Treść opublikowana przez bmwkolo
-
opony zimowe
to czy opony 220/60 beda pasowac do mojego auta? standardowe to 225/60
-
akumulator - jaki? czy komputery pobieraja dużo prądu
to duzo za duzo taki pobor i akumulator moment padnie powyciagaj bezpieczniki i sprawdz co tak ciagnie
-
opony zimowe
witam musze kupic opony zimowe ale opony 225/60 sa koszmarnie drogie a opony 220/60 sa znacznie tansze wiec pytanie czy 220/60 beda pasowac do mojego e32? mam standardowe alufelgi 15" planuje przejscie na e38 w czerwcu-sierpniu, wiec chcialbym zeby pasowaly tez do e38 co proponujecie? nie chce wydac koszmarnych pieniedzy na to... (max 1000zl)
-
BMW e32 vs e34
nie jezdzilem e34 moge ci tylko powiedizec ze e32 sie jezdzi super (mam 3,5 w automacie) to nie jest tani samochod (naprawy i paliwo) ale komfort wynagradza koszty
-
Renowacja skóry
chce malowac gabka to druga warste malowac dopiero po 24 godzinach?
-
Renowacja skóry
jade jutro do farbusia jeszcze 2 pytania: -ile lakier schnie? -czy musze wymontowac siedzenia i malowac w domu czy moge w aucie?
-
Zreanimowany przepływomierz......
jak masz przepustnice na linke to mozesz tam sruba trocha pokombinowac
- lakier
-
lakier
schodzi mi lakier bezbarwny w kilku miejscach w dosc duzej ilosci jak to naprawic? mam sporo rys na lakierze , w jaki sposob ja odnowic i odzywic kolor? chce zeby to wygladalo ladnie nie chce malowac calego auta u lakiernika bo to ogromne koszy chce cos zrobic samemu bo nie chce wkladac duzo kasy w lakier (wole doinwestowac silnik) ma ktos jakis pomysl?
-
Renowacja skóry
ja jade do farbusia jutro/pojutrze czy warto robic szpachle? czy moze zostawic miejsca pekniecia (nie przedarcia ) i poprostu pomalowac? mam przedarta skore w fotelu kierowcy jak to profesjonalnie zalatac? i najwazniejsze pytanie na ile czasu starcza takie malowanie?
-
Renowacja skóry
a czy ten aceton maja w farbusiu? chce najpierw nim otluscic skore
-
Renowacja skóry
gdzie to mozna kupic w warszawie?
-
Bunia nie odpala
najlepiej podlacz pod komputer i bedzie jasne co jest moze masz padnieta cewke zaplonu lub kable wysokiego napiecia mozliwosci moze byc multum, jedz po komputer niech sprawdzi co sie dzieje
-
Renowacja skóry
mam w kolorze kremowym i w takim chce ja odnowic mam pekniecia na skorze w duzej ilosci (szczegolnie na przednich) mysle o gabce/pedzelku dodatkowo mam dziure (rozdarta) skora w fotelu kierowcy planuje to podkleic jakims dobrym klejem i pomalowac cala tapicerke ps efekt super na zdjeciach
-
Renowacja skóry
ja tez bede malowal tapicerke tym ile razy kladles farbe? ile buteleczek poszlo? (mysle z 10-20 potrzeba na cala tapicerke)
-
Renowacja skóry
ktos na allegro napisal ze to srodek do butow co wcale nie znaczy ze jest tylko do butow, ja to znam z ronzych stron jako poprostu lakier do skory a co do kupienia tego to ciezko dostac to jest i chyba bede musial kupic tez na allegro...
-
Bunia nie odpala
ale zdejmowales calkowicie przeplywomierz? sprobuj odpalic na benzynie z gazem wcisnietym do polowy, moze wybuch zalatwil krokowke
-
Bunia nie odpala
zdejmij i odlacz przeplywomierz i sprobuj go odpalic(na benzynie oczywiscie)! zrobiles tak jak ci mowilem? po wystrzale gazu mogla ci sie klapka zablokowac odcinajac calkowicie doplyw powietrza
-
Bunia nie odpala
odlacz przeplywomirz, recznie otworz klapki tak zeby byla caly czas otwarta( po wysrzale napewno sie blokuje w polowie) i szykuj sie na wybuch w filt powietrza! a zarazem (bardzo prawdopodbne) na skrzywnie maski i dobrze sie zastanow nad sekwencja, bo naprawa takiego silnika przy gazie 2 gen szybko wyniesie cene sekwencji, na ktora ja zbieram powoli
-
Renowacja skóry
witam stosowal ktos z Was preparat renoskor do malowania skory? ja sie przymiezam nad kupieniem kremowego czy taki system bedzie prawidlowy? tzn: -odluscic -pomalowac 3 krotnie -zaimpregnowac mleczkiem do skory pozdrawiam %5B250%3A480%5Dhttp%3A//www.sklepszewski.pl/images/cms/1954/renoskor_00.jpg
-
Cos sie dzieje z temperatura na wolnych obrotach.
objawrosnacej temp przy postoju to rowniez zapowietrzony uklad chlodzenia sprawdz to w pierszej kolejnosci
-
drugi akumulator w bagażniku - jaki ???
ale chyba nie dzialajaca pamic foteli nie ma nic wspolnego z tym akumulatorem?
-
e32 audio
ktory wzmacniacz warto kupic: -blaupunkt mk2 (4x60w/2x180w) 300zl -monacor hpb 604 (4x75w/2x2002) 500zl roznica cenowa spora a co do tylu to czy podlczenie radia pod tyl (zalozmy ze hertz esk 130) nie popsuje dynamike dzwieku? czy lepiej moze kupic 1 wzmak 4 kanalowy do glosnikow i odzielny wzmak do suba?
-
e32 audio
witam moj plan -hertz esk 165 przod (300zl) -hertz esk 300 w zamknietej skrzyni 470zl -wzmacniacz monacor hpb 604 (500zl) i moje dylematy - czy warto brac tego suba czy moze jakis inny (do 500zl) - czy warto brac tego wzmaka (4x75w rms/2x200w rms) czy nie bedzie wielka roznica jak bede miec blaupunkta mk2 (4x60w rms/2x180w rms) roznica cenowa to az 200zl! -czy podlaczyc na tyl eks 130 do radia , zeby wypelnic tylnia scene dzwiekowa? i czy warto zakladac maty na drzwi i jaki koszt tego? (podlogi nie bede rozbieral) czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
-
wspomaganie
witam mam problem ostatnio z wspomaganiem kierownicy, raz chodzi lekko, raz bardzo ciezko. czy to pompa juz siada? czy poprostu wymienic olej wspomagania trzeba? ( jest napewno bardzo stary) pozdrawiam