Nie wiem czy to będzie odpowiedni dzial ale ch*j z tym, takie ogólne pytanie co uważacie o ostrej jezdzie na zimy silniku który nie ma turbiny ? wszyscy piszą że jak jest zimny silnik to nie należy go rozkręcać na wysokie obroty bo turbina padnie, ale co jak nie mam turbiny, rozumiem że można katować :D
Pytanie w imieniu kolegi, gdzie jest linka gazu w M5 e39 ??? zakupił ten bolid 3 dni temu i od trzech dni on i paru innych dobrych kumpli w tym ja próbuje to rozpracować :duh: ale jakoś nie możemy :mad2:
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.