Skocz do zawartości

bmwkolo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bmwkolo

  1. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    to czy opony 220/60 beda pasowac do mojego auta? standardowe to 225/60
  2. to duzo za duzo taki pobor i akumulator moment padnie powyciagaj bezpieczniki i sprawdz co tak ciagnie
  3. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    witam musze kupic opony zimowe ale opony 225/60 sa koszmarnie drogie a opony 220/60 sa znacznie tansze wiec pytanie czy 220/60 beda pasowac do mojego e32? mam standardowe alufelgi 15" planuje przejscie na e38 w czerwcu-sierpniu, wiec chcialbym zeby pasowaly tez do e38 co proponujecie? nie chce wydac koszmarnych pieniedzy na to... (max 1000zl)
  4. bmwkolo odpowiedział(a) na mario85 temat w E32
    nie jezdzilem e34 moge ci tylko powiedizec ze e32 sie jezdzi super (mam 3,5 w automacie) to nie jest tani samochod (naprawy i paliwo) ale komfort wynagradza koszty
  5. chce malowac gabka to druga warste malowac dopiero po 24 godzinach?
  6. jade jutro do farbusia jeszcze 2 pytania: -ile lakier schnie? -czy musze wymontowac siedzenia i malowac w domu czy moge w aucie?
  7. jak masz przepustnice na linke to mozesz tam sruba trocha pokombinowac
  8. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    fachowcy chcieli mnie naciagnac na malowanie calego auta za 6000...
  9. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    schodzi mi lakier bezbarwny w kilku miejscach w dosc duzej ilosci jak to naprawic? mam sporo rys na lakierze , w jaki sposob ja odnowic i odzywic kolor? chce zeby to wygladalo ladnie nie chce malowac calego auta u lakiernika bo to ogromne koszy chce cos zrobic samemu bo nie chce wkladac duzo kasy w lakier (wole doinwestowac silnik) ma ktos jakis pomysl?
  10. ja jade do farbusia jutro/pojutrze czy warto robic szpachle? czy moze zostawic miejsca pekniecia (nie przedarcia ) i poprostu pomalowac? mam przedarta skore w fotelu kierowcy jak to profesjonalnie zalatac? i najwazniejsze pytanie na ile czasu starcza takie malowanie?
  11. a czy ten aceton maja w farbusiu? chce najpierw nim otluscic skore
  12. gdzie to mozna kupic w warszawie?
  13. bmwkolo odpowiedział(a) na NIrVaNA temat w E32
    najlepiej podlacz pod komputer i bedzie jasne co jest moze masz padnieta cewke zaplonu lub kable wysokiego napiecia mozliwosci moze byc multum, jedz po komputer niech sprawdzi co sie dzieje
  14. mam w kolorze kremowym i w takim chce ja odnowic mam pekniecia na skorze w duzej ilosci (szczegolnie na przednich) mysle o gabce/pedzelku dodatkowo mam dziure (rozdarta) skora w fotelu kierowcy planuje to podkleic jakims dobrym klejem i pomalowac cala tapicerke ps efekt super na zdjeciach
  15. ja tez bede malowal tapicerke tym ile razy kladles farbe? ile buteleczek poszlo? (mysle z 10-20 potrzeba na cala tapicerke)
  16. ktos na allegro napisal ze to srodek do butow co wcale nie znaczy ze jest tylko do butow, ja to znam z ronzych stron jako poprostu lakier do skory a co do kupienia tego to ciezko dostac to jest i chyba bede musial kupic tez na allegro...
  17. bmwkolo odpowiedział(a) na NIrVaNA temat w E32
    ale zdejmowales calkowicie przeplywomierz? sprobuj odpalic na benzynie z gazem wcisnietym do polowy, moze wybuch zalatwil krokowke
  18. bmwkolo odpowiedział(a) na NIrVaNA temat w E32
    zdejmij i odlacz przeplywomierz i sprobuj go odpalic(na benzynie oczywiscie)! zrobiles tak jak ci mowilem? po wystrzale gazu mogla ci sie klapka zablokowac odcinajac calkowicie doplyw powietrza
  19. bmwkolo odpowiedział(a) na NIrVaNA temat w E32
    odlacz przeplywomirz, recznie otworz klapki tak zeby byla caly czas otwarta( po wysrzale napewno sie blokuje w polowie) i szykuj sie na wybuch w filt powietrza! a zarazem (bardzo prawdopodbne) na skrzywnie maski i dobrze sie zastanow nad sekwencja, bo naprawa takiego silnika przy gazie 2 gen szybko wyniesie cene sekwencji, na ktora ja zbieram powoli
  20. witam stosowal ktos z Was preparat renoskor do malowania skory? ja sie przymiezam nad kupieniem kremowego czy taki system bedzie prawidlowy? tzn: -odluscic -pomalowac 3 krotnie -zaimpregnowac mleczkiem do skory pozdrawiam %5B250%3A480%5Dhttp%3A//www.sklepszewski.pl/images/cms/1954/renoskor_00.jpg
  21. objawrosnacej temp przy postoju to rowniez zapowietrzony uklad chlodzenia sprawdz to w pierszej kolejnosci
  22. ale chyba nie dzialajaca pamic foteli nie ma nic wspolnego z tym akumulatorem?
  23. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w Sprzęt audio i video
    ktory wzmacniacz warto kupic: -blaupunkt mk2 (4x60w/2x180w) 300zl -monacor hpb 604 (4x75w/2x2002) 500zl roznica cenowa spora a co do tylu to czy podlczenie radia pod tyl (zalozmy ze hertz esk 130) nie popsuje dynamike dzwieku? czy lepiej moze kupic 1 wzmak 4 kanalowy do glosnikow i odzielny wzmak do suba?
  24. bmwkolo opublikował(a) temat w Sprzęt audio i video
    witam moj plan -hertz esk 165 przod (300zl) -hertz esk 300 w zamknietej skrzyni 470zl -wzmacniacz monacor hpb 604 (500zl) i moje dylematy - czy warto brac tego suba czy moze jakis inny (do 500zl) - czy warto brac tego wzmaka (4x75w rms/2x200w rms) czy nie bedzie wielka roznica jak bede miec blaupunkta mk2 (4x60w rms/2x180w rms) roznica cenowa to az 200zl! -czy podlaczyc na tyl eks 130 do radia , zeby wypelnic tylnia scene dzwiekowa? i czy warto zakladac maty na drzwi i jaki koszt tego? (podlogi nie bede rozbieral) czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
  25. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    witam mam problem ostatnio z wspomaganiem kierownicy, raz chodzi lekko, raz bardzo ciezko. czy to pompa juz siada? czy poprostu wymienic olej wspomagania trzeba? ( jest napewno bardzo stary) pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.