Treść opublikowana przez emir55
-
Gdy mocno zahamuje pozniej cos wyje przy dodawaniu gazu i sk
trzeba zmienić pompę
-
M50B20-Na zimnym silniku za niskie obroty,szarpie,przygasa
był przypadek że gaz dostawał się do kolektora przez nieszczelny parownik i rano były takie efekty radziłbym zakręcić gaz na butli i pojeżdzić na samej benzynie przy dwóch zasilaniach trudno stwierdzić co powoduje te kłopoty
-
323i Problem przy odpalaniu. Muszę przytrzymać pedał gazu...
Kolego podłącz ją pod kompa i może coś pokaże
-
Gdy mocno zahamuje pozniej cos wyje przy dodawaniu gazu i sk
jak dodajesz gazu to pompa szybciej się kreci ale czy na postoju jak kręcisz kierą to słychać pompę?
-
Gdy mocno zahamuje pozniej cos wyje przy dodawaniu gazu i sk
jeżeli skręcasz kołami i słychać pompę to znaczy że szwankuje pod warunkiem że olej jest czysty
-
Gdy mocno zahamuje pozniej cos wyje przy dodawaniu gazu i sk
może to pompa do wspomagania wyje?
-
M50B20-Na zimnym silniku za niskie obroty,szarpie,przygasa
może być czujnik temperatury ten od kompa ale ja podejrzewam że miesza instalacja gazowa
-
problem z wycieraczkami w 325i
moduł wycieraczek jest za schowkiem po stronie pasażera
-
Brak iskry na świecach w bmw e36 (1,6) 93 r.
Kolego jak to wycięty immo? bez niego nie zapalisz
-
chyba za duże spalanie m52 e36 320
jezdze nia ok 2 lata i zawsze mi pali miedzy 8-10 ale chyba na trasie przyjedż Kolego do warszawy i pojeżdzij po mieście to zobaczysz ile pali 320
-
chyba za duże spalanie m52 e36 320
Koledzy BMW ma jechać a nie robić obciach 40km/godz na piątym biegu
-
Bmw Grzeje SIe
raczej nie przy wymianie termostatu coś żle poszło
-
Bmw Grzeje SIe
musisz zlikwidować ten wyciek i dobrze odpowietrzyć to podstawa
-
Jak rozpoznać czy jest poduszka powietrzna ?
Kolego podłącz auto pod kompa i zobaczysz czy jest ok
-
Rzućcie okiem na zdjęcie - co to za śruba?
Kolego wpisz tam co trzeba i znajdziesz ten napinacz http://www.realoem.com/bmw/select.do
-
Katalizator czy tłumik
dziękuję kolego za informacje
-
Katalizator czy tłumik
Kolego a czy po tej operacji odczułeś jakąś poprawę? trudno na 100% sprawdzić czy to dziadostwo jest już przypchane
-
Katalizator czy tłumik
dzieki kolego to nie bardzo jest jak to wyciąć
-
Błyskowe kody usterek w BMW E36 320i 1990r
no my nie mamy ale kolega ma E-30 i może u niego to zadziała
-
Katalizator czy tłumik
Koledzy która część to katalizator a która tłumik? http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=CE51&mospid=47460&hg=18&fg=10
-
Błyskowe kody usterek w BMW E36 320i 1990r
gdzieś czytałem o tych kodach błyskowych ale i ile pamiętam to w tamtym opisie nie trzeba było podłączać diody po pięciokrotnym naciśnieciu gazu miała błyskac lampka chek engine oczywiście zapłon załączony
-
Błyskowe kody usterek w BMW E36 320i 1990r
Kolego a czy nie prościej podłączyć auto pod interfejs diagnostyczny?
-
pierścień uszczelniający zbiornika wyrównawczego 318ti
miałem taką sytuację pierścień można kupić w ASO ale problemem jest wyjęcie tego zbiorniczka u mnie zakończyło się wymianą chłodnicy
-
Brak mocy w E36 coupe
przedewszystkim podłącz auto pod kompa i zobacz czy nie wywali jakiegoś błędu
-
szybkie zużywanie sie sworznia wahacza [ e36 ]
jestem tego samego zdania być może przy pierwszej wymianie ktoś rozwalił gniazdo i teraz za lużno wchodzi może to się skończyć wymianą wachacza