Treść opublikowana przez mmw
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Sprawdź, który element konsoli zmienia kolor oświetlenia wraz ze zmianą w menu z Classic na Sport. Wtedy będzie wiadomo skąd można pociągnąć kable.
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
A masz w ogóle w menu wybór trybu oświetlenia: Classic i Sport?
-
Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem
Bo to weszło z liftem F30, a przy okazji w 4ce też.
-
Wymiana ekranu na Android
Jest to w opcji. Kosztuje taki sprzęt po prostu trochę drożej.
-
Wymiana ekranu na Android
A inne urządzenie podłączone pod AUX IN ma basy?
-
Drgania/wibracje przy 110-120 km/h
No ale przy oryginalnych felgach, od tego dokładnie modelu, nie ma na nie miejsca przecież.
-
Koszty serwisu olejowego
Jak pojedziesz ze swoim olejem i filtrem, to zapłacisz z 200 zł.
-
Wymiana ekranu na Android
No mi jeszcze żaden klient nie zgłaszał problemów z przegrzewaniem czy coś, a lato w tym roku było konkretne. Inna sprawa, że tego typu urządzenia dopiero od roku może są w sprzedaży.
-
Drgania/wibracje przy 110-120 km/h
Temat ogólnie dość często poruszany, ale mam problem z usunięciem tych drgań, mimo zastosowania chyba wszystkich opcji. Jest to E61 525d 2004 rok w automacie. Drgania podczas jazdy były bardzo odczuwalne przy prędkościach 80-130 km/h. Wymieniony został łącznik wału, ten gumowy i tuleja. Reszta wału ok. Wibracje się zdecydowanie zmniejszyły, bo najprawdopodobnie występowały równolegle inne z luzami na wale. Obecnie są odczuwalne lekkie wibracje/drgania przy prędkości około 110-120 km/h. Czuć je jakby z przedniej osi, lekko przenoszą się na kierownicę. Felgi wyprostowane, nowe opony. Nadal to samo. Założony na próbę drugi komplet kół z innego samochodu i nadal to samo. Wymienione zostały tuleje wahaczy. Wibracje może są troszkę mniejsze ale pozostały. Felgi siedzą ciasno w piastach, więc nie jest to kwestia luzów na otworach centrujących. Na pewno nie jest to wina konwertera, bo jest to inny typ drgań. Nie ma znaczenia czy się zwalnia, przyśpiesza czy utrzymuje prędkość. Wibracje są stałe. Luzów w układzie kierowniczym nie ma. Miał ktoś podobny przypadek spowodowany jakąś przyczyną, której nie biorę pod uwagę? Mam zamiar przetestować trzeci komplet kół, bo może jest jakiś mega pech i te z drugiego samochodu powodowały identyczne objawy.
-
Wymiana ekranu na Android
dostałem nowy soft (firmware)....wgrałem go i... 1. wi-fi łączy się automatycznie - więc tutaj nastąpiło całkowite rozwiązanie problemu, 2. Google Maps nadal działało źle.... w związku z pktem 2 wybrałem opcje przywrócenia androida do ustawień fabrycznych i teraz ZONK.... urządzenie przywróciło się, ale soft (firmware) jest nadal w wersji po aktualizacji.... i co kilka sekund pojawia się okienko "Google Play przestał działać" co uniemożliwia mi obecnie korzystanie z androida... Wg Chińczyków musze poczekać na jeszcze nowszy soft.... nie mam pomysłu jak przywrócić urządzenie do ustawień w 100% fabrycznych.... Przywrócenie do ustawień fabrycznych, to tylko wyresetowanie Twoich ustawień. Wersja systemu nadal będzie aktualna. Bardzo dziwny masz ten problem. Nie spotkałem się z czymś takim w żadnym urządzeniu. Próbowałeś aktualizować Google Maps albo odinstalować i zainstalować ponownie? Youtube, Chrome i reszta aplikacji działa normalnie? A jesteś w stanie wskazać jakiegoś wartego polecenia ? Nie jestem w stanie Ci pomóc. Nie znam tych sprzedawców z aliexpress. W sumie mógłbym Ci to zamówić u swojego dostawcy i nawet nie byłoby problemu z wysyłką bezpośrednio na Twój adres, bo chyba o czymś takim nawet wspominali mi kiedyś.
-
Wymiana ekranu na Android
Śmiga bez problemu jeżeli kupisz od sprawdzonego dostawcy, bo niektórzy skośnoocy jeszcze dopracowują swoją radosną twórczość. :)
-
[f30] Doposażenie w aktywny tempomat
W F30 akurat służy do tego radar umieszczony oczywiście z przodu. W prostszych modelach jak np. F48, funkcja ta działa w oparciu o kamerę KAFAS (ta przed lusterkiem), więc nie działa aż tak precyzyjnie jak radar i nie w każdych warunkach pogodowych.
-
[f30] Doposażenie w aktywny tempomat
Aktywny tempomat utrzymuje stałą odległość w stosunku do pojazdu jadącego przed Tobą.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Koledzy.. ten dekoder rozkodowuje VIN zawsze. Do dzieła. https://www.bmwvin.com/
- Łódzkie
-
Łódzkie
Przekręć do mnie w wolnej chwili, bo przebywam na Widzewie na co dzień.
-
Wymiana ekranu na Android
Lepiej poproś dostawcę o nowy soft.
-
Wymiana ekranu na Android
Jest dokładnie tak jak kolega wyżej pisze. Póki nie ma problemu to nikt się nie czepia. Jak padnie Ci jednostka główna NBT, to wtedy mogą wymyślić, że uwaliłeś to tym urządzeniem. Inna sprawa, że ASO nie ma interesu w tym aby nie uznać Ci gwarancji, bo im za pracę płaci BMW, więc nie ma co popadać w skrajności. Problemy jakie ma kolega jaceku nie powinny występować. Google Maps chodzi zawsze płynnie i sprawnie, zarówno na urządzeniach z Androidem 4.4, jak i nowym 7.1. Problemy z automatycznym logowaniem się do zapamiętanej sieci Wifi występują, ale rzadko i raczej tylko w iPhone'ach, zależnie od występującego w nich systemu operacyjnego.
-
Efficient Dynamics w F10
W jakim sensie "przygasało"? Co się dzieje z obrotami silnika?
-
BMW ROAD MAP EUROPE ROUTE 2017-2
Jaki Ty masz tam ekran do słabszej nawigacji? 8.8 cala? Jakie jest menu?
-
Jaka mapa pasuje do takiego radia ?
Mi to wygląda na to, że założyciel tematu nie potrafi w menu znaleźć opcji wpisywania lub wyznaczania ścieżki do pliku programu nawigacyjnego i tyle. Każde z tych urządzeń jest dostosowane do korzystania z dowolnych programów nawigacyjnych tylko trzeba im wskazać ścieżkę dostępu.
-
F31 Resetowanie RDC
Jakby miał problem z czujnikami, to by pokazywał błąd systemu, a nie, że jest nieprawidłowe ciśnienie. Inna sprawa, że kolega, założyciel tematu chyba sam nie wie co się w jego aucie dzieje. :) Podaj kolego ostatnie 7 znaków VINu.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Koledzy. Nie wiem czy jesteście tak leniwi czy tak niezaradni. Macie kilka postów wyżej link do dekodera, a prosicie żeby zrobić to za Was. Masakra. :duh:
-
Błąd systemu SOS
Raczej mało prawdopodobne. A czym te błędy odczytujesz?
-
Błąd systemu SOS
Podłączyć sprzęt diagnostyczny i odczytać błędy.