Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Jakby szyba nie była w Polsce wymieniana, to by miała niemiecką, zieloną naklejkę ekologiczną.
  2. Kto w Germanii podbije takie badanie techniczne???
  3. No i spytaj o te "ważne tablice". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  4. Jeżeli auto jest ok i faktycznie przebieg jest pewny, to potarguj się trochę i bierz. Obejrzyj tylko jak z wyciekami oleju z uszczelki pod pokrywą zaworów, vanosa, podstawy filtra oleju i pompy vacum. Jak zbierzesz to do kupy to wyjdzie ponad 500 zł z robotą, a z N46 10 letnich leci jak ze świni, jeżeli wcześniej ktoś tego nie zrobił. Wytarguj jeszcze na kierownicę skórzaną, multifunkcyjną, "pajączek" z manetkami i robociznę, bo to co jest teraz to jakaś tragedia. :) Jak kupisz "pajączek" z tempomatem, to go od razu możesz w prosty sposób dołożyć.
  5. Kolego. Polifty są bardzo trudne do sprzedaży w sensownych pieniądzach, a już bez nawigacji to prawdziwy wyczyn. Taka specyfika polskiego rynku. To auto jest niestety bardzo słabo wyposażone, ma spory przebieg, dlatego stoi i nikt go nie chce kupić.
  6. mmw odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Tak.
  7. mmw odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Wystawać raczej nie będą, ale felga 8,5 cala na oponę 225 jest trochę za szeroka. Taką felgę się stosuje na tył przy oponie 255.
  8. Podepnij pod kompa i wszystko będziesz wiedział. Skoro się zaświecił check to błąd będzie w pamięci.
  9. A jak ta jest możliwe, skoro dysza jest wysuwana ciśnieniem płynu?
  10. Polacy kupują odwrotnie. Mają 35 tys. zl. a szukają samochodu za 40 tys. :)
  11. mmw odpowiedział(a) na patryk1491 temat w F10, F11
    A kto w Polsce kupuje ksenony żeby mieć skuteczniejsze światła? Statystyczny Polak kupuje samochód koniecznie z ksenonami, żeby inni widzieli, że ma. Bo BMW bez ksenonów to niby taka lipa. Co z tego, że z miasta raz w roku wyjeżdża, więc ten ksenon mu potrzebny jak łysemu grzebień. Niestety nadal większość Polaków leczy kompleksy samochodami. Przykre to jest ale prawdziwe. Tylko część nabywców BMW kupuje je, bo to po prostu najlepsze samochody w swojej klasie i ten ktoś potrafi to odczuć i docenić. Większość nadal kupuje te auta dla pokazania się. No więc i ksenon musi być, nawet jak ledwie świeci. :)
  12. Daj spokój z ocenianiem przebiegu w aucie 10 letnim na podstawie foteli i kierownicy.
  13. Dlatego jesteś idealnym klientem dla handlarzy, czyli łoFca okazji. Zadaj sobie proste pytanie: Jeżeli ktoś kręci przebieg to jaka jest szansa, że mówi prawdę w pozostałych przypadkach? Wszystkie auta, które wrzuciłeś prawdopodobnie nie są zarejestrowane, opłacone i: - musisz doliczyć koszt opłat i rejestracji - takim autem nie wrócisz na kołach dopóki go nie zarejestrujesz. Nie przesadzaj z kolei. Pierwsze auto jakie wrzucił było wręcz drogie, to czemu od razu łowca okazji?? Kto pyta nie błądzi.
  14. Przede wszystkim musisz zrobić odcięcie gniazda OBD. Bez podłączenia się do auta, nie da się go ukraść. Do tego jakiś dodatkowy przełącznik odcinający zapłon. Trzeba go mądrze ukryć a nie tam gdzie wszyscy robią, więc też tam złodzieje "macają". No i oczywiście alarm, który spowoduje, że złodziej nie ma czasu na grzebanie w samochodzie i szukanie Twoich zabezpieczeń, bo syrena wyje.
  15. mmw odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    Różnice masz około 1 cm w tych felgach w stosunku do prawidłowych.
  16. Kolego. O czym Ty piszesz z tą nawigacją??? Przecież ma być CCC Business i jest taka w aucie.
  17. Wg mnie niewarty tych pieniędzy. Kompletnie bez wyposażenia (o nawigacji nie wspominając) i silnik w słabszej wersji. Lepiej dołożyć te dwa tysiące i szukać 320i z nawigacją. W przyszłości będzie łatwiej sprzedać, a i z użytkowania więcej radości przyniesie.
  18. mmw odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    A nie lepiej kupić felgi od E90 a nie od E87/E46?
  19. mmw odpowiedział(a) na Słowik temat w E90, E91, E92, E93
    I duża szansa, że będą obcierać o coś.
  20. mmw odpowiedział(a) na Rafffalski temat w E90, E91, E92, E93
    Poduszka pasażera to G6 na schemacie. Kolory kabli się zgadzają z Twoimi na zdjęciach, więc to będzie to. Te same kolory wychodzą bezpośrednio ze sterownika. Dochodzą do wtyczki X10179, to ta po prawej z tyłu. http://bmwforyou.pl/foto/airbag_e90.jpg Możliwe, że problem tkwi w samej wtyczce w airbagu. Może była kiedyś wymieniana. Łatwo uszkodzić te gniazda przy podłączaniu.
  21. W tym Mercu przód odbudowany i na taki wyglądał, zresztą logiczne, skoro znalazł się ponownie na aukcji w USA. Prawy bok też naprawiony. Typowa copartowa wtopa. :) http://st.salvagebid.com/64925/461217707-1L.jpg
  22. mmw odpowiedział(a) na Rafffalski temat w E90, E91, E92, E93
    Masz cały czas błąd podłączenia poduszki pasażera. Odepnij raz jedną stronę, raz drugą i zobacz która wtyczka odpowiada za Stage 2. Jak już dojdziesz która, to sprawdź ją dokładnie. Twój problem również pojawił się po zalaniu wnętrza?
  23. Nad czym się kolego zastanawiasz? Wielki dealer, ma normalne samochody, czego się boisz? Auto jest w manualu, dość słabo wyposażone, cena normalna. Co Ty chcesz sprawdzać??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.