Treść opublikowana przez emir55
-
m52b25 Problem z lambdami
Kolego radziłbym podłaczyć sie pod lepszy komp i zdiagnozowanie czujników czasami wyskakuje lambda a żle pracuje np. przepływka dobrze by było też zmierzyć ciśnienie paliwa
-
318i nierówna praca biegu jałowego i kopci na biało
tym kopceniem na biało się nie przejmuj w tłumiku skrapla się woda i póżniej odparowuje
-
Przekładka silnika, problemy prosze o pomoc E36
Kolego narobisz sobie kłopotów lepiej szukaj auta z docelowym silnikiem i bez gazu gaz założysz sobie sam kupić niezły silnik 1,8 to duża sztuka no i z przekładką są kłopoty jeżeli nie masz doświadczenia auta z gazem często są sprzedawane z powodu kłopotów dlatego nie szukaj auta z gazem
-
Czujnik i listwa wtryskowa
kolego czujniki temperatury są dwa jeden daje sygnał na kompa a drugi na zegar w kabinie niebieski jest na komp ale możesz się upewnić i po zdjęciu wtyczki włącz zapłon i zobaczysz czy w kabinie wskażnik się ruszył po stronie regulatora jest powrót paliwa zasilanie po drugiej stronie
-
Problem brak mocy na niskich obrotach BMW 320
Kolego a może to przepływka szwankuje? gdyby udało Ci się podmienić na próbę
-
brak iskry m50b20
Kolego na początek musisz sprawdzić czy pompa paliwa pracuje i czy jest iskra jeżeli iskry nie ma to podejrzewałbym czujnik na wale
-
Problem brak mocy na niskich obrotach BMW 320
uważam że INPA jest lepsza tam na live data możesz zdiagnozować dokładniej czasami jakiś czujnik pracuje żle ale komp nie wywala błędu np. przepływka
-
Problem brak mocy na niskich obrotach BMW 320
Kolego dobrze by było podłączyć się do lepszego kompa radziłbym też zakręcić gaz przy butli i dojść do ładu na PB przy dwóch zasilaniach trudno dojść do ładu zrób też reset kompa czasami pomaga
-
Po wymianie gumy na wahaczu dalej coś wali na dziurach
czy wymieniłeś tą gumę która siedzi w progu?
-
318i czuc benzyne
Kolego jeżeli ten zapach czuć z pod maski to musisz sam popatrzeć a jeżeli w spalinach to znaczy że ma za dużą dawkę prawdopodobnie nie pracuje sonda
-
wywalona uszczelka pod glowica co robic 1.8is
kolego jeżeli płyn poszedł do oleju to nie odpalaj już auta bo zatrzesz silnik trzeba zdejmować głowicę po wyjęciu bagnetu zakłócasz podciśnienie i silnik kuleje
-
Czy głowica silnika z 2.0l pasuje do 2.5l?
Kolego na czterech cylindrach kompresja jest poniżej normy albo na granicy jeżeli tłoki są uszkodzone to jaką masz pewność że przy wyższych obrotach się nie rozpadną daj sobie spokój z tym silnikiem bo szkoda Twojej kasy której jak piszesz w tej chwili nie masz za wiele odłóż ten tysiąc jako zadatek na drugi silnik nie zapalaj się tym co mówią mechanicy bo oni chcą zarobić kasę i wypchnąć wóz z warsztatu przemyśl to dokładnie
-
Czy głowica silnika z 2.0l pasuje do 2.5l?
mam nadzieję że wiedzą co robią ale co to jest 6 miesięcy poza tym jeżeli zawory pokrzywione to jak tam z tłokami?
-
problem z silnikiem
według mnie nie bardzo trzeba wymienić kupę rzeczy chyba że miałbyś anglika jako dawcę lepiej go sprzedać i kupić 2,8
-
Czy głowica silnika z 2.0l pasuje do 2.5l?
Kolego spawanie głowicy to nie najlepszy pomysł kto Ci da gwarancję że to pojeżdzi myślę że powinieneś szukać głowicy albo silnika
-
ciśnienie paliwa 320i
Dzięki Kolego wynika z tego że u mnie jest 3,5 bara
-
ciśnienie paliwa 320i
Kolego a orientujesz się ile jest u Ciebie bo widzę że też masz 320i
-
ciśnienie paliwa 320i
Koledzy znalazłem informację że od stycznie 95r silniki 320i oraz 235i mają ciśnienie paliwa 3,5MPa w innych żródłach piszą że 320i ma ciśnienie 3,0 to jak to jest?
-
Korek Wlewu oleju
Koledzy żeby zakończyć temat zdjęcie korka powoduje zaburzenie podciśnienia i silnik powinien zafalować zróbcie stary prosty test po zdjęciu korka przyłóżcie do otworu kartkę papieru jeżeli kartka będzie przyciągana to jest ok natomiast jeżeli będzie wydmuchiwana na zewnątrz to jest be i to wszystko Wesołych Swiąt
-
Czy głowica silnika z 2.0l pasuje do 2.5l?
o ile wiem w 2,5 są większe zawory tak jak napisał kolega wyżej nie da rady
-
Bmw 325i NIE MA NAPIECIA NA POMPKE PALIWOWA ?? POMOCY
oczywiście że może jeżeli gazownik zrobił jakieś odcięcie
-
BMW E36 318i M40 91r Instrument Clusters Co to za układy?
Kolego za pracę silnika odpowiedzialny jest DME i wszelkiego rodzaju czujniki i regulatory z których komp pobiera dane instrument clusters to zestaw wskażników dla kierowcy i nie ma on wpływu na pracę silnika radio mogło się rozkodować na mrozie bo mógł być duży spadek napięcia na aku. falowanie obrotów to dość częsta przypadłość użyj funkcji szukaj
-
e36 320 czy trzeba planować głowicę po ściągnięciu
remont głowicy to spora operacja i radziłbym oddać do planowania bo może być różnie
-
ZAPALIŁA SIĘ KONTROLKA OD OLEJU I ZACZEŁO SIĘ DZIAĆ
Kolego nie masz ciśnienia oleju nie jeżdzij tak bo zatrzesz silnik zmierz ciśnienie
-
chyba za duże spalanie m52 e36 320
Kolego spokojnie trzeba podłączyć auto pod kompa i powinno się wyjaśnić