Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Co Ty kolego za fantazje opowiadasz??? Jeżeli auto jest warte 50 tys. a wartość po wypadku 45 tys. złotych to możesz wydać na naprawę 50 tys. złotych?? :mrgreen:
  2. No przecież to już prawie poliftowa :mrgreen:. Kolega f800r precyzyjnie naświetlił problem skąd się wzięła taka cena okazyjna. :)
  3. No ale to chyba nie było w ASO BMW?
  4. Może do ASO jeszcze? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  5. Robią po 500 tys km albo więcej te autolawety, to jakie co kilka miesięcy???
  6. Chyba sobie jaja robisz. :) Bramki na autostradzie widać z kilometra i są oznakowane. Już około 500 m. przed są ograniczenia prędkości do 70 i potem do 40 km/h. Do momentu zatrzymania przy bramce mija spokojnie pół minuty albo więcej od chwili gdy odejmiesz nogę z gazu z prędkościi 120-130 km/h. Jakie 4-5 sekund??? Porozmawiajcie sobie z właścicielami wypożyczalni autolawet. W tych autach nikt nie dba o turbinę a jazda już nawet 110 km/h to już ponad 3 tys. obrotów na minutę. Po 100 km jazdy ktoś zjeżdża na parking i wyłącza auto. Spytajcie się czy ich zmartwieniem są turbosprężarki w tych autach i co ile je wymieniają lub remontują. Się zdziwicie. ;)
  7. Powiem Ci krótko. Jak na polskie warunki to auto jest nie warte tych pieniędzy. Brak nawi, najsłabszy silnik i najbrzydsze alufelgi. A czy to jest 2005 czy 2007 to wielkiego znaczenia nie ma bo to wszystko przedlift. Przy tak leciwym aucie liczy się stan, przebieg i wyposażenie, a nie 2 lata różnicy.
  8. Obejrzyj fizycznie klosz z EU i USA, może da się sam klosz przerzucić, dzięki temu obniżysz koszty. Jak klosz jest taki sam, to pokaż to specjaliście od reflektorów, niech Ci określi czy jest w ogóle możliwa przeklejenie klosza. Zobacz też klosz od ksenonu czy nie jest taki sam. W E70 nie jest, bo jest inny producent lampy ksenonowej i LEDowej, ale może w F15 jest taki sam. Co do lamp LED Europa i USA, to tak jak kolega wyżej pisał, musisz zobaczyć w schematach czy jest różnica w instalacji. Jeżeli nie ma to da się to załatwić samym kodowaniem.
  9. Gniazdo USB jest podłączone pod moduł MULF2 w bagażniku. Jak chcesz mieć USB (można przy okazji BT mieć) musisz dołożyć MULFa. Sama jednostka radia nie ma wejścia USB ani wbudowanego Bluetooth'a.
  10. Cena jest normalna jak na polski rynek. Za tyle bez problemu takie auto powinno się sprzedać, jeżeli oczywiście faktycznie jest z nim wszystko ok. Jeżeli stoi tak długo, to albo nie jest ok, albo ludziom przeszkadza instalacja LPG. Te samochody nie palą dużo, montaż w nich gazu jest dość rzadkim zjawiskiem, szczególnie, że nie każdy monter się tego podejmie ze względu na pewne kombinacje związane z umiejscowieniem butli. Faktycznie trzeba przewidywać duże przebiegi, żeby się zdecydować na LPG przy tym silniku. Co do nawigacji, bo pytałeś wcześniej, to tu się nic nie wgrywa. Wkładasz płytę z mapami i śmiga.
  11. W polskiej rzeczywistości raczej to rzadkie bardzo, ale nie jest też tak, że niemożliwe. Do Polski takie auto trafi tylko i wyłącznie jako uszkodzone albo z poważną wadą mechaniczną jeżeli ma konkurować z polskimi "okazjami". :)
  12. N43 to faktycznie pchanie się w kłopoty, ale N46???? Bardzo dobry silnik, elastyczny, z sensownym spalaniem i tani w serwisowaniu.
  13. Przepiękny kolor, ale niestety niesprzedawalny. Musisz wziąć to pod uwagę jeżeli nie masz zamiaru jeździć tym autem 10 lat. :) Polak jak kupuje BMW to musi być czarne, srebrne albo szare. :) Zresztą sprzedający wie o tym, bo nawet w opisie koloru podał INNY a nie ZIELONY. :mrgreen:
  14. Ale wiesz, że cena jest podana netto? Dużym minusem jest brak nawigacji, ale to można dołożyć. Dziwne te zdjęcia są bo w sumie nic nie widać na nich jeśli chodzi o uszkodzenie. Nie zrobiłeś lepszych?
  15. Schowek przed pasażerem, ścianka plastikowa z dwoma pokrętłami. Przestawić je o 90 stopni i wychodzi. Tam będą bezpieczniki a w tej ściance co wyjmiesz z tyłu kartkę z rozpiską.
  16. A masz opis tych błędów z ISTY? Bo po symbolach nie kojarzę.
  17. Myślę, że Dray to wrzucił bo salon pisał o aucie "bezwypadkowym", a nie żeby wszyscy oceniali czy się to łatwo da naprawić czy nie. ;) Jak ktoś lubi jeździć samochodem z wstawioną prawie połową karoserii, to ok, nie ma co przeżywać.
  18. Pewnie moduł się uwalił (a padają jak muchy), więc go ktoś wykodował. Sprawdź czy w ogóle bezpiecznik jest na swoim miejscu.
  19. No ale przestał działać po wymianie radia?
  20. A jakie masz błędy?
  21. Około 130 mikronów. Na słupkach i wnękach około 90.
  22. No przecież Ci kolega Kruk napisał, że miał rok temu 235 tys. niecałe. Nie wiadomo jak wyglądały roczne przebiegi w ostatnich latach, ale wygląda, że z 50 tys km. jest minimum cofnięte.
  23. To tak myślisz, czy w przeciwieństwie do wszystkich innych, wiesz co piszesz?? :) Nie zastanawia Cię, że wszystkie inne E90 320i 2005 do 200 tys km przebiegu, kosztują od 7500 CHF w górę, a to jedno auto plus jeszcze jedno z uszkodzonym silnikiem są tańsze? To co? To 320i jakiejś normy Euro nie spełnia i inne 320i spełniają?? Zanim zaczniesz pouczać innych, sam troszkę się doucz. ;)
  24. Tak? To dlaczego jest na eksport i bez gwarancji, skoro jest w tak dobrym stanie??? W Niemczech tak sprzedawane (czyli bez gwarancji i tylko na eksport) są samochody w wadami, które handlarz niemiecki boi się sprzedać Niemcowi, który w razie problemów wróci mu z prawnikiem. Myślę, że w Szwajcarii jest podobnie.
  25. Tylko, że to pewnie niezły śmietnik jest. Niski przebieg w tym przypadku to pojęcie względne, bo można takie znaleźć z niższym. Te niepomalowane zaślepki spryskiwaczy pewnie świadczą o jakiejś dziwnej historii. Opis "okazja" tym bardziej. Bez obejrzenia samochodu można sobie gdybać. Inna sprawa, że takie auto bez nawigacji jest bardzo ciężko sprzedać, więc ta cena, jak na polskie warunki, wcale nie jest jakaś okazyjna.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.