Treść opublikowana przez gtAreckilt
-
e46 320 Glinojeck WBABD11070PM29898
gtAreckilt odpowiedział(a) na kai91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś napisał, że ALCANTARA nie występowała w E39. A u mnie jest: 776 Indiv. Roof-lining Alcantara Anthracite Individual Dachh. Alcantara Anthr. Co prawda w połączeniu z: Upholstery Praegeleder/le-mans-blau - O6LB
-
Podgrzewanie foteli nie działa prawidłowo BMW E39
Przede wystkim sprawdz kondycje akumulatora i jego ladowanie (napiecie).
-
VIDEO - Wszystko na jedną kartę - E60 535i 2009 :)
Joker i chłopaki z Radomia. Brawo! Wspaniała robota! Spoty reklamowe z BMW się nie umywają. Filmik już jest w moim jukebox'ie. Też chciałbym pomykać swoją M5 w takim video, tylko że nie jestem taki przystojniacha, jak moje BMW... :D Stary facet, siwy, co prawda prawie dwa metry, ale czas zrobił już swoje, chudy jak widelec. Tylko żonka, młoda i ładna. :mrgreen: Aha, tylko sceneria byłaby inna. Kaszubskie serpentyny, odejście na prostej i hamowanie przed wirażem. :D Później kolacja u mnie, lub w fajnej knajpce, których tu w okolicach nie brakuje. Marzenia... :mad2: Niemniej, każdego chętnie powitam w mojej pustelni!
-
F10 528iX WBAXH5C54DD111741 USA
gtAreckilt odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNasi specjaliści to z przystanku autobusowego zrobią niebity samochód. :mrgreen: Potrzebna jest tylko do tego pralka i zmywarka, oraz części od kombajna, z POMu, czy GSu. :D Mac Gyver się nie umywa. :lol: Edit: i jeszcze agrafka, żeby to wszystko spiąć do kupy.
-
X6M.2012 czarny. L588945. Zdunek Gdynia. Oglądał ktoś może ?
gtAreckilt odpowiedział(a) na PawełK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak... Cały Zdunek od renault. :duh: Nie mam gdzie M5 serwisować w najbliższej okolicy. :mad2: Jeszcze przejęli bazę danych klientów od byłego Foty, i zasypywali mnie idiotycznymi ofertami. Tym paniom i panom już serdecznie dziękuję. Fota też nie był lepszy, ale przynajmniej znałem kierownika serwisu przez wiele lat.. Też niewiele pomogło. Chora branża. :duh: Kiedyś było lepiej, serwis nieisttniejący już (Drewa Bolszewo k. Wejherowa), po moim telefonie, pytałi się tylko, kiedy mogę przyjechać... Kawka, herbatka, telewizja, kupa kolorowych folderów, ale to były lata 90-te. Marka BMW się sprostaczyła, to nie jest to, co było na przełomie 80/90 zeszłego stulecia/tysiąclecia.
-
Alkomat Jaki kupić ?
gtAreckilt odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMoże to sugerować, że kogoś uważa się za pijaka. :mrgreen: No, chyba że spożywa się z obdarowaną osobą. Swoją drogą, to człowiek nie wielbłąd, wypić musi. :lol: Na poważnie, to nie głupie. Przy normie 0,2, to można zaliczyć wpadkę na "trzeźwym poranku", po ostrej jeździe poprzedniego, późnego wieczora. :D Trzeba pamiętać, że tanie barachło pokazuje wyniki pomiarów z kosmosu. :mad2: Też trzeba zwrócić uwagę, jak jest wyskalowany. mg/L, czy promille BAC. Pierwszą wartość trzeba mnożyć razy dwa, co może dać fałszywe świadectwo trzeźwości, jak się o tym nie wie.
-
zgubiony jedyny kluczyk.. co dalej?
Oj, to łupnie po kieszeni. Dwa kluczyki, to conajmniej 1300 zeciszy. Bardzo bolesny manewr. :cry2:
-
Rozładowuje akumulator po 2-3 dnich postoju?
Iskrzenie klema to nie jest zbyt dobry pomysl. :nienie: Uklady elektroniczne nie przepadaja specjalnie za tym... Moze nie nie beda uwalone, ale po podaniu zasilania procesory sie inicjalizuja, a przy takim sposobie moga pojsc sobie w "krzaki" i beda chocki-klocki, cuda-wianki. Kleme lepiej zalozyc jednym, pewnym ruchem. Lepiej kupic marketowy miernik za dwie dychy, nie musi byc "klasowy", dokladny, zeby cos mniej-wiecej pokazal.
-
TYPOWE USTERKI I NAPRAWY TRAPIĄCE NASZE E-39
Carbon Schwartz Metallic (416) - strasznie brudzi sie :cry2:
-
Jak to jest naprawdę...
Jedna, generalna zasada: przod kieruje, tyl napedza. Wpadnij w uslizg w przednionapedowce, jak nie zlapiesz przyczepnosci na prostych kolach, to zycze powodzenia... 4x4 to slizga sie wszystko, dobre na bloto..., albo na szybkie starty na prostej.
-
BMW E39 zdekodowany win a inne wyposażenie
Truizm, ale tak to bywa, jak kupuje sie emocjami. Nie wiedzac, gdzie VIN znajduje sie w samochodzie? :duh: Pojechalby do OSKP i diagnosta moglby wykryc te watpliwosci w 15 minut. Oni niejedno widzieli, ale szkoda stowy. Teraz problem z uplynnieniem "szczepana". to jest karalne, jako oszustwo.
-
Alkomat Jaki kupić ?
gtAreckilt odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPozwólcie, że też wypowiem się w tym temacie. Nie stronię od alkoholu. Też lubię się czasami nażłopać, to jest dla ludzi. Czasami życie na trzeźwo jest nie do zniesienia. Mam wysokiej jakości alkotest z czujnikiem elektrochemicznym, okresowo kalibrowanym. Ale do rzeczy, co się dzieje za granicą. Swojego czasu pracowałem w Hollandii. Wracając do domku zajrzałem do jednego z dwóch pubów w malutkim Rosenburgu, zresztą nazywał się Picobar, siedzę nad szklaneczką browaru, a tu wparowują policaje. Ha, ha, ha, uśmiechnięci. Coś do mnie po flamandzku, a ja ani be, ani me, ani kukuryku. Barman wyjaśnił sprawę. A to twoja beemka stoi przed barem? Tak, ale ja tylko jedno piwko... A wypij jeszcze jedno, ale do domku. Uważaj, jesteśmy bardzo surowi, 0.5 promille i zostawiasz samochód na 5 godzin. Kara to 200 guldenów, były to lata 90-te. Co jest teraz, nie wiem. W większym mieście w okolicy, Briele, kiedy zamykano puby, policji było więcej niż imprezowiczów. Tam nie pozwalałem sobie nawet na jednego browarka, woziłem tylko wesołą ekipę. Można sobie łyknąć, ale kluczyki do szuflady na klucz i dać go najtrzeźwiejszemu, za duże ryzyko, że coś stanie się nieoczekiwanego. Nikt po alkoholu nie mądrzeje. Coś dla humoru. Ostatnio słyszałem o zamachu antyalkoholików na czekoladki z likierem. Miałyby być sprzedawane tylko w koncesjonowanych sklepach :duh:
-
wbabn51090jt70375 - obejrzany
gtAreckilt odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA swistak siedzi i zawija w sreberka :mrgreen:
-
[525d] Nie mogę się dostać do skrzynki z ECU i bezpiecznikam
Ja spotkałem się z tym problemem, u kolegi. Jedna śruba za cholerę nie chciała się odkręcić. Rada? Podważyć pokrywę, gwintowana tulejka wyjdzie z plastiku obudowy ECU i można pomanewrować z rozdzieleniem połączenia śruba - tulejka. Potem wklejamy tulejkę na miejsce. Smar miedziowy i nie będzie korodować i zapiekać się. Gdzieś mam komplet. Obudowa plus pokrywa, nówka z ASO, ale nie wiem, czy w moim burdelu to odnajdę. Wtedy oddałbym to za koszty wysyłki. 3majcie się.
-
E60 przygasanie wyswietlacza miedzy zegarami
Będzie działać akurat odwrotnie, z minimalną jasnością wyświetlacza. W pierwszym zdaniu napisałeś prawdę, a później sam sobie zaprzeczyłeś. Najepiej zaingerować w sam czujnik symulując właściwą rezystancję, niestety nie wiem, jak to jest technicznie rozwiązane... Cotam siedzi? Może fotorezystor, ale jaki?
-
Problem bmw e39
A moze nie mial wiekszej banki? Bateria padla?
-
e87 rozbitek wbauf11000pt46235
gtAreckilt odpowiedział(a) na eryk13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSorki, przeoczywszy :duh: Grypa mnie dopadla i percepcja spadla... :( Blachy wiec wygladaja OK.
-
e87 rozbitek wbauf11000pt46235
gtAreckilt odpowiedział(a) na eryk13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie nalepka na szybie? Tylko niemiecka, zielona jest.
-
e87 rozbitek wbauf11000pt46235
gtAreckilt odpowiedział(a) na eryk13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jeszcze "podreperowany" do sprzedazy. Ten podprostowany przod trzyma sie kupy na drut i trytytki. Przypuszczam, ze blachy sa lewe - brak nalepki rejestracyjnej na szybie czolowej. Sprzedawany w Krakowie, a tablice, chyba sa z Wrzesni. Swoja droga, to iscie diabelska rejestracja :twisted: :duh: Chyba po placu :norty:Kola superrrr :!:
-
Załamka i sens dbania o wygląd auta
Ja tez jestem zalamany wygladem mojej eMki. Po kazdej wizycie w recznej myjni, gdzie chlopaki robia z niej blyszczaca perelke, czeka mnie droga do domu przez gruntowe drogi - mieszkam na zadupiu, w lesie. Po powrocie samochod jest pokryty kurzem, a kolor jest CarbonSchwarz i wszystko pieknie widac. Jeszcze nie dawno, moj kot osobisty sprawdzil swoje pazurki na tylnym prawym blotniku. Kupilem odstraszacz zwierzatek i nie powinno sie to powtozyc. Jak kota przeniknela do garazu, to zagadka... Reasumujac, wstydze sie jezdzic takim brudasem, ale co ja moge?
-
e39 523i Pali bezpiecznik nr54 od pompy paliwa w bagażniku
Samochod BMW nie znosi zamiennikow i bylo to pisane nie raz. Szkoda kasy na podrobki, ktore nie beda dzialac poprawnie i przez dluzszy czas.
-
e39 523i Pali bezpiecznik nr54 od pompy paliwa w bagażniku
Energia iskry nie wystarczy do zaplonu oparow paliwa. Tak jest pomyslane w tym obwodzie (ograniczone napiecie i prad), wiec nie ma powodow do obaw. Zreszta stezenie oparow paliwa przekracza w zbiorniku HEL (najwiekszy poziom zaplonu). Nie ma tlenu, nie ma zaplonu. Powietrze jest wyparte przez parujace paliwo. Mieszanka wybuchowa musi byc w odpowiedniej proporcji.
-
Odcięcie obd2 BMW e90
Pozamieniac piny w gniezdzie OBD2 i zmajstrowac przejsciowke korygujaca ten fakt, zeby utrzymac kompatybilnosc z rozniastymi interfesami diagnostycznymi. Przesciowka oczywiscie w domu, a nie w schowku pasazera. Tak durniom kradli radia ze zdejmowanymi panelami przednimi. Swoja droga, to kradli radia bez paneli i zawsze mozna bylo dokupic, bo kretyni sprzedawali, to co pozostalo i interes zlodziejski sie krecil.
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
Wlewka ma byc z umiarem, druga dawka po udanej robocie :D
-
wymiana regulatorów lamp przednich e39
Idzie to zrobic bez rozklejania, wycinania dziur. Sprawne paluszki, dodatkowo zestaw narzedzi chirurgicznych i musowa wlewka na uspokojenie nerwow. Kilka godzin kombinowania. Tylko te paluszki bola przez kilka nastepnych dni. :D