Skocz do zawartości

bmwkolo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bmwkolo

  1. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    fakt dzwiek jakby stukania i swidra jest tylko przy malej predkosci i na srodku auta czy wymiena tego jest prosta? czy wymaga jakiegos wiekszego pojecia? czy mam unikac jazdy czy wogole nie jedzic?
  2. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    w aucie nivo zostalo wymienione na normalne amortyzatory
  3. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    po 80
  4. bmwkolo odpowiedział(a) na bmwkolo temat w E32
    dzwiek jest taki jakby sie cos wiercilo przy dodawaniu gazu czasem jest a czasem nie
  5. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    witam wczoraj jechalem w 3 osoby autem + zakupy (jedzie itp ale nie bylo ich duzo) i zaczelo wywalac NIVEAUREGELUNG czyli ze auto przeciazone, czy mam sie tym martwic?
  6. bmwkolo odpowiedział(a) na Blaster temat w E32
    najpierw to trzeba kupic w b. dobrym stanie i wtedy mozna pomyslec o doprowadzeniu do idealu, bo tak to morze pieniedzy ci to pochlonie
  7. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    witam dzis przy hamowaniu dosc gwaltownym (jazda na sniegu, kawal drogi abs chrupal) cos zaczelo stukac jakby jakas zebatka sie rozkletala (taki dzwiek) gdzies w polowie auta , nie wiem dokladnie w ktorym miescu gdzies niedaleko skrzyni , albo troche za nia w kierunku tylu auta i tylko stuka przy dodawaniu gazu, ma ktos jakis pomysl co to moze byc? w jezdzie nie odczuwam zadnej roznicy(plynnosc zmiany biegow), ani w zawieszeniu
  8. bmwkolo odpowiedział(a) na kethler temat w E38
    sluchaj e38 czyli bmw z serii 7 byly produkowane dla bogatych ludzi "nic sie nie psuje" jezeli ktos to regularnie serwisowal i dbal o to, zaniedbane bmw to beczka bez dna, w ktora sie ciagle wklada pieniadze nie kupuj bmw z czyms do "zrobienia", wszystko ma dzialac utrzymanie e38 to nie tylko benzyna, to tez regularny serwis, ktory jest kosztowny, jednym slowem jezeli cos sie popsuje to koszty serwisu moga cie przerazic jak nie masz znizek i pewnie zwyzki za wiek(badz krotki okres prawa jazdy) to bedziesz placic kolo 2500(minimum) , wiec rejestruj na ojca
  9. bmwkolo odpowiedział(a) na Adam740 temat w E38
    sprawdz kompresje na cylindrach, silnik ma procowac rowniotko i zapalac bez problemu na zimnym, zobacz czy plyn chlodniczy nie jest tlusty nikt ci nie pozwoli raczej rozebrac silnika bo wiaze sie to z wymiana uszczelki
  10. bmwkolo odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E38
    to jest oczywiste ze nowszy motor mniej spali i po pustym miescie to mi pali 17-18, ja napisalem miasto o wiekszym natezeniu ruchu czyli korki a niestety moje miasto jest zakorkowane w ciagu dnia, za to przy predkosci 90km pali mi kolo 10-12 ale na trase 750 to jest bajka chcesz kupic bmw 7 kup w automacie, to jest komfortowe auto, wiec miej ten komfort w pelnej skali ja wiem tylko ze moje nastepne auto to bedzie bmw z serii 7, tylko jeszcze nie wiem czy e38 czy e65
  11. bmwkolo odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E38
    dobrze sie jezdzi, ale trzeba sie przyzwyczaic ze to automat panuje nad silnikiem , w manualu ma sie wieksza kontrole pozatym komfort jest duzy
  12. bmwkolo odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E38
    jezeli jezdzisz duzo w trasy kup 5.0 jezeli duzo po miescie kup 3.0 lub 3.5
  13. nie ma ktos pomyslu czym odtlusci skore(poza rozpuszczalnikiem)?
  14. bmwkolo odpowiedział(a) na grzes e30 temat w E38
    dobrze sie zastanow nad v12, obecnie jezdze e32 750 na codzien i jezdze duzo po miescie i w przytloczonym miescie spalanie rzedu 30-35 litrow nie dla kazdego jest do przelkniecia ja proponuje 3,5 jest to moim zdaniem optimum miedzy moca a spalaniem no i raczej nie kupuj z gazem, chociaz czasem sie zdarzaja zagazowane w dobrym stanie jezeli juz to tylko sekwencja
  15. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    witam wiem tematow na ten temat sporo, ale chcialem przedstawic swoje refleksje 750i v12 pali mi w trasie 13-15 litrow, w miescie pustym 20 litrow, przy wiekszym natezeniu ruchu komputer pokazuje 30-35 litrow... zastanawiam sie czy warto, roznica miedzy 3,5 litrowa jest , ale nie az tak wielka zeby szlo w miescie o wiekszym natezeniu ruchu 10 litrow wiecej... nastepna bmw chyba bedzie 3.0v8 e38... a jak wy uwazacie?
  16. a wiec tak ja mam pewne watpliwosci co do nitro/acetonu do uzywania przed malowaniem, poniewaz odtluszcza to fakt, ale sciera lakier fabryczny a jak zejdzie lakier do zera to pozniej farbka nie chce pokryc tego miejsca(gdzie jest gola skora) chyba ze ktos znalazl jakis dobry podklad do skory
  17. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    witam w ktorym miejscu ma odpowietrzniki m70(uklad chlodniczy)? musze to na biegu zrobic (bo jest woda) , ma tylko jeden czy kilka?\ 13 litrow plynu powinno wejsc? pozdrawiam
  18. Rafal_W_wa idz do farbusia, tam kobieta ktora sprzedawala sama mi powiedziala ze 50% jest do niczego i dostalem tylko te dobre, dobre farby sa geste, a tamte byly rozwodnione i wogole nie kryly wiem co mowie, bo teraz na siedzenia tyl i przod mi poszlo 15 butelek , a wtedy na sam dolny tyl 10 butelek i bylo kompletnie do dupy....
  19. bmwkolo odpowiedział(a) na ceniek 318i temat w E32
    73-PIOTR ile dales w bmw? ja tez musze kupic
  20. jezeli sie kupujacy uprze to musi mu sprzedac za 38 tysiecy
  21. bmwkolo opublikował(a) temat w E32
    witam nie dzialaja mi elektryczne lusterka i pamiec fotela kierowcy czy ma ktos jakis schemat tego? czy lusterka sa zalezne od fotela? regulowanie fotela kierowcy dzialka normalnie
  22. troche podlubalem i moge teraz powiedziec tak: -farba kryje bardzo dobrze stary lakier ale nie chce pokryc jezeli jest zdarty lakier do samej skory -warstwy lakieru musza byc bardzo cieknie bo inaczej popeka szybko UWAGA NA JAKOSC FARBY nie kupujcie rozwodnionej farby bo wogole nic wam nie pokryje, co 2 renoskór jest popsuty wiec nalezy na to zwrocic szegolna uwage przy zakupie znacie jakis podklad do skory?
  23. adam.bmw to nie jest polonez! jak wymieniasz uszkodzona czesc to musisz zresetowac komputer! dla przykladu ja pisalem wczesniej ze palil mi 25-35 litrow na 100km co byla u mnie przyzyna uszkodzona sonda lambda oraz przeplywomierz pamietaj uszkodzona czujnik dajacy zle dane do motronica to juz bardzo zwiekszone spalanie lepiej miec odlaczony czujnik niz popsuty podlaczony odlaczylem przeplywomierz (klapke wyprostowalem zeby byl swobodny przeplyw powietrza) , odlaczylem sonde lambda, ZRESETOWALEM KOMPUTER EFEKT spalanie: miasto 20l/100 trasa 15l/100 kupilem juz nowa sonde i bede ja zakladal niedlugo, wiec spalanie pewnie spadnie jeszcze troche RESET KOMPUTERA: -odlaczyc klemre - -odlaczyc klemre + -zlaczyc obie klemry razem -przekrecic kluczyk do pozycji 2 -zostawic na 15 minut -rozlaczyc klemry -podlaczyc klemre + -podlaczyc klemre -
  24. zatankuj dobry gaz, zwroc uwage u kogo tankujesz u mnie roznice byly naprawde duze miedzy stacjami bo do 20% zrob reset komputera przed zmiana przeplywomierza sprawdz dobrze dolot czy nie lapie lewego powietrza
  25. 2 generacja do tego silnika to pomylka! ten silnik to tylko sekwencja uszkodzoan przeplyka w moim przypadku to nie dosc ze zwiekszala ilosc spalania to jeszcze automat zmienial biegi przy 3500 w trybie eko! i spalal mi 25-35 litrow na 100 nie miales wybuchu?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.