Treść opublikowana przez emir55
-
Zapytanie dotyczace silnika
coś jest nie tak trzeba sprawdzić odmę
-
BMW E36 320i nie zapala na mrozie
może pomyśl coś w tym kierunku?
-
Problem w e36 320 po rozbieraniu silnika
upewnij się jeszcze raz czy rozrząd dobrze ustawiony na pierwszy cylinder
-
BMW E36 320i nie zapala na mrozie
czy był kiedyś robiony pomiar ciśnienia paliwa?
-
BMW E36 320i nie zapala na mrozie
spróbuj go odpalić z wciśniętym trochę pedałem gazu wtedy między innymi pominiesz krokowca warto też zainteresować sie czujnikiem powietrza dolotowego
-
ZAPALIŁA SIĘ KONTROLKA OD OLEJU I ZACZEŁO SIĘ DZIAĆ
ten zawór jest przy pompie oleju i ma za zadanie utrzymywać ciśnienie oleju w układzie zmierz ciśnienie i będziesz wiedział co jest grane być może czujnik elektryczny szwankuje
-
chyba za duże spalanie m52 e36 320
gdzieś słyszałem że około dwóch litrów na godzinę,ale nie jestem pewien czy to prawda
-
Gorąco w aucie pomocy????????
czynnik chłodzący nie ma nic do rzeczy te pokrętła na panelu powinny otwierać i zamykać te elektrozawory przy serwo jeżeli tak nie jest to być może są one uszkodzone skręć pokrętła na niebieskie i popukaj w zawory może się zamkną
-
schenat elektryczny e36 318 m40 1992 sedan
http://www.wedophones.com/BMWManualsLead.htm
-
ZAPALIŁA SIĘ KONTROLKA OD OLEJU I ZACZEŁO SIĘ DZIAĆ
Kolego zapalenie się kontrolki świadczy o kłopocie z cienieniem mógł się podwiesić zawór przelewowy i możliwe że wszystko wróci do normy ale jeżdzić ze świecącą lampką nie radzę trzeba zmierzyć ciśnienie i dopiero potem znależć przyczynę gdyby było coś z panewkami to już dawno byś je słyszał
-
Gorąco w aucie pomocy????????
Kolego oprócz pokrętła przy kratce które nastawiasz na niebieskie trzeba skręcić obydwa potencjometry od klimy na niebieskie i wtedy na każdym ustawieniu będzie zimne
-
Czyszczenie układu paliwowego
tak naprawdę to ta 98 trzyma dobre 95 oktanów takie są realia na naszych złodziejskich stacjach
-
Wymiana silnika 2.5 "bez vanosa" na "z 1 vanosem"
musisz sprawdzić na jakim kompie jest ten z Vanosem jeżeli Twój był na boschu a drugi jest na simensie to dojdą jeszcze do wymiany sondy przepływka i inne czujniki
-
Vanos dlaczego za wczesny???
Kolego ale popatrz na live data nie na zapłon a na ile stopni przestawi się wałek
-
E36 uszczelki silnika
jeżeli samochód stał to jak on stwierdził że cieknie z każdego miejsca? dziwna diagnoza jeżeli już będziesz kupował jakieś uszczelki to nie kupuj badziewia nie są one tak bardzo drogie trzeba też sprawdzić odmę bo może to mieć związek z wyciekami
-
Touring - 3 światło STOP
ja dokładałem trzeci stop była tam oryginalna wtyczka do zasilenia ale niestety nie było na niej napięcia plastik podciąłem sam zasilenie wziąłem z lampy
-
PROBLEM z macpersonem
sprawdż po numerach http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
m52b25 Problem z lambdami
ale czy stoją w miejscu na tej wartości ? czy skaczą na około 4,5V
-
m52b25 Problem z lambdami
sondy na wolnych obrotach mają po nagrzaniu tak samo regulować jak na większych czyli od 0,5 do 4,5V tak około
-
Woda pod dywanikiem kierowcy, nagrzewnica??
chodzi o to aby płyn nie leciał Ci do środka auta i nie zapowietrzało Ci układu chłodzenia zdejmij wtyczkę z elektrozaworów i będą zamknięte aby wyjąć nagrzewnicę trzeba prawdopodobnie zdemontować kokpit
-
Skrzypienie Kierownicy.
Kolego ja zdjąłem tą osłonę plastikową pod kierownicą i po wale kiery popsikałem w górę i do dołu WD-40 pomogło a było to 1,5 roku temu
-
Woda pod dywanikiem kierowcy, nagrzewnica??
na początek zamknij elektrozawory i odpowietrz silnik
-
chlodnica
jeżeli woda nie zeszła z węży to mogła zostać też w chłodnicy
-
wyciek oleju
może to mieć związek z ciśnieniem w misce olejowej trzeba sprawdzić odmę a uszczelniacz trzeba wymienić
-
Przekładka silnika, problemy prosze o pomoc E36
a nie wydaje Ci się że za BMW 14tys to nie tak dużo jak kupisz padlinę to będziesz miał kłopoty