Treść opublikowana przez bmwkolo
-
przerobka lpg
przerobka instalacji do silnika 6 cylindrowego to koszt 2500-3000zl jezeli chcesz miec to auto na rok-dwa to warto bo odzyskasz moc auta (na zwyklej instalce traci 30-40% mocy ten silnik) i bedziesz mogl bezstresowo jezdzic
-
Renowacja skóry
to musisz naprawde grube te warstwy robic, ty robisz gabka? mi popekala farba po tym jak sie usiadlo na fotelu odnowienie czarnego na czarny to nie problem niech ktos ciezki usiadzie na tej skorze co zmieniasz kolor i zobacz czy nie popeka u mnie popekalo strasznie a zmienialem z jasno szarego na kremowy teraz scieram ten kremowy i bede malowal na jasno szary
-
Renowacja skóry
sek w tym ze do calkowitego zmianu koloru tapicerki ta farba sie raczej nie nadaje bo trzeba polozyc duza warstwe zeby pokryc (chyba ze malowanie pistoletem, gdzie sa cieniutkie warstwy, bo gabka to sie robi bardzo gruba warstwa i jest bardzo trudno) zaznacze ze chodzi mi o elemtanty mocno ruchome takie jak miekkie fotele z tylu samochodu bo do odnowienia koloru jak w waszym przypadku czarny na czarny to przy malej warstwie farby nie powinno byc klopotu teraz scieram stara warstwe i klade pod kolor juz bede staral sie zrobic mieszanke bialo szarej jade jutro do farbusia po bialy i szary i maluje tylko fotele ale nie zmieniam juz koloru a co do boczkow to po czyszcze je acetonem i wygladaja jak przed malowaniem, farba sie na nich dobrze trzymala wiec mysle ze mozna smialo malowac rowniez boczki jak ktos chce
-
Renowacja skóry
po pomalowaniu tylnej kanapy stracila skora elestycznosc i zachowuje sie jak tektura po zgieciu nie chce wracac sama do swojego ksztaltu oraz lakier popekal... odrazu dodaje ze mialem bardzo duzy klopot z pokryciem tego i poszlo mi na sam dol 10 buteleczek (i nie jest skonczony) sciagne to warstwe chyba i jeszcze raz bede staral sie zrobic
-
Ile palą wasze maszyny takie jak moje :):)
Cedro.G masz gaz? skrzynia automat?
-
Renowacja skóry
moglbys szczegolow napisac jak nalezy to poprawnie malowac? zeby nie zaduzo nie zamalo bylo? jaka gambka to malowac?
-
Renowacja skóry
kurde to malowanie to nie takie hip hop pomalowalem dol tylnej kanapy (jako 1 warstwa) i poszly mi 3 fiolki na sama 1 warstwe
-
Renowacja skóry
dzieki ja malowalem gabka 1 warstwa co 1,5 godziny i juz sa 4 warsty i jest beznadziejnie zostawie 6 godzin, teraz juz wiemc o robilem zle :)
-
Renowacja skóry
nadal efekt jest taki sobie a polozylem juz 4 warstw zobaczymy co bedzie dalej
-
Renowacja skóry
zaczolem malowac tym renoskorem kremowym (mailem skore jasna szara) i narazie nie jest zadobrze nalozyem 2 warstwe i wyglada to zle jakby bylo tandetnie pomalowane sa straszne przeswity i nie rownosci koloru (czy cos zle robie?) moze zacienkie warstwy farby?
-
Czy warta uwagi?
za 4000 bym nie kupil e32 jak ktos sprzedaje za teka kase to duza szansa ze trzeba wlozyc kilka tysiecy w naprawe (w optymistycznej wersji) to nie jest auto dla oszczednych , nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie ktos kto regularnie dba o auto i serwisuje na biezaco, watpie zeby sprzedal auto za mniej niz 10 tys
-
zwężka
zostawic chyba ze stac cie na wymiane przeplywomierza 2 razy w miesiacu nie potrzeba zadnych pcv zdejmuje sie antywybuch i laczy przeplywomierz z guma za przeplywomierzem
-
zwężka
to jest antywybuch, on ma chronic przeplywomierz przy wystrzale
-
opony zimowe
mam felgi 15 ale moge stalowki kupic 16 jezeli gra warta swieczki, bo chce sie przesiasc na e38 w polowie nastepnego roku
-
opony zimowe
to moze do kupic 205/65 R16 i obsadzic narazie na stalowkach? beda takie pasowac do e32?
-
dzwina rzecz
co polacecie? wd40? czy jest jakis lepszy preparat na zasniedziale styki??
-
dzwina rzecz
przed chwila wsiadam do auta i deska rozdzielcza zwariowala predkosciomierz skakal od gory do dolu mrygal komunikat tur offen po chwili przestalo ogolnie dosc czesto pojawia mi sie check control no i raz dziala predkosciomierz raz nie padly liczniki? czy tgo czunujnik na zewnatrz pod wplywem wilgoci zwariiowal?
-
opony zimowe
a te 15stki beda pasowac spokojnie do e38? nie zamale beda?
-
Renowacja skóry
ok jutro wrzuce fote
-
opony zimowe
205/60 czy 205/65 czy nie ma szczegolnej roznicy?
-
Renowacja skóry
tylko mam w fotelu kierowcy rozdarta skore jakto naprawic?
-
opony zimowe
pomozcie jakie opony kupic zeby pasowaly na moje felgi? czy moze byc 195/60? musze kupic te zimowki bo naraize na letnich jezdze...
-
Renowacja skóry
dzieki jutro zabieram sie do pracy :)
-
Renowacja skóry
ok to po 24 godzinach moge juz siedziec na fotelach? czy dopiero po zakonserwowaniu skory?
-
opony zimowe
nie wiem wlasnie na oponach sie kompletnie nie znam jakie wiec powinny byc opony zimowe do e32? w bmw powiedizeli mi 205/65 15 lub 225/60 15