Treść opublikowana przez mmw
-
BMW ROAD MAP EUROPE ROUTE 2017-2
Folder "1" oraz trzy pliki: 1 x config.nfm i 2 x "ENTRY.....".
-
tylne lampy USA czy da się przerobić kierunki
Wystarczy wymiana żarówek na pomarańczowe LEDowe. Błędów nie będzie.
-
tylne lampy USA czy da się przerobić kierunki
W jakim modelu?
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Jeżeli masz dwa kolory podświetlenia wybierane z menu, to prostsza klima w niczym tu nie przeszkadza.
-
f30 Usa
Konkretnie chodzi o to, że auta z USA mają również nabój w zwijaczu pasa, tym w słupku. Np. X3 F25 nie ma w ogóle napinacza tu przy zapięciu pasa przy tunelu, tylko ma sam zwijacz pirotechniczny. F10 ma naboje i w zwijaczu i w zapięciu pasa. Dodatkowy nabój w zwijaczu ma duży sens, jak się przeanalizuje w jaki sposób wtedy jest napinany pas bezpieczeństwa, podobnie jest z poduszkami kolanowymi. Dlaczego w Europie BMW nie stosuje tych zabezpieczeń pozostaje chyba tylko kwestią kosztów, bo przecież skoro podatki unijne zżerają połowę ceny samochodu, to gdzieś muszą oszczędzać. :)
-
f30 Usa
Jakie to typowo polskie. Wypowiadać się w tematach, o których nie ma się bladego pojęcia. Powiem Ci jedno, bo szkoda mi czasu na dyskusję. Zorientuj się w jakim kraju są robione poduszki powietrzne oraz pasy bezpieczeństwa i może Ci coś zaświeci w głowie. ;)
-
Czujnik Zmierzchu
Można kodowaniem zmienić parametry czujnika zmierzchu, w sensie jego czułość. Są trzy stopnie do wyboru. Myślę, że może to mieć wpływ też na ponowne wyłączania świateł mijania.
-
Road Map Europe MOVE 2018-1
Dobrze twierdzi. Obsługa głosowa w polskim języku nie jest możliwa.
-
Czujnik Zmierzchu
A na czym polega problem, gdy te kilka minut "się jedzie na włączonych w pełnym słońcu"?? :)
-
Start/ Stop memory kombinacja przycisków
Podaj w jakim ASO Ci to zrobili, to zaraz z BMW Polska będą mieli nalot i aferę na całego. I jeszcze kasę za to wzięli, szok. :duh:
-
f30 Usa
Są firmy, które regenerują poduszki amerykańskie i kolonówki na oryginalnych częściach, więc wg mnie lepiej to naprawić niż wykodowywać kolano i resztę ładunków w poduszce kierowcy. Nie każda firma robi to porządnie więc trzeba uważać. Nalezy pamiętać, że jak kiedyś sprzedamy samochód i ktoś pojedzie do ASO, a oni mu wgrają nowy soft, to mu się zaświeci choinka na desce i będzie afera. :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Żeby wszystkie silniki montowane obecnie w samochodach miały takie problemu jak ten w F10 520d to by było super. Rozrządu trzeba pilnować, stanu oleju itd. Jak rozrząd jest zużyty to się go wymienia. Da się jego zużycie kontrolować. Nie porównuj wady fabrycznej rozrządu jaką ma N43 z normalnym zużyciem w N47 montowanym w F10. Kup samochód z niskim przebiegiem, zadbany i nie panikuj, bo jak się będziesz tak bał eksploatacji, to w ogóle nic nie kupisz. ;)
-
E90 320i WBAVA71040VC24014
mmw odpowiedział(a) na turson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo się dziwić, że silnik suchy, jak dopiero co go wyprali. :mrgreen:
-
BMW 3 E90 vin: wbavr910x0a101035
mmw odpowiedział(a) na adam9120 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak i tak chcesz kupić przedliftowy model, to poszukaj z N46. Po co Ci kłopoty i wydatki idące w tysiącach?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
A jaki silnik w F10 ma problem z rozrządem, że piszesz "też"?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jak weźmiesz świeży samochód z niedużym przebiegiem to diesel też nie będzie sprawiał problemów. Jak jeździsz 200 km/h to bierz 530d, jak normalnie do 150-160 to 520d.
-
BMW F10 LCI 520d X4X5E59400D935444
mmw odpowiedział(a) na adamlass temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest badziewiarz a nie blacharz. Dajcie spokój. Pokażcie te jego filmy prawdziwym fachowcom, to Wam powiedzą jaki z niego "artysta". :)
-
BMW ROAD MAP EUROPE NBT EVO 2017-3
A kod skąd weźmiesz?
-
BMW ROAD MAP EUROPE NBT EVO 2017-3
Co to znaczy "coś, ktoś, może"? :)
-
Dołożenie M-Packa F10
Wejdź sobie na realoem.com i porównaj elementy zderzaka i osłon.
-
tylne lampy USA czy da się przerobić kierunki
Kabel trzeba pociągnąć tylko od włącznika świateł do modułu pod nogami i zakodować wszystko ładnie.
-
jaka akcyza obecnie obowiązuje?
mmw odpowiedział(a) na aras_85 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNic się nie zmieniło i nie zmieni. Pisiory nie chcą zadzierać z elektoratem. :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
No to porównaj przebieg momentu obrotowego w 2.0 turbo i 3.0 wolnossącym. Się zdziwisz. ;) Trzeba pamiętać, że mniejszy silnik będzie zawsze sprawniejszy i lepszy (kwestie wytrzymałości pomijam), z tego względu, że jest mniej części mechanicznych, więc mniejsze opory, masa itd.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Po prostu w f10 528i do roku 2011 był silnik 3 litrowy wolnossący od 2011 był dwulitrowy z turbo. Koniec wielkiej tajemnicy, ;) Jeżeli chcesz coś żeby dobrze jechało to musisz kupić 535, czyli 3.0 turbo.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
mmw odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa się od lat tym zajmuję, więc Ci to mogę zorganizować bezpiecznie i uczciwie.