witam dziekuje za rady,przeplywka jest do wyminy bo poprzedni wlasciciel rozbieral ja chyba bo jest poklejona silikonem od dolu to samo silniczek krokowy rozbierany byl. A co naj smieszniejsze na styki komputera tego od wtrysku itd popryskal jakims srodkiem odtłuszczajacym. No i mam troche wydatkow przez tego czlowieka,ale sie nie poddam i bedzie jak zloto,w koncu to samochod moich marzen od dawna. dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam jak bedzie juz ok to napisze i dolacze fotki.