Skocz do zawartości

szumrak

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szumrak

  1. Na pin 17 niebieskiej podajesz masę? Jeśli tak to pozostaje podmienić tuner tv bo cała reszta jest zrobiona prawidłowo.
  2. A zasilanie do kamerki podłączyłeś? Pod pin 13 podpięty jest sygnał a pod pin 14 masa z kamerki?
  3. Kostka stacyjki w BMW potrafi narobić zamieszania 😉
  4. szumrak odpowiedział(a) na sqnix temat w E39
    Skoro magiel wymieniłeś i nic nie dało to tylko pompa zostaje.
  5. szumrak odpowiedział(a) na LukiXD971 temat w E39
    Wcześniej miałeś tempomat uruchamiany z przycisku pod licznikiem po prawej czy z kierownicy? Daj zdjęcie wtyczki od multifunkcji podpiętej do taśmy pod poduszką, daj zdjęcie wtyczki podpiętej do taśmy od strony kolumny kierowniczej (tak żeby było widać kolory przewodów i ilość przewodów)
  6. szumrak odpowiedział(a) na LukiXD971 temat w E39
    Wcześniej miałeś tempomat uruchamiany z przycisku pod licznikiem po prawej czy z kierownicy?
  7. Stawiam na padniętą kostkę stacyjki.
  8. szumrak odpowiedział(a) na kruk_1995 temat w E46
    Tak
  9. To inna sprawa, kupiłeś auto w takim stanie? Czy stało się z czasem. Jak kupiłeś to może ktoś się softem bawił żeby wykodować sondy, aktualizacja winkfp powinna pomóc. Jeżeli stało się z czasem to raczej sterownik do roboty lub wymiany.
  10. Jeżeli po podmianie wtyczek błąd przeskoczył z bank 1 na bank 2 to raczej sonda jest uwalona.
  11. Sprawdź kostkę i przewody na łączeniu karoserii z drzwiami.
  12. Wtyczka A to zmianiarka
  13. Polutowaleś obie wtyczki? Przy radiu jest podpięte?
  14. F11 to nie tylko servoteonic ale też moduł gm. Podepnij amperomierz na stałe zamknij auto z pilota i zobacz na pobór prądu po 20 minutach gdy auto zostanie całkowicie uśpione.
  15. Dobrze że nic po za tranzystorem nie poszło.
  16. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w E39
    Mam tak samo jak Fuser.
  17. Dokładnie, jak Fuser podpowiada. U mnie jak lampka miała się nad daszkiem zapalić to gasło radio i licznik się resetował, pomogło wyczyszczenie styków w kostce stacyjki. Od 2 lat spokój.
  18. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w E39
    Jest dokładnie to samo.
  19. szumrak odpowiedział(a) na 520i temat w E39
    Schemat jest raczej taki sam jak przy zwykłym włączniku światła. Zakładałem u siebie RLS i włącznik z automatycznymi światłami (włącznik p&p) wystarczyło kodowanie i wszystko chula.
  20. szumrak odpowiedział(a) na tomsone39 temat w E39
    https://a.aliexpress.com/_EJWaHfJ
  21. Jeżeli podajesz taki stosunek obrotów do prędkości to zdecydowanie sprzęgło chyba że się pomyliłeś. Jak gaśnie zaraz po odpaleniu to może być wszystko, od przedstawionego rozrządu po lewej powietrze, odepnij wtyczkę przepływomierza jak zacznie chodzić to szukaj lewego powietrza, możliwe że odma się skończyła.
  22. szumrak odpowiedział(a) na AndrzejWxx temat w E39
    Ten wzrost spalania to normalne. Sprężarka jest dość mocna więc musi trochę mocy zabierać, za to w środku lodówka 🥶
  23. szumrak odpowiedział(a) na AndrzejWxx temat w E39
    2.0 pali tyle co 2.8 😅 na trasie można zejść na 10l
  24. szumrak odpowiedział(a) na AndrzejWxx temat w E39
    To normalne spalanie, ja mam taki sam silnik w automacie, spalanie w mieście min. 18l a jak daje mu się troszkę podrzeć to nawet 24l

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.