Skocz do zawartości

mmw

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mmw

  1. Tył to jest pikuś. Fajne akcje są często z przodu, gdy do belki są mocowane inne elementy, które po zmianie belki na europejską przestają pasować. :)
  2. mmw odpowiedział(a) na lyniek temat w F45-46
    A orientujesz się może, co ten zestaw zawiera? Bo ciekaw jestem. Na pewno nie ma w nim modułu. Jeżeli to jest tylko sama wiązka tylna plus dwa kable idące do przodu do zasilania, to trochę drogo. Chociaż z drugiej strony jest gotowa, nie trzeba rzeźbić, dorabiać itd. Szczególnie, że tylna wiązka do czujników jako sama wiązka nie występuje w ogóle osobno do kupienia.
  3. Ale tam ktoś napisał "Jest odnotowana całka przez Carfax z dnia 26.02.2010r.". Ja się do tego odnosiłem.
  4. My z Loona jesteśmy bardzo spokojni. Lubimy raz na kilka lat wrócić do tematu Total Loss. :mrgreen:
  5. Nie wiem po co zaczynasz kolejną dyskusję na ten temat, a było ich już wiele. W USA nie ma szkody całkowitej w sensie, w którym samochód nie nadaje się do naprawy. Tam się w takich przypadkach wydaje odpowiedni certyfikat. Total loss jest tylko sposobem rozliczenia szkody ubezpieczeniowej i tyle. Inna interpretacja jest tylko straszeniem ludzi i nic więcej. Samochód ten na bank miał title Salvage, więc mógł być dopuszczony do użytku po dokonaniu napraw, więc jaka to szkoda całkowita
  6. Piszę o tym, bo np kolega zainteresowany autem może te bzdury przeczytać i odpuścić samochód, który może zasługiwać na uwagę, bo mógł być niegroźnie uszkodzony. Temat ubezpieczeniowego "total loss" jest znany osobom zorientowanym w temacie, ale u reszty wywołuje tylko i wyłącznie niepotrzebnie negatywne emocje.
  7. Fajna jest dyskusja z 2017 roku na bezwypadkowe.net na temat tego auta. Jeden mądry inaczej odpuścił auto, bo drugi mądry inaczej stwierdził, że w carfax jest info o szkodzie całkowitej. :mrgreen: I zainteresowany jeszcze kasę za to info wpłacił na forum. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I wszyscy jak widać zadowoleni z siebie. :duh:
  8. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    Domyślam się, że masz iPhone? A zaczynając od drugiej strony. Jak do tych problemów ustosunkowuje się firma, która Ci sprzedała to urządzenie?
  9. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    A Ty kolego w ogóle wiesz na co zszedł temat i o co pytał kolega mattti pisząc "ekranik"? :)
  10. I dziwicie się, że kolega ma problem z tym urządzeniem. :mrgreen:
  11. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    Co Ty kolego za głupoty opowiadasz??? :)
  12. mmw odpowiedział(a) na mmw temat w F30, F31, F34, F80
    Można.
  13. mmw odpowiedział(a) na lyniek temat w F45-46
    Samemu Ci będzie ciężko to ogarnąć.
  14. mmw odpowiedział(a) na KR_606 temat w F45-46
    Da się i to z tego co kojarzę, moduł PDC występuje tylko w wersji przód i tył, więc wystarczy dołożyć przednią wiązkę i zakodować. No i jak chcesz mieć możliwość wyłączania PDC przyciskiem, to musisz zmienić panelik sterowania, żeby miał przycisk PDC (jakby co to chyba nawet mam taki panel).
  15. Wymieniasz tylko czujnik nasłonecznienia na czujnik deszczu i zmierzchu. No i musisz przerobić włącznik świateł żeby przekręcał się jeszcze o jedną pozycję w lewo. No i kodowanie.
  16. Ładunek klemy może być wykodowany. Rozbierzesz pół samochodu i się okaże, że niepotrzebnie. Lepiej sprawdź najpierw ustawienia w module ACSM.
  17. Czyli jak przekręcasz kluczyk aby zamknąć drzwi kierowcy, to co się dzieje? Nie chce się przekręcić kluczyk w ogóle czy przekręcenie go nic nie daje?
  18. Tu to widać, że Ty szukasz jasnowidza a nie znawcy. ;)
  19. Sorry, ale wcześniej napisałeś 6.0 więc myślałem, że jednak masz na myśli nowszy czyli Windows Mobile. Windows CE też jest przeznaczony do urządzeń mobilnych i jest poprzednikiem Windows Mobile. Skoro nie masz pojęcia zielonego o tych systemach, to znajdź kogoś kto się zna i Ci może problem rozwiąże.
  20. Jeżeli już to Windows Mobile 6.0, bo tego się założyciel tematu doczytał. Kolego ZaKuMi23. Jeżeli urządzenie to nie ma "otwartego" systemu, gdzie możesz działać bezpośrednio z poziomu Windows, to ciężko Ci będzie coś zdziałać, szczególnie, że widać, że generalnie urządzenia na mobilnych Windows są Ci obce.
  21. Twój telefon umie język chiński. Wystarczy zainstalować sobie google tłumacz i włączyć opcję tłumaczenia z obrazu. ;)
  22. Po prostu tego 16GB użyj trzy razy i po problemie.
  23. Określ jaki konkretnie plik z jakiej ścieżki dostępu odpala ikona nawigacji.
  24. To jest przedlift? Montowałem takie żarówki już w kilku E70 LCI i nic nie trzeba było kodować. Żarówki i tak są 100 x lepsze pod kątem siły światła, niż te co miałeś, więc zakup nie był zbyteczny. Trzeba u Ciebie wykodować kontrolę żarówek i będzie ok.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.