Treść opublikowana przez emir55
-
Problem z szumiącym mostem
ale czy to napewno dyfer a nie skrzynia? olej zawsze warto sprawdzić
-
Brak wspomagania BMW e 36
możliwe w tym roczniku miały układ mechaniczny lub hydrauliczny
-
Skrzynia biegów - wycieki...
napisz w którym miejscu jest ten wyciek
-
316 skrzynia biegów problem!
naprawa skrzyni jest dość droga ja wolałbym używkę
-
Problem z klima dwustrefową manualną
te pokrętła działają jak potencjometry być może ścieżki nie działają już jak trzeba trzeba by sprawdzić
-
Zbyt wysokie ładowanie , nowy akumulator , szczotki
zły regulator to jest za duże ładowanie
-
Brak światła wstecznego
wyłącznik do wstecznych jest przy skrzyni biegów zobaczysz go jak zerkniesz od spodu auta bo dochodzą tam przewody niestety trzeba to robić z kanału kupisz go w serwisie albo każdym sklepie który ma części do bmw
-
problem z chłodnica
to trzeba szukać wycieku przecież gdzieś ten płyn znika
-
problem z chłodnica
czy nie ma innych objawów? nie grzeje się ? nie dymi na biało? jeżeli nie to raczej gdzieś cieknie
-
3XX Regulacja reflektorów soczewkowych bosch w POZIOMIE
wyjmowałem ten odbłyśnik ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć ja mam co prawda zwykłe żarówki ale to nie powinno mieć znaczenia
-
3XX Regulacja reflektorów soczewkowych bosch w POZIOMIE
odbłyśnik można wyjąć ale przedtem musisz wymontować silniczek do regulacji góra dół
- Kolor świec - Jak to jest
-
Kolor świec - Jak to jest
Kolego sam myślałem o tym aby wstawić większe wtryskiwacze do mojej 320i ale jakoś nie mogę się zdecydować czy sporo wzrosło spalanie i czy masz jakieś inne złe objawy oprócz tych świec?
-
Dziwna praca silnika 1.8 M43
jeżeli jeszcze masz stare przewody i świece to wróć do nich może tu jest przyczyna
-
Kolor świec - Jak to jest
za dużo paliwa pewnie przez większe wtryskiwacze
-
Wskaźnik poziomu paliwa.
coś się dzieje z czujnikami poziomu paliwa są one w zbiorniku
-
BMW nie pali pomocy???
czy było coś robione przy rozrządzie?
-
letnie ogrzewanie zamiast goracego
może parownik zabiera dużo ciepła przy małych obrotach
-
BMW nie pali pomocy???
trudno coś stwierdzić ale wygląda to na błędne podłączenie czujników czy ten od wału nie mógł się pomylić z czujnikiem od wałka?
-
Filtr oleju & zawór zwrotny
zawór zwrotny jest przy pompie oleju
-
Lusterka boczne - jak wyjąć wkład
normalnie to trzeba przesunąć lusterko do jednego boku i podważyć szeroką linijką lub palcami ono siedzi na czterech zaczepach w M3 jest pewnie tak samo
-
spocony silnik 318ti
uszczelka pod głowicą na pewno nie ale może być pod pokrywą zaworów trzeba umyć i popatrzeć skąd leci
-
BMW nie pali pomocy???
zły zapłon coś pomylone z elektryką jaki to silnik?
-
Check Engine... :(
napisz co to był za błąd?
-
gotuje sie na wolnych obrotach
zapowietrzony