim, mało kto patrzy na moc itd.
-
E90 2.0D 2010 WBAPG11020E551108
mmw odpowiedział(a) na zko89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jak widzę, że sprzedający zamiast napisać "318d" pisze "BMW serii3 2.0D", to już bym taką ofertę omijał z daleka.
-
Jaki silnik do e90?
Koledzy. Jak macie VIN to wrzucajcie samochód w dział do tego przeznaczony, czyli "Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż".
-
E91 320i prośba o ocenę
mmw odpowiedział(a) na yacol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMają, ale jak nie masz jakiegoś układu, to Ci nie powiedzą, bo nie jesteś właścicielem samochodu. Kolega DRAY Ci to poda za drobną opłatą.
-
E91 320i prośba o ocenę
mmw odpowiedział(a) na yacol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pewno musisz zrobić rozrząd, bo już czas. Koszt około 1000 zł całość,czyli części i robocizna. Musisz sobie sprawdzić po VIN co było robione, bo w tym silniku cewki, wtryskiwacze i NOx nie są zbyt trwałe. Czujnik NOx pewnie już miał wymieniany albo w tym roczniku już był montowany niepsujący się. Wtryski jak są te same od nowości, to będą się powoli kończyły. Vehicle information VIN long WBAUS91020A188428 Type code US91 Type 320I OL (EUR) Dev. series E91 (MUE) Line 3 Body type TOUR Steering LL Door count 5 Engine N43 Cubical capacity 2.00 Power 125 Transmision HECK Gearbox AUT Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Upholstery LEDER DAKOTA/D3 SATTELBRAUN (LCD3) Prod. date 2009-04-03 Order options No. Description 1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES 1CD BRAKE ENERGY REGENERATION 161 EU5 EXHAUST EMISSIONS NORM 205 AUTOMATIC TRANSMISSION 216 SERVOTRONIC 230 EU SPECIFIC ADDITIONAL EQUIPMENT 248 STEERING WHEEL HEATING 255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL 258 RUNFLAT TYRES 302 ALARM SYSTEM 320 MODEL DESIGNATION, DELETION 358 CLIMATE COMFORT WINDSCREEN 386 ROOF RAIL 4AE ARMREST FRONT RETRACTABLE 402 PANORAMA GLASS ROOF 417 ROLLER SUNBLIND, REAR SIDE WINDOWS 423 FLOOR MATS, VELOUR 428 WARNING TRIANGLE 430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE 431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D 459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY 464 SKIBAG 494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER 5AC AUTOM. HIGH-BEAM HEADLIGHTS CONTROL 502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM 508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC) 521 RAIN SENSOR 522 XENON LIGHT 534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING 540 CRUISE CONTROL 563 LIGHTS PACKAGE 6AA BMW TELESERVICES 6AB CONTROL TELESERVICES 606 NAVIGATION SYSTEM BUSINESS 612 BMW ASSIST 616 BMW ONLINE 633 PREP.MOB. PH. BUSINESS BLUET.INTERF. 698 AREA-CODE 2 7RS COMFORT PACKAGE 7SN NAVI BUSINESS W.HANDYPREP.BLUETOOTH 8SC COUNTRY SPEC. RELEASE OF TELESERVICE 8SP COP CONTROL 801 GERMANY VERSION 863 EUROPE/DEALER DIRECTORY 879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION 9AA EXTERNAL SKIN PROTECTION 936 REQUEST BMW MOBILE PHONE ON DELIVERY 969 REQUEST NAVIGATION DVD ON SHIPPING Series options No. Description 1CB CO2 CONTENT 321 EXTERIOR PARTS IN BODY COLOR 4CG INT.STRIP SATINSILVER 548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING 851 LANGUAGE VERSION GERMAN
-
Jaki silnik do e90?
No i tego można było się spodziewać przy takiej cenie. Cudów nie ma.
-
Jaki silnik do e90?
1.8 to było w E46 w modelu 316i. 318i miało już 2.0 143KM. W E90 w ogóle nie było silnika 1.8.
-
e90 LCI 320d WBAPP11070E561195
mmw odpowiedział(a) na lexu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak nawiasem mówiąc ciekaw jestem skąd to auto pochodzi, bo ma wersję językową i literatury angielską. Chyba, że ktoś sobie tak po prostu zażyczył zamawiając auto.