Treść opublikowana przez belgus
-
Jaka sonda
Witam Czy mozesz szerzej cos na ten temat? pozdrawiam
-
Jaki olej do wspomagania ?
Witam Moze byc jeszcze spieniony olej i wtedy tak wlasnie brzeczy. pozdrawiam
-
Problem z diodami LED w postojowych
Witam Czy kodeks mowi cos o kolorowych postojowkach? pozdrawiam
-
Jaki olej do wspomagania ?
Witam Wymien calosc/olej ATF/Przygotuj sie na pare litrow zanimsie przeplcze . pozdrawim Powinien siegac na 2/3 bagneciku.
-
Falujące obroty e36
CFzujnik przepustnicy powinien wylapac. Co do zaworu to nie jestem pewien ,ale raczej nie wykaze. pozdrawiam
-
jaki olej do automatu?
U mnie to nie jest do konca pewne :D Lalem ATF ,ale kolor mam pomaranczowy /moze byl inny/ W dyferku sprawdzalem i mam syntetyk ! Czyli wszystko mozliwe :? pozdrawiam
-
Falujące obroty e36
Wpisz TPS w wyszukiwarce tam wszystko jest :D
-
jaki olej do automatu?
Witam Na moj je ozeznanie to ten rocznik moze byc zalany mineralnym klasy Dexron II. Wejdz pod samochod i odkrec troche korek spustu ze skrzynki to zobaczysz co poleci. pozdrawiam
-
Falujące obroty e36
Witam A sprawdzales czujnik polozenia przepustnicy? pozdrawiam
-
Wjechalem w dziure i silnik zle chodzi !
Witam Ciezko wyczuc. Moze przestawil Ci sie na poduchach?albo poluzowalo sie cos z osprzetu. pozdrawiam
-
Pompa wspomagania - cieknie
Witam Mam co prawda 316,ale to nie w tym rzecz. Do pomp wspomagania sa reperaturki po niwygorowanej cenie. pozdrawiam
-
Wyjąca skrzynia biegów
Co do gestosci oleju to ja bym wlal jak najrzadszy.Jezeli buczenie ustepuje po nagrzaniu to wskazywaloby na zageszczenie oleju . pozdrawiam
-
Wspomaganie kierownicy po wymianie oleju.
Witam Wymienilem dzisiaj olej w pompie :D Byl straszny syf i dlatego poszlo 3l zeby to jakos przeplukac. Po wymianie ok.,a mechanik powiedzial,ze przydaloby sie po ok. 3000 km zabieg powtorzyc. coWy na to? Chcialem wymienic a przede wszystkim sprawdzic olej w dyfrze tu sptkala mnie niespodzianka :D Okazalo sie ,ze w dyferku jest syntetyk w bardzo dobrej kondycji !!! i nie potrzeba wymieniac. Wzystko robilem w wrsztacie polecanym na ul. Podgrodzie 4Macierzysz Polecam pozdrawiam
-
jak zdjąć plastik(osłone) z fotela ??
Witam Jak nie ma wkretow to sprobuj podciagnac do gory. pozdrawiam
-
Niska temeratura rozgrzanego silnika...
Witam Ja bym sie tym nie przejmowal :D Jedyne co mi przychodzi na mysl to Visco /moze nie odpuszcz/ a druga sprawa ,ale to juz wariactwo,moze masz za duza chlodnice do tegp silnika. pozdrawiam
-
Nagar w E36
Witam To ma zwiazkz mineralem!a dokladniej zrzadkimi wymianami oleju Jak zdejmiesz dekiel zaworow to zobaczysz. Ja wyczyscilem to swinstwo /z niemalym trudem/a chodzi teraz na 5W/40. Wyczysc a nastepnie zalej czym chcesz oprocz mineralnego :D pozdrawiam
-
Stopniowy upadek prędkości obrotowej. Pomocy!!!
[quote=". Więc już się nie bede baewił. Zoczyłem u gościa w Gdańsku 18 16v z 1996 za jedyne 1700 zl a tylko podobno 150kkm. nie zastanawiam się, i jade w najbliższych dniach po silnik. Co wy na to? Witam Ciekawe ile bedzie Cie kosztowal osprzet? pozdrawiam
-
Problem ze schowkiem - zablokowany
Witam Mnie sie wydaje,ze jest on na tyle elastyczny,ze mozna go podwazyc i powinien puscic pozdrawiam
-
oil service-nietypowe gniazdo, problem ze skasowaniem.
Witam Jezeli masz gniazdo nowego typu to po podstawieniu numerkow w/g rysunku powinno sie zgadzac.Sprawdz przyrzadem czy na odpowiedniku 19 jest 0 Trzeba bylo sciagac z Niemiec a nie z Chin :D pozdrawiam
-
drgajacy wskaznik temperatury
Witam U mnie bylo to samo i pomogl a wymina czujnika. Ale jak jest w21 to nie wiem pozdrawiam
-
Nie podaje paliwa
Witam Jest taka mozliwosc :( Ale mam pytanie:Czy podlaczales pompe do jej gniazdka czy do konektorkowna pompie ?Bo jezeli do gniazdka to istnieje jeszcze szansa.ze miedzy konektorka mi pompy a jej gniazdkie na koszu jest przerwa.Ale to juz ostatnia szansa :( pozdrawiam
-
Nie podaje paliwa
Witam Co za roznica ,gdzie podlaczyl na krotko/No chyba nie pod 220V/ Nie chodzi na krotko to znaczy,ze zlom1 Jest sporo ofert na allegro i ceny w miare pozdrawiam
-
Problem z automatem
500 pln?! Dzieki ,kupie sobie klodke. :D pozdrawiam
-
Wylacznik w schowku
Witam Dzieki Do kabelkow jeszcze sie nie dobralem ,ale zaczynam miec podejrzenia,ze to jakies aatorskie zabezpieczenie.Jak wyciagne kabelki powroce do tematu.Podalem za malo informacji liczac na to ,ze jest to standart,ale widze,ze sie pomylilem . pozdrawiam
-
Wylacznik w schowku
Witam Prawde mowiac nie wiedzialem czy pisac nowy temat czy gdzies sie podpiac.Bylo cos o potencjometrach ,ale chodzilo o ladowanie latarki. U mnie w schowku jest wylacznik /okragly potencjometr/.Pytanie :Czy to jest standart czy zostal on zamontowany? pozdrawiam O przeznaczenie /jezeli jest jako dodatkowy/ nie pytam :D