Skocz do zawartości

bmwkolo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bmwkolo

  1. bmwkolo odpowiedział(a) na Bodo735 temat w E32
    przerobka instalacji do silnika 6 cylindrowego to koszt 2500-3000zl jezeli chcesz miec to auto na rok-dwa to warto bo odzyskasz moc auta (na zwyklej instalce traci 30-40% mocy ten silnik) i bedziesz mogl bezstresowo jezdzic
  2. to musisz naprawde grube te warstwy robic, ty robisz gabka? mi popekala farba po tym jak sie usiadlo na fotelu odnowienie czarnego na czarny to nie problem niech ktos ciezki usiadzie na tej skorze co zmieniasz kolor i zobacz czy nie popeka u mnie popekalo strasznie a zmienialem z jasno szarego na kremowy teraz scieram ten kremowy i bede malowal na jasno szary
  3. sek w tym ze do calkowitego zmianu koloru tapicerki ta farba sie raczej nie nadaje bo trzeba polozyc duza warstwe zeby pokryc (chyba ze malowanie pistoletem, gdzie sa cieniutkie warstwy, bo gabka to sie robi bardzo gruba warstwa i jest bardzo trudno) zaznacze ze chodzi mi o elemtanty mocno ruchome takie jak miekkie fotele z tylu samochodu bo do odnowienia koloru jak w waszym przypadku czarny na czarny to przy malej warstwie farby nie powinno byc klopotu teraz scieram stara warstwe i klade pod kolor juz bede staral sie zrobic mieszanke bialo szarej jade jutro do farbusia po bialy i szary i maluje tylko fotele ale nie zmieniam juz koloru a co do boczkow to po czyszcze je acetonem i wygladaja jak przed malowaniem, farba sie na nich dobrze trzymala wiec mysle ze mozna smialo malowac rowniez boczki jak ktos chce
  4. po pomalowaniu tylnej kanapy stracila skora elestycznosc i zachowuje sie jak tektura po zgieciu nie chce wracac sama do swojego ksztaltu oraz lakier popekal... odrazu dodaje ze mialem bardzo duzy klopot z pokryciem tego i poszlo mi na sam dol 10 buteleczek (i nie jest skonczony) sciagne to warstwe chyba i jeszcze raz bede staral sie zrobic
  5. Cedro.G masz gaz? skrzynia automat?
  6. moglbys szczegolow napisac jak nalezy to poprawnie malowac? zeby nie zaduzo nie zamalo bylo? jaka gambka to malowac?
  7. kurde to malowanie to nie takie hip hop pomalowalem dol tylnej kanapy (jako 1 warstwa) i poszly mi 3 fiolki na sama 1 warstwe
  8. dzieki ja malowalem gabka 1 warstwa co 1,5 godziny i juz sa 4 warsty i jest beznadziejnie zostawie 6 godzin, teraz juz wiemc o robilem zle :)
  9. nadal efekt jest taki sobie a polozylem juz 4 warstw zobaczymy co bedzie dalej
  10. zaczolem malowac tym renoskorem kremowym (mailem skore jasna szara) i narazie nie jest zadobrze nalozyem 2 warstwe i wyglada to zle jakby bylo tandetnie pomalowane sa straszne przeswity i nie rownosci koloru (czy cos zle robie?) moze zacienkie warstwy farby?
  11. bmwkolo odpowiedział(a) na Łukasz735 temat w E32
    za 4000 bym nie kupil e32 jak ktos sprzedaje za teka kase to duza szansa ze trzeba wlozyc kilka tysiecy w naprawe (w optymistycznej wersji) to nie jest auto dla oszczednych , nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie ktos kto regularnie dba o auto i serwisuje na biezaco, watpie zeby sprzedal auto za mniej niz 10 tys
  12. bmwkolo odpowiedział(a) na Bodo735 temat w Ogólnie o BMW serii 7
    zostawic chyba ze stac cie na wymiane przeplywomierza 2 razy w miesiacu nie potrzeba zadnych pcv zdejmuje sie antywybuch i laczy przeplywomierz z guma za przeplywomierzem
  13. bmwkolo odpowiedział(a) na Bodo735 temat w Ogólnie o BMW serii 7
    to jest antywybuch, on ma chronic przeplywomierz przy wystrzale
  14. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    mam felgi 15 ale moge stalowki kupic 16 jezeli gra warta swieczki, bo chce sie przesiasc na e38 w polowie nastepnego roku
  15. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    to moze do kupic 205/65 R16 i obsadzic narazie na stalowkach? beda takie pasowac do e32?
  16. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    co polacecie? wd40? czy jest jakis lepszy preparat na zasniedziale styki??
  17. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    przed chwila wsiadam do auta i deska rozdzielcza zwariowala predkosciomierz skakal od gory do dolu mrygal komunikat tur offen po chwili przestalo ogolnie dosc czesto pojawia mi sie check control no i raz dziala predkosciomierz raz nie padly liczniki? czy tgo czunujnik na zewnatrz pod wplywem wilgoci zwariiowal?
  18. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    a te 15stki beda pasowac spokojnie do e38? nie zamale beda?
  19. ok jutro wrzuce fote
  20. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    205/60 czy 205/65 czy nie ma szczegolnej roznicy?
  21. tylko mam w fotelu kierowcy rozdarta skore jakto naprawic?
  22. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    pomozcie jakie opony kupic zeby pasowaly na moje felgi? czy moze byc 195/60? musze kupic te zimowki bo naraize na letnich jezdze...
  23. dzieki jutro zabieram sie do pracy :)
  24. ok to po 24 godzinach moge juz siedziec na fotelach? czy dopiero po zakonserwowaniu skory?
  25. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    nie wiem wlasnie na oponach sie kompletnie nie znam jakie wiec powinny byc opony zimowe do e32? w bmw powiedizeli mi 205/65 15 lub 225/60 15

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.