Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. kris1973 odpowiedział(a) na StreetFighter80 temat w E46
    A co to za pompy kupujesz ?? Nowe, regenerowane, używki ?? Olej we wspomaganiu masz na właściwym poziomie ??
  2. kris1973 odpowiedział(a) na barti801 temat w E46
    a jakiś link do stronki ??
  3. kris1973 odpowiedział(a) na grzechusk temat w E36
    E tam R6, V8 na wolnych wydechach to jest dopiero dzwięk :lol: szczególnie te amerykańskie...
  4. kris1973 odpowiedział(a) na Bobi_320DE46 temat w E46
    Teoretycznie tak ale jak to w Polsce dopóki działa to się nie grzebie. Chyba że miałeś dzwon i była klima "rozpięta" to powinieneś bo mógł nałapać wilgoci i nie będzie spełniał już swojej funkcji.
  5. kris1973 odpowiedział(a) na Myga temat w E46
    Masło na korku oleju jest jak masz padniętą uszczelkę pod głowicą. Płyn chłodzący dostaje się do oleju i dlatego taki efekt. Jeżeli wskaźnik temp. cieczy nie "staje" na środku skali to masz walnięty termostat.
  6. To zależy czego szukasz. Jeżli jak rozebrać silnik lub skrzynie w drobny mak i je złożyć to takich rzeczy tam nie ma.
  7. No masakra jakaś... Ciekawe czy jak trzaśnie drzwiami to się to cudo nie rozłoży na boki.
  8. kris1973 odpowiedział(a) na NovY temat w E46
    Co za bzdury piszesz, płyn w układzie chłodzenia nie pokazuje na BC. Ten zegarek, symbol, i wartość typu 10.3 to data wymiany płynu hamulcowego. Chodzi o rok i miesiąc. Kolego jak się kupuje furę to zawsze i bezwzględnie trzeba wymienić olej w silniku, płyn chłodzący możesz sprawdzić przyrządem ale dla pewności można wymienić. Płyn hamulcowy tez możesz wymienić jak chcesz.
  9. kris1973 odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    A czym to diagnozował i jaki jest konkretnie błąd ??
  10. kris1973 odpowiedział(a) na triplex135 temat w E36
    No chłopie jak waliłeś młotem w kata to możesz go już wywalić...
  11. kris1973 odpowiedział(a) na martis30 temat w E46
    Oryginalny program-dobre... Poczytaj troche forum, ludzie z tego forum maja takie oryginalne programy i interfejsy, które maja serwisy. Nie wiem co pokazuje KTS ale nawet inpa czyta wartości z sond lambda i ilosc zasysanego powietrza na przepływce...
  12. Kolego martino281 w e46 też masz aluminiowe wahacze i tak samo sie szybko kończą jak w audi. Bierz A4 po 2002 w TDI albo e46 w benzynie :D
  13. kris1973 odpowiedział(a) na dymian1 temat w E46
    Lampka jest przeważnie na 1 celi. W poprzednim aucie, opel, też miałem taki z magicznym oczkiem. Oczko było zielone a V6 nie mógł obrócić, aku miałem 74 Ah. Po zakupie nowego wszystko wróciło do normy. Te kontroli zapalają się jak napięcie na aku spada do 10 lub mniej volt. Sprawdź jakie masz napięcie na aku.
  14. Jeżeli ktoś nie dokręcił śrub na sworzniach to może pukać. Ja u siebie zmieniałem też wahacze, tuleje, końcówki i drążki wszystko Febi. Zrobiłem 15 tysięcy i nic nie puka.
  15. Czyli wszystko wymienione oprócz gum na stabilizatorze ?? Może one są już zbyt twarde i to dlatego puka. A próbowałeś czy na mokrym puka ?? Były przypadki, że pukało jak było sucho a na mokrym nie i to włąśnie gumy na stabilizatorze.
  16. kris1973 odpowiedział(a) na dymian1 temat w E46
    Jak masz słaby akumulator to przy odpalaniu zapalają się te 2 kontrolki, niskie napięcie w aku.
  17. Pukanie to nie tylko zawieszanie. Możesz mieć luzy na końcówkach drążków albo na samych drążkach.
  18. kris1973 odpowiedział(a) na MCD temat w E46
    W którymś poście pisałem Tobie żebyś sprawdził czy nie ciągnie lewego powietrza..... Z Twojego opisu ciężko wykumać o jaką spinkę chodzi wstaw jakąś fotkę.
  19. kris1973 odpowiedział(a) na Grzesiek_ostry temat w E46
    Do benzyny R6 e46 też ponad 200 pln
  20. Widzisz kolego mnie to akurat interesuje to sobie kupiłem co nie znaczy że bede zaraz właził pod auto i coś przy nim grzebał. Pozatym nie zadaje się wtedy lamerskich pytań typu ile wchodzi oleju albo jak ustawić zegarek...Jak bym tak do wszystkiego podchodził a po co mi to to auta też bym nie miał, są w końcu autobusy, tramwaje itd... Pozdrawiam
  21. Dość fajna książka z przesyłką kosztowała mnie 69,05 pln. Polecam.
  22. Chwilunia w opisie miałeś e36 320i a teraz masz e46 328i jak myslę z opisu sterownika to masz e46, tak ?? Jeżeli tak to muszę jeszcze raz to sprawdzić. Podaj dokładnie kolego co tam masz pod maską, czyli rocznik auta i silnik.
  23. A jaki masz sterownik siemens ms40 czy motronic m3.3.1 ?? Jeżeli ten drugi to nie ma takich kodów błedów a jak siemensa to 232-heated oxygen sensor czyli sonda kaput, 65-camshaft position (CMP) sensor, 79-crankshaft position (CKP) sensor/engine speed (RPM) sensor-incorrect/no signal.
  24. kris1973 odpowiedział(a) na nastar temat w E46
    Płynu oczywiście masz odpowiednią ilość ?? Pompa jak jest walnieta to się będzie grzało auto, nie będzie obiegu czyli nie przechodzi płyn przez chłodnicę.
  25. kris1973 odpowiedział(a) na peterson temat w E46
    Jesteś pewnien, że to jest z przepływki a nie z czujnika który znajduje się w kolektorze ssącym, w M52 przynajmniej ??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.