Treść opublikowana przez szumrak
-
E39 - Złącze kamery cofania nie daje żadnego obrazu
Na pin 17 niebieskiej podajesz masę? Jeśli tak to pozostaje podmienić tuner tv bo cała reszta jest zrobiona prawidłowo.
-
E39 - Złącze kamery cofania nie daje żadnego obrazu
A zasilanie do kamerki podłączyłeś? Pod pin 13 podpięty jest sygnał a pod pin 14 masa z kamerki?
-
x5 e53 3.0i moduł komfortu? dzieją się rzeczy niestworzone
Kostka stacyjki w BMW potrafi narobić zamieszania 😉
-
E39 2.0 benzyna brak wspomagania
Skoro magiel wymieniłeś i nic nie dało to tylko pompa zostaje.
-
BMW E39 MULTIFUNKCJA PROBLEM
Wcześniej miałeś tempomat uruchamiany z przycisku pod licznikiem po prawej czy z kierownicy? Daj zdjęcie wtyczki od multifunkcji podpiętej do taśmy pod poduszką, daj zdjęcie wtyczki podpiętej do taśmy od strony kolumny kierowniczej (tak żeby było widać kolory przewodów i ilość przewodów)
-
BMW E39 MULTIFUNKCJA PROBLEM
Wcześniej miałeś tempomat uruchamiany z przycisku pod licznikiem po prawej czy z kierownicy?
- X5 E53 3.0d dołożenie tempomatu
-
x5 e53 3.0i moduł komfortu? dzieją się rzeczy niestworzone
Stawiam na padniętą kostkę stacyjki.
- [E46,316i] Problem z silnikiem
-
E39 sonda bank1 lub sterownik silnika
To inna sprawa, kupiłeś auto w takim stanie? Czy stało się z czasem. Jak kupiłeś to może ktoś się softem bawił żeby wykodować sondy, aktualizacja winkfp powinna pomóc. Jeżeli stało się z czasem to raczej sterownik do roboty lub wymiany.
-
E39 sonda bank1 lub sterownik silnika
Jeżeli po podmianie wtyczek błąd przeskoczył z bank 1 na bank 2 to raczej sonda jest uwalona.
-
BMW E83 nie działa szyba kierowcy i zamek
Sprawdź kostkę i przewody na łączeniu karoserii z drzwiami.
-
Bmw e39 problem ze zmieniarką płyt cd
Wtyczka A to zmianiarka
-
Bmw e39 problem ze zmieniarką płyt cd
Polutowaleś obie wtyczki? Przy radiu jest podpięte?
-
Ucieka prąd przez bezpiecznik nr 11...
F11 to nie tylko servoteonic ale też moduł gm. Podepnij amperomierz na stałe zamknij auto z pilota i zobacz na pobór prądu po 20 minutach gdy auto zostanie całkowicie uśpione.
-
M54 2.5 stopiona cewka zapłonowa
Dobrze że nic po za tranzystorem nie poszło.
- e39 rain sensor
-
nie działają przyciski w kierownicy multifunkcyjnej oraz klakson
Dokładnie, jak Fuser podpowiada. U mnie jak lampka miała się nad daszkiem zapalić to gasło radio i licznik się resetował, pomogło wyczyszczenie styków w kostce stacyjki. Od 2 lat spokój.
- e39 rain sensor
-
e39 rain sensor
Schemat jest raczej taki sam jak przy zwykłym włączniku światła. Zakładałem u siebie RLS i włącznik z automatycznymi światłami (włącznik p&p) wystarczyło kodowanie i wszystko chula.
-
E39 przyciski klimatronika
https://a.aliexpress.com/_EJWaHfJ
-
E39 523i dziwne zachowanie silnika, brak mocy na niskich obrotach
Jeżeli podajesz taki stosunek obrotów do prędkości to zdecydowanie sprzęgło chyba że się pomyliłeś. Jak gaśnie zaraz po odpaleniu to może być wszystko, od przedstawionego rozrządu po lewej powietrze, odepnij wtyczkę przepływomierza jak zacznie chodzić to szukaj lewego powietrza, możliwe że odma się skończyła.
- 4 odpowiedzi
-
- brak mocy
- uszkodzony silnik
- niskie obroty
- naprawa
-
Oznaczone tagami:
-
Spalanie LPG
Ten wzrost spalania to normalne. Sprężarka jest dość mocna więc musi trochę mocy zabierać, za to w środku lodówka 🥶
-
Spalanie LPG
2.0 pali tyle co 2.8 😅 na trasie można zejść na 10l
-
Spalanie LPG
To normalne spalanie, ja mam taki sam silnik w automacie, spalanie w mieście min. 18l a jak daje mu się troszkę podrzeć to nawet 24l