Treść opublikowana przez bmwkolo
-
Jak zdjąc tylny zderzak w 750
dzieki , jutro rano poszukam jeszcze raz
-
nierowna praca na benzynie
mozna to latwo sprawdzic zdjac na chwile mikser z gazem i zalozyc orginalny jak bedzie sie dusic nadal to bedzie oznaczac ze to nie jest wina dolotu powietrza jutro powiem jak to sprawdze
-
Jak zdjąc tylny zderzak w 750
nie moge znalesc tego czujnika, obszukalem caly zderzak i nie znalazlem, gdzie to moze byc, albo skad wychodza kable do czujnika?
-
pobor pradu 0,5 ampera
znalazlem 1 winowajce fotel kierwocy, pobiera 0,2 ampera a drugi to zamek centralny pobiera 0,2 ampera (stara instalacja alarmu pewnie..) po przekreceniu stacyjki do pozycji 2, pobiera 10-13 amperow! czy to normalne? cos przy desce bzyczy , puka stuka, jakby wiatraczki po jakis 2 minutach jest ciszej i pobiera 9-10 amperow jeszcze mam pytanie czy zawor wolnych obrotow jezeli caly czas bzyczy(stacyjka w pozycji 2) to jest ok?
-
nierowna praca na benzynie
reset kompa nie pomaga, moze to filtr paliwa?
-
pobor pradu 0,5 ampera
witam wylaczone auto ciagnie mi 0,5-0,43 ampera napewno jest to przekaznik od oswietlenia wewnatrz ale chyba cos jeszcze przy podlaczaniu akumulatora pstryka jeden z tych 2 duzych modowolow (podobnych do lkm) pod tylna kanapa, do czego one sa? moze wyjac jeden i zobaczyc czy pobor nadal bedzie tak duzy?
-
nierowna praca na benzynie
wymienilem przeplywomierz i sie dusi na benzynie na gazie chodzi bez problemu duszenie wyglada tak jak za szybko wcisne gaz to sie dusi i ma gasnie (o ile go nie puszcze) a jak bardzo delikatnie i powoli wciskam gaz to da go sie wbic na obroty ale nie da sie wogole nim jechac w tym momencie na benzynie co to moze byc? wtryskiwacze czy moze jednak pompa paliwa nie utrzymuje cisnienia? jak to sprawdzic ?
-
Jak zdjąc tylny zderzak w 750
a jeszcze zadam takie pytanie, czy musze zdejomowac zderzak zeby sie dostac do czujnika temperatury?
-
Jak zdjąc tylny zderzak w 750
to ja sie podlacze do tematu, ja potrzebuje zdjac przedni zdezak bo chce sie dostac to czujnika temperatury, jak zrobic to zeby nie uszkodzic niczego?
-
odpowietrzniki
czyli odkrecic odpowietrznik, wlac wode do zbiornika wyrownawczego, odpalic silnik (otwarty ma byc zbiorniczek wyrownawczy?) nagrzac do przekroczenia niebieskiej kreski i dolewac wode? oczywiscie najpierw wlaczyc ogrzewanie na maksa prosze o poprawki jezeli zle napisalem
-
odpowietrzniki
przy termostacie trzeba odpowietrzac na wlaczonym silniku?
-
odpowietrzniki
tak , przy silniku niedaleko chlodnicy (wlasnie tam mi rura pekla) wiec sa tylko 2 odpowietrzniki w tym samochodzie? znalazlem jeden na gorze ma oznaczenie A jest chyba na srube 8 a gdzie jest drugi?
-
odpowietrzniki
ile jest odpowietrznikow do ukladu chlodzenia i gdzie one sa w e32 735i? jest tylko jeden na zbiorniku wyrownawyczm czy wiecej?
-
renowacja tapicerki
to jakies farby? jaka firma? ile ci tego poszlo do malowania i do jakiego koloru bo ten moj kremowy jasny kolor to pewnie duzo pujdzie
-
lewe dzwi nie moge odtworzyć pomocy !
mialem podobna sytuacje, a centralny ci dziala?
-
renowacja tapicerki
Witam biore sie za renowacje tapicerki w e32 niedlugo i tu pytanie jakich srodkow uzyc? czytalem rozne rzeczy ale nie wiem wkoncu co jest dobre i w miare trwale kolor mojej skory to jasna kremowa bede robic tylko fotele poniewaz reszta skory jest w stanie idealnym pozdrawiam
-
jaki alarm wybrac do e32?
bardzo prosze o pomoc
-
nierowna praca na benzynie
raczej nic nie smierdzi ani nie dymi
-
jaki alarm wybrac do e32?
zastanawiam sie nad jakims alarmem z allegro do bmw e32 z 1992 zalezy mi na: czujniki ruchu, czujnik klapy silnika, domykanie szyb, sterowanie zamkiem centralnym, mryganie kierunkowskazow na allegro jest wyboru multum ale nie znam sie na firmach produkujacych alarmy , a nie chce byle czego wiec pytania jakiej firmy alarm warto kupic, moze jakis konkretny model?
-
nierowna praca na benzynie
a ile taki plyn kosztuje i jakie firmy jest dobry? czy nie lepiej dac do czyszczenia w warsztacie? zobacze jak auto jeszcze bedzie chodzic po wymianie przeplywki
-
nierowna praca na benzynie
wlasnie sprawdzilem dokladnie przeplywomierz i klapka blokuje sie w polowie...
-
nierowna praca na benzynie
gaz jest od 2002, przeplywomierz jest wymieniony, bo wczesniej byl wybuch wiec nie jest to wina przeplywomierza
-
nierowna praca na benzynie
witam samochod na benzynie nierowno pracuje i dusi sie przy wcisnieciu gwaltownym pedalu gazu a na gazie jezdzi bardzo dobrze, podejrzewam wtryski moje pytanie brzmi wymieeniac czy oddac do wyczyszczenia? pozdrawiam
-
styki
padl mi ostatnio, ale to chyba dlatego ze grzebalem w nim dlugo i swiatla sie swiecily, wogole na innych swiatlach tez jest 8,5v i sie bardzo slabo swieca a postojowki wogole nie zapalaja, dodam ze na poczatku swiecila sie postojowka ale zrobilo sie zwarcie na kablu i przestala swiecic (luty poprzedniego wlasciela) ale wczesniej nie miezylem pradu moze bylo 12v, wszystkie biezpieczniki sa sa z przodu ok
-
Chyba dostanę skoliozy ! Krzywe oparcie fotela.
ja mam podobny problem, mi chodzi tylko prawa strona w siedzeniu pasazera i co chwile pada bezpiecznik jak to rozwiazac?