Treść opublikowana przez witas
-
Jaka sona do mojej BMW NGK czy Bosch
jedz do aso nie kombinuj
-
Dlaczego pękł zbiorniczek wyrównawczy w układzie chłodzenia?
same nie pekaja cisnienie go rozsadzilo . mam nadzieje ze jesto tylko ten korek zaciety zawor upustowy cisnienia . albo poczatek uszczelki pod glowica . Wymien ten element razemz korkiem nowym bardzo uwarznie i zalurz nowa uszczelke gumowa miedzy zbiornikiem a chlodnica , Jak jeszcze raz wywali to jest problem . wymiana tego zbiorniczka nie zawsze wychodzi potrafi cieknac bo sa zreguly zniekrztalcone plastiki , Najlepiej wymienic cala chlodnice na nowa ale zawrze sprubowac mozna . jak nie wyjdzie nie badz zawiedziony 50/50 tyle szans
-
TRAGEDIA!!! CZY TO JUZ KONIEC??? POMOCY!!!
sprawdz cisnienie na garach bedziesz wiedzial .
-
Było: gotuje się..., jest: kolektor M50B25 w M52B28
to tylko motor nic wiecej niema co sie martwic odrobisz wrazie czego a frajda to frajda . .ja mam leprze pomysly wiec twoj to male miki taki motor mozna kupic nawet nowy . Kwestia ceny Potym co napisales na koniec na golodupca nie trafilo a natewno troche zaradnego wiec niema co sie trapic
-
Jak otworzyć auto bez kluczyka ?
no dobra zerwij plastik z klamki . niestety niszczysz bezpowrotnie potm masz srube odkrecisz ja i naciskajac cala klamke otworzysz zamek . powinno byc ok . druga metoda bierzesz drut dlugi wciskasz miedzy szyba a uszczelka i lapiesz klamke ale ta naprzeciwko i ciagniesz jezeli maszdwie furtki . .A brzeszczotem to mozna tylko sobie na filmach pootwierac .
-
co wybrac 323 czy 328
ja mam takie pomysly ze nieraz sie ich boje a zona dawno mnie wyklela z rodziny bo zamiast jej kopic jakies precjozo ( brylanciki) to ja nabywan komplet opon cieszac sie jak glop i siedzac przynich jak by to byl oltarz a jak urwe nastepna sekunde do paki radosc trwa caly miesiac dopoki motorem mnie nie objedzie .
-
co wybrac 323 czy 328
a ja teraz bym wtrynil 3.0 z e46 podlaczyl jednego vanosa a dugiego odlaczyl zrobil mapy tiuningowe max i wydusil z 260 kM ale to juz za puzno i wtedy to by jechalo . chyba ze bym znalazl korbowod od hamana od 3.3 i wtedy to by byla frajda ,
-
Jaka sona do mojej BMW NGK czy Bosch
bosch niepamietam koncowki numeru ale sada jest boscha najlepiej orginal w aso bo silnik jest mocno wysilony i nalezy wziac orginal bo w sadach jest przepasc inne potrafia dawac odczyty na przyklad asymptota pracy za mala i automatychnie zamala regulacja silnika to jest bardzo wazny element !!!!!
-
Było: gotuje się..., jest: kolektor M50B25 w M52B28
nikt ci nie odpowie > to tylko gdybanie
-
co wybrac 323 czy 328
Rafi to nie tak ja 15 lat smigam i robie BMW dochodza roznice w kompresji 325 ma wiekrza od 328 , JA mam teraz takiego skladaczka 325 na simensie ze zmieniona mapa 220 kM i 300 nm i to dopiero fajnie zamiata cos pomiedzy 2,8 a 3,0 ale ja mam bzika i umnie musi byc super wykonane zmiana mapw sterowniku wycisniete max .Lepiej to wyszlo niz 328 tez ze zmiana map . odziwo ? a porownujac do325 na boschu to na boschu stalo w miejscu porazka . a palenie Przy kosztach utrzymania BMW to jakis nieznaczny detal .
-
co wybrac 323 czy 328
jak bedziesz pisal 180 to najpierw przeczytaj dokladnie posta chodzilo o Japonie . to jest kraj przekwitlej wisni . dlatego oni bawia sie wdrifting bo nie moga sie rozpedzic szybciej . ograniczenie na liczniku 180 km/h , nawet Bmw respektuje . tylni dyfer tak dopasowany aby obroty konczyly sie na 180KM/h A jezeli chodzi o spalenie to jezdzilem kazda opisana i pala tak samo i nie jeste wstanie dokladnie powiedziec ile, tyle ile wleje .od 10 do 20 l w zalerznosci od mojej fantazji . Blok rzeliwny czy aluminiowy matyle do spalania jak piesc do oka . bardziej elektronika . nowrzego typu bo reszta sie nie zmienia 323 ma mniej koni ale moment obrototy takisam jak 325 . 328 ma konityle co 325 ale moment wiekrzy byloto setki razy . TY znasz to od kolegow aja z autopsi .
-
Było: gotuje się..., jest: kolektor M50B25 w M52B28
niegniewam sie byki za bykiem POwinienem wystartowac w ogolnopolskim dyktandzie . jako maskotka ortograficzna .
-
Jaka sona do mojej BMW NGK czy Bosch
kombinacja ....18is chodzi na systemie boscha bo jest 92 rok sada boscha a nie simensa . najleprza orginalna . Takjak napisales uniwersalna pada po2 miesiacach a jak niemasz kata to napewno .sada musi byc w tlenowej atmoswerze
-
Pytanie na temat licznika w E36 Zapraszam
licznik musi byc z jedna pamiecia jak ma dwie to kontrolka abs nie bedzie dzialac . od 6 garow a kod przeklada sie laptopem 2 minuty .
-
czy oplaca się kupic?
Raczej nie . Z moich obserwacji jak interesowalem sie kupnem M3 to pierwszy wlasciciel serwisowane do kupienia przez dilera BMW orginalnego w niemczech z roku 96/97 3,2 benz z przebiegiem ponirzej 100 tys i gwarancja na 1/2 roku 17000 euro e36!!!!!!!!!!!!!!! . i niestety zostala sprzedana . wiec co jest super bedzie kosztowac reszta ukleje . cena za tamto M3 adekwatna do jakosci . Jeszcz pare znalazlem ale OD 15do 17 tesiecy euro !!!! ale mi sie nie podobaly . Wiec nadal jerzdze swoja i jeszcze dlugo pojerzdze .
-
Temperatura - 37'C
oj gdzie mieszkasz bo jak na wschodzie to do centralnej ta temperatura dojdzie za chwile _37 stopni zimno jak na syberii .chopy szykujta korzuch na nasze autka .
-
co wybrac 323 czy 328
wrzystko zalerzy od tylniego mostu w 323 byl montowany 2,95 jest to auto bardzo miekkie i nie rwace ( rodzinne ) i ma tylko 170 kM na simensie . 325 ma przelozenie 3,15 i jest bardziej agresywne . a 328 mialo 2,95 ale zato najwiekrzy moment 280Nm . Najleprzy kompromis byl w Z4 328 i most 3,15 . takie przelozenie jest bardzo ok . Ale to sa szczeguly . O Japoni nie bede pisal bo tam sa inne rozwiazania zastosowane w BMW bo pred max jest ograniczona do 180KM/h . . przeciesz szukasz starego auta wiec musisz brac poprawke pod niedzialajace jakies elementy a BMW tego nie lubi . Wrzystko musi bys ideal i wtedy to zamiata . Na tyle ile moze . Wez pod uwage ze nabywasz auto 10letnie . 10lat temu to byla maszyna a teraz nowe sa tak zaawansowane ze jak sie pojezdzi aktualnym modelem to dopiero widac przepasc .Spalanie 12,5 litra do 15 lit srednia . CZy 323czy 328 czy 325 . najleprza koltura pracy 328 ideal . Nawet 330 nie jest takie . Ale ciagnie z dolu bo ma 2 vanosy a poprzednie tylko jeden . SZukaj w jak najleprzym stanie technicznym poczynajac od silnika konczac na spinkach . Powodzenia
-
Było: gotuje się..., jest: kolektor M50B25 w M52B28
glowice niestety pekaja gdy sie daje na zimnym w Dup ... pare razy i pozamiatane jak goracy ile fabryka dala a jak zimny to delikatnie . wielkosc i rurznice w predkosci nagrzewania glowica blok daja efekty problemow . oczywiscie to nie regula . zalezy od szczescia . MOze byc duzo problemow z tym silnikiem przegzany , wywalone szpilki ( gwintyw bloku ) czesta bolaczka jak jakis idiota dokreci jak by to byl stary grat , peknieta glowica , albo tylko uszczelka . Ale z praktyki ja bym liczyl na niezla robote .
-
Jak otworzyć auto bez kluczyka ?
tak .jak najbardziej dotyczy po pytania a nie ryposty
-
Łącznik stabilizatora do wymiany ?? zapieczony zacisk ??Foto
lacznik nowy , zacisk wyrzuc i zaluz drugi bo tloczki sa przegrzane i puchna wiec smarowanie moze nic nie dac . zaciski kupisz za grosze . sprawdz czy tlok pracuje w tym co bedziesz kopowal : wez kombinerki i chwyc go za przod jak go wysuniesz i wsuniesz( troche sily )to jest ok
-
Czy można domontować kontrole trakcji?
da sie ale musisz zmienic wiaske silnika wiake w samochodzie drugi sterowik caly mechanim od asr . zapomnij temat . chyba ze jestes uparty ale lepiej nie pchaj sie
-
Przelozenie samej szpery do nowego mostu
to nie taki proste . nieda sie przykrecic i git . oile mi wiadomu ustawa sie jakies luzy .ale trzeba sie popytac ludzi z rajdow . ich mechanicy powinni wiedzoec .
-
Szprea do e36 325 - czy ta pasuje ??
musiszmiec wal od Mki flansze chyba sie przeklada ale za82 funty toraczeej bym sie nie porywal wyglada na dobrze po piedzdzesiatce wiec szpera topewno jest ale nie dziala .
-
kTO MA MOZE SCHEMAT DO OBCIĘCIA ALBO OPISÓWKE IMMOBILISIERA?
to wasnie jest konkret Ja zatytuje to jnaczej A ty sie zgodzisz albo nie : Jak odciac imobilajzer i odjechac nie swoim autem E36lub E46 to samo . Ato ze dotyczy to twojego auta chcesz recepte na forum dla wrzystkich wprawiajacych sie w zawod .
-
kTO MA MOZE SCHEMAT DO OBCIĘCIA ALBO OPISÓWKE IMMOBILISIERA?
Za to oco prosisz niektorzy dostali po 10 lat . wiec nie wal takich tematow na forum . podejrzewam ze nikt ci nie pomoze .