Treść opublikowana przez witas
-
Sedan a coupe
napewno nie bede mial innych to sa moje rozne z wielu lat
-
Sedan a coupe
jeszcze cos i saszetke kiti keta bo fredzel ( kot) bardzo dzielnie pomagal w pakowaniu przesylki pazurkiem trzymal pudelka i konce tasmy bez niego by sie to nie udalo.
-
Sedan a coupe
tomas zostaly dwa przednie od Mki 3 szare z srodkiem niebiesko szarym z mazaczkami M3 i tylni jeden caly ale kiepski srodek i drui srodek dobry . mozna zlozyc jakis komplet . nie jest tragiczny .
-
Sedan a coupe
do Dnaja 2 . wslalem ci te ze skora . jestes winien 4 packa redsa jablkowego jak bede nad morzem to odbiore He HE . Mam nadzieje ze ich w transpocie nie popsuja raczej beda w srodku tygodnia . wyslalem 2 przednie i jeden srodek od tylu druiego brak . .
-
Problem z oponami
ale ten rormiar nie pasuje do tego auta . jak rozmiar jest za duzy to kicha 205/60/15 albo 185/65/15 wiec twoj jest za duzy ,jak opona jest niskiej jakosci wykonania to brak rantu i wtedy wytwarza sie z boku balon razem z niskim zawiasem i zaduzym rozmiarem o 2.5 cm masz problem rozwiazany ..
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
sochaczew to chyba gdzies w bok od warszawy wiec to chyba ni jakies dalekie odleglosci . zawsze cos mozna zkabinowac bo chodzc powinno jak rakieta .na 3 biegu bokiem po dodaniu gazu przy tych przelozenach z 2.0 .
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
sochaczew to chyba gdzies w bok od warszawy wiec to chyba ni jakies dalekie odleglosci . zawsze cos mozna zkabinowac bo chodzc powinno jak rakieta .na 3 biegu bokiem po dodaniu gazu przy tych przelozenach z 2.0 .
-
Sedan a coupe
ok od 800 do 1500 przod sztuka . A tyl ok 500 -1000 za sztuke i niestety wymieniamy parami bo ruznica w stosunk do starych jest tak ogromna ze az kole w oczy dotyczy to szarych przy czarnych tak zle nie ma .
-
Sedan a coupe
ale ja niewiem czy to takie same wysle ci te trzy jak beda ok to dobrze a jak nie to je zutylizujesz . wrazie czego z dwuch kapletow mozna stworzyc 1 niezly z kazdego boczka mozna otrzymac tylko 1 czesc psujac pozostala potem sie skleja te dobre i boczek gotowy . te srodki sa obszyte skora szara jasna ze szwem . one sa troche inne nizty masz ale napewn wygladaja znosnie ,
-
Sedan a coupe
nie wyobrazaj sobie cudu . ja kupilem nowe i teraz mi sie podoba
-
Sedan a coupe
oddam za darmo tylko musisz za transpot ( paczke zaplacic ) Moze beda leprze niz masz troche do poprawy ale material sie nie odkleja
-
chodzi bokami
nadal upieram sie rozepnij zrob porzadnie i ustaw zbierznosc na sworzniu plywajacym nie mozna sprawdzic luzu jak jest spiety te auta ida jak po szynach . chyba ze zle jest zbierznosc wystarczy troszke i kicha
-
Sedan a coupe
jaki kolor jak szare jasne to mam dwa kaplety niestety tylko po trzy sztuki dwa przednie i po jednym tylnim moge ci wyslac za grosze .bo stoja i zagracaja garaz trzy sa z jasna skora w srodku idrugi kaplet od M z paseczkami czerwono nibieskimi .
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
sady sa te same !!! wiec niema co kabinowac . , jeszcze w glownej przepustnicy jest otwor od oparow zatkaj go na poczatek . a moze przewody doprawadzenia paliwa odwrotnie zalozone .niepamietam ale jest mozliwosc pomylenia podlaczenia czujnika walka z czujnikiem zaworowym sa one w jednym miejscu i wtyczki takie same chyba jak je pomyliles to chodzic bedzie ale marnie w 1.8 mozna pomylic . sprawdzto koniecznie .to musi zaginac . wiem na pewno .
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
No nareszcie madre posty.
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
No nareszcie ale sie naszukalem tego posta o vanosie . teraz to ja wyszedlem na kretyna jak ktos nie czytal tamtego postu zalatwiony bez mydla
-
Sonda Lambda Siemens. Jak powinna działac??
Mam nadieje iz przeczytales wrzystkie posty bo dawanie ostrzezenia za dobre rady a nie klepanie glupot a nastepnie wyjezdzanie BO mnie to irytuje bo gosc nie przeczytal albo nie rozumie intencji reszty postow jest troch dziwne . Facet niestety reszty postow poprostu nie rozumie . Ta dyskusja go przerosla . Wiec sie zezloscil . TAk jak robia to w przedszkolu
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
KORONA . Niepisz nie wprowadzaj chlopaka w blad . !!!!!
-
Delikatne strzały w kolektorze dolotowym silnikaM50
Przestan sie sluchac domoroslych debili z mlotkiem w lapach gaz sprawe pogorszy anie poleprzy . gehenna dopiero sie zacznie . Zaczynaj od poczatku Mamy dwa silniki jeden 2.0 i 2.5 bez vanosa M50 do roku 1992 niema mozliwosci musz chodzic nawet jak bym wrzystko sobie pomieszl to i tak bym odpaliw . Najpierw rozrzad . potem odepnij gniazdo od wiazki wiazki sa takie same wiec ktura bys nie wepchnal to bedzie dobra . nastepnie kola zamachowe sa takie same . czujniki walka i krzywek sa takie same sterowniki maja inna mape ale na obu bedzie chodzic . przepluwki sa wezsze . . zawory od wolnych sa takie same sady sa takie same .Sprawdz czy czasami moze otwor w przepustnicy jest nie zaslepiony sprawdz . !!! najlepiej najpierw go zaslep rurka gumowa a potem bedziesz podlanczal system od oparow . reszta potem
-
chodzi bokami
najpierw musisz rozpiac cale tylnie zawieszenie potem sprawdzic sworznie plywajace i wszystkie simsmbloki . szpilki koszyka i gomowe mocowania . I dopiro mozna ustawiac zbieznosc . auto jezdzi jak po szynach .
-
szyba boczna przednia
po wymianie uszczelki na nowa w 3 qupe szyba zle sie uklada . swiszczy . a jak opuszcze troszke to moge koniec szyby podniesc 2 cm albo oposcic taka jest chyba niestabilna ; COsie wyrabia w mechanizmie : sworznie laczace ramiona czy tylko plastiki w prowadnicach . mam taki wrazenie ze ona slabo wchodzi w rant . ale w takim mechanizmie luzy sie sumuja . wiec 0,5 mm wszedzie i na koncu jest 0,5 cm jak ja ustawie to zawsze gdzies mi nie pasuje a wczesniej bylo ok . ale uszczelka niestety ciala dala .
-
Pomocy Bardzo PILNIE nie moge jezdic cos puka????
diagnoza moja sluszna . Niestety to jest drogi element . oj oj oj
-
Sonda Lambda Siemens. Jak powinna działac??
irytujacy to ty jestes i chyba troche nie pismienny bo gdybys nie byl analfabeta to bys przeczytal reszte postow ale dla ciebie tylko odpowiedzi tak lub nie nie sprawiaja klopotu .
-
Pomocy Bardzo PILNIE nie moge jezdic cos puka????
tak na odleglosc to trudno cos stwierdzic albo cos z walem . albo dwumas sie rozpadl . ale to trzeba posluchac . Pomijajac problem piszesz ze nie jest to twoje auto , Niestety koszty w BMW sa wysokie i musisz sie liczyc z wydatkiem ok 2500 zl chyba ze jest to jakies male cos . ale potym co piszesz to wyglada powarznie
-
Spadająca temperatura silnika
oslona bardzo ladnie zamyka przestrzen silnikowa