Treść opublikowana przez bmwkolo
-
drugi akumulator w bagażniku - jaki ???
a tak wogole to do czego jest ten akumulator?
-
Duże spalanie gazu........
ja sie dolacze do postu powyzej wlalem za 20zl (9,3 litra) i przejechalem 26km! i koniec gazu(wyszlo 37/100) co moze byc przyczyna, wyiecka gdzies gaz? bo to chyba nie mozliwe zeby 3,5 litrowy silnik tyle zzezarl mam instalke 2 gen
-
Problem z czujnikiem temperatury zewnętrzenej
Dzięki... gdyby ktoś czytał ten post i wiedział, pokaże tu czego szukam: http://bmwe32.masscom.net/johan/OBC_temp/connector-1.jpg Nie wiem gdzie ta wtyczka bo ogólnie to żadnej okrągłej nie widziałem pod zderzakiem :( Pozdrawiam wlasnie gdzi jest ta wtyczka? to nie jest przypadkiem wtyczka kolo skrzynkui bezpiecznikow?bo widzialem tam podobna, a czujnika i kabli nie mam innych
-
jak otworzyć bagażnik jeżeli nie ma prądu w aucie ????????
swiece nic nie maja do tego jezeli nie masz zylki elektryka w sobie to spiepszona elektryka to jedna z gorszych rzeczy jaka moze spotkac bmw. rozbierz lampke w srodku , wlacz ja, podlacz do niej akumulator (nie zrob zwarcia bo bedzie trudniej) i otworz centralnym bagaznik
-
Jakie ciśnienie powinna dawać pompa paliwa 735i
dzieki ja tez sprawdze jakie mam cisnienie misio_987 widze ze sie bardzo wykazujesz i pomagasz na forum, doceniam to i penie wiele innych uzytkownikow takze
-
do admina
witam wisza w zakladce wyslania ( o ile sie nie myle) do czasu az osoba do ktorej wysyales je odczyta! wiec miej to na uwadze
-
rozładowuje akumulator
podlaczasz miernik i mierzysz pobor pradu jezeli jest 0,03-0,05 ampera to jest ok i akumulator masz do wymiany jezeli masz wyzszy pobor to odlaczasz po koleji bezpieczniki i szukasz "winnego" pozdro
-
reset kompa
czy po kazdej zmianie przeplywki TRZEBA zresetowac kompa? czy nie zresetowanie go moze sie odbic na duszeniu sie na benzynie?
-
mikser za przeplywomierzem
ale jak bedzie mikser za przeplywomierzem to moze podczas wybuchu przeplywomierz bedzie nieruszony? zawsze mniej tego gazu w dolocie bo krotsza droga bo mi kolejny dzis padl :evil: 2 w ciagu 1,5 miesiac :evil:
-
Instrukcja wymiany wtrysków paliwa-proszę o pomoc....
mi tez by sie przydala taka pomoc :) a przy okazji sie zapytam czy wtryski od 5l v12 pasuja tez do 3,5l R6?
-
mikser za przeplywomierzem
co sadzicie zeby wstawic mikser za przeplywomierzem? dzis mi znowu wywalilo gaz! podczas jazdy wcisnolem delikatnie pedal gazu i strzal rozmontowal dolot (przeplykwa cala) czy mikser za przeplywka wyleliminuje chociaz troche strzaly? ma ktos takie rozwiazanie?
-
Szarpie,dusi się kopci na benzynie
I łatwo to sprawdzić. Gasimy silnik odłączamy wtyczkę z przepływomierza i odpalamy jeśli chodzi równo to przepływka. po odlaczeniu przeplywomierzea klapka powinna sie zamknac i odciac dostep powietrza , wiec jak ma chodzic rowno?
-
Przepływomierze i kilka spraw z tym związanych
najwieksze spalanie jest wlasnie w miescie, u mnie wtrybie sport przy ostrej jezdzie siega 30 litrow, a w normalnej 24-25 litrow na trasie mozna zejsc do 15-17 przy prostej drodze tez mam problem z gazem, silnik mi sie dusi na benzynie (ale zlacze diag mi nie dziala wiec nie wiem co jest z nim), rozmyslam nad blosem, ale podobno jego efektywnosc jest do 150 koni i silnikow 2,5 litra. A tak prawde mowiac ile my mamly koni na lpg z mikserem teraz? 140?150? a teraz rzecz ktora mnie zastanawia, co by bylo jakby zamontowac mikser gazu za przeplywomierzem ale przed silniczkiem krokowym?
-
odpowietrzanie
a jak sprawdzic nieszczelnosc chlodnicy jakby byla?
-
odpowietrzanie
auto stalo 4 dni plyn w normie wczoraj przejechalem 30 km i ubylo 1-1,5 litra plynu jezeli ubywa przy pracujacym silniku to moze wskazywac nawyciek czy tylko na uszczelke? jeszcze mam pytanie moze zalac jakiegos uszczelniacza? jezeli tak to jaki warto wlac
-
olej wspomagania
dwa pytania: czy to normalne ze kierownica tak strasznide ciezko chodzi jak nie wlacze silnika ze prawie wogole nie mozna jej ruszyc? czy to normalne ze mialem olej na dole kreski , a po nagrzaniu silnika bylo grubo ponad gorna kreske? dolalem dzis troche oleju i nic do srodka nie wlecialo tylko sie zbiorniczek prawie po gore zalal, ale teraz troche lzej chodzi wspomagania, bo ostatnio coraz gorzej
-
Przepływomierz. Czy jedna z klap ma być lekko krzywo?
ja mam tak samo, najwazniejsze zeby delikatnie chodzila na calym zakresie ruchow i domykala szczelnie
- schemat
-
czyszczenie wtryskow
zalalem 15 litrow (na pusty bak) z STP jeszcze nie wyjezdzilem wszystkiego, na benyznie sie dusi nadal moze ciut mniej, ale sie dusi odpala teraz tylko latwiej, wyjezdze do konca i sie zobaczy
-
Duże spalanie gazu........
mowisz ze nie wkreca sie na wyzsze obroty a moze jezdzisz na rezerwie gazu? to typowy objaw ze trzeba podjechac zatankowac gaz :) ja tez mam do sprawdzenia sonde bo pali mi po miescie 26-28 litrow (bez znaczenia czy PB czy LPG)
-
czyszczenie wtryskow
czyszczenie wtryskow co sadzicie o tym plynie uzywal go ktos? http://allegro.pl/item257549569_kleen_flo_695_czyszczenie_wtrysku_benzyna.html ktos mi z forum mowil zeby zalac taki plyn na 15 litrow benzyny, to nie bedzie zaduze stezenie jego? moj silnik raz sie dusi i krztusi na benyznie a jak sie go rozrusza na benyznie to bedzie chodzic w miare w miare (nie chodzi o tempereature silnika tylko o to zeby zaczol troche chodzic lepiej na benyznie trzeba jezdzic benyzna przy troche wiekszycho obrotach) ale drazni mnie ze takie zabiegi musze robic i chce to zrobic pozadnie
-
proble z uruchomieniem auta!!!!
przeplywomierz ci nie rozwalilo? sprawdz dolot bo czesto po przy wybuchu potrafi sie "rozmontowac" i nie odkrecaj gazu na wlasna reke bo takie beda skutki, gaz sie nagromadzil w dolocie iskra poszla nie tam gdzie trzeba i sa skutki po czym stwierdzasz ze auto to mul? jechales kiedys 735? to nie sa auta sportowe tylko luksusowe, ale mulami nie sa :)
-
predkosciomierz
dzieki jade na kanal niedlugo i pogrzebie tam , mam nadzieje ze pomoze :)
-
Przekaźnik wycieraczek e32
u mnie bezpieczniki sa zupelnie inaczej z tylu i przekazniki tez, jutro dam fotke
-
750 odpowietrzanie
nie spusciles calej wody, w 3,5 litrowym trzeba spuscic wode z bloku silnika w 5 litrowym podejrzewam ze jest tak samo, ale niech sie wypowie ktos kto to robil w 5 litrowym silniku