Treść opublikowana przez belgus
-
plyny: do chłodnicy i do wspomagania - co wlać?
Witam Mnie mechanik powiedzial,zeby nie zalewac samym koncentratem bo bedzie sie grzal. Czy to mozliwe? pozdrawiam
-
Przygasająca deska rozdzielcza
Witam Alternator ,regulator napiecia! pozdrawiam
-
czarne pudeleczko podprawym blotnikiem
Witam Ktos Cie namierzal. :D A powaznie to moze byc czujnik temperatury zewnetrznej. pozdrawiam
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
Witam Odnosnie golfa2 ,to nie ma co porownywac z lanosem.Lanos to nowsz kostrukcja ,ale ja byma golfa nie zamienil na dwa lanosy.Dla mnie lanos to taki koreanski polonez czyli autko przedpotopowe.Gdy produkowano golfy to koreannczycy jezdzili rikszami :D Mialem golfa 2 i bylem z niego bardzo zadowolony/wszystko zalezy od pojemnosci silnika a w golfach byly rozne/. przeciez lanos to skladak z roznych podzespolow /najczesciej opla/,ktore producenci bali sie wkldac do swoich wozow. :D Mam nadzieje,ze nikogo nie uraze ,ale lanos to dla mnie taqczka,tyleze na 4 kolach. pozdrawiam
-
Jaki olej do dyfra i skrzyni ???
Witam Ja mam syntetyk. pozdrawiam
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
Ceny czesci :P
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
Witam Mozna :D Tylko po co sie meczyc? pozdrawiam
-
LUDZIE POMOCY, JUŻ NIE MAM SIŁY
Witam No to jeszcze pompa paliwa i filtr oraz uszczelka pod kolektyorem ssacym pozdrawiam.I jeszcz uszczelka pod pokrywe zaworow oraz korek. Regulator cisnienia wtryskiwaczy.
-
735 automat - Powinna kręcić????
Ale na lodzie prima :cool2: :D
-
Gaśnie podczas jazdy
Witam Wymien fitr paliwa. pozdrawiam
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
Wit Poczytaj forum . Masz odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. :D pozdrawiam
-
HELP!! JUŻ MI RĘCE OPADŁY! temperatura silnika...
Zaciskasz morsa mocno i po milimetrze odkrecasz.potem juz pojdzie. pozdrawiam
-
perypetii z paliwem ciąg dalszy
Zaraz Ja sie z toba w przyszlosci nie bede zkaldal :D Njpierw piszesz ,ze huli dudni a potem,ze kabelki niepodlaczone!to nie fair. pozdrawiam
-
HELP!! JUŻ MI RĘCE OPADŁY! temperatura silnika...
Witam Moja odpowiedz dotsrubki odpowietrzajacej na obudowie termostatu. Kolega napisal,ze nie moze jejodkrecic a ja mialem ten sam problem i poradzilem sobie morsemz tym,ze zlapalem ja za kolnierz :D Nastepnie kupilem nowa na Nrbutta z a 8 pln.Zeby odpowietrzyc uklad i nie zrobic krzywdy pompie to odpowietrzenie musi funkcjonowac. pozdrawiam
-
perypetii z paliwem ciąg dalszy
Moze odwrotnie podlaczone wezyki? :) ,albo pompa? pozdrawiam
-
pompa paliwa VDO - czy mozna zainstalowac zamiast BOSH?
aha, nie wiesz gdzie w E30 znajde filtr paliwa? pzdr, bartek Na lewym nadkolu w komorze silnika od strony kierowcy,tuz obok filtra weglowego. pozdrawiam
-
pompa paliwa VDO - czy mozna zainstalowac zamiast BOSH?
A nie mozesz zapytac o parametry tej pompki? Nie wiem ile powinna dawac w 6 garach bo w 4 3,5 na listwie. pozdrawiam
-
pompa paliwa VDO - czy mozna zainstalowac zamiast BOSH?
Witam U mnie jest identyczna! pozdrawiam
-
325TDS mulasta na niskich obrotach
Moze troche niejasno napisalem :) ,ale diesel do palenia gum?To chyba nieporozumieniee pozdrawiam
-
325TDS mulasta na niskich obrotach
Witam Chyba wybrales nie ten model :D Ewentualnie mozesz zapiszczec hamulcami.bez urazy :D / pozdrawiam
-
nie chce się odpalić pomoc Poznań
A ja zrozumialem,ze masz klopoty z silnikiem jako takim. pardon. Jezeli to tylko sprawa rozrusznika to kolega Robert wyczerpal temat. pozdrawiam
-
nie chce się odpalić pomoc Poznań
Witam Troche niedokladnie podajesz objawy.Co to znaczy raz kreci araz sie wiesza?Posprawdzaj po kolei. iskra,doplyw paliwa /cisnienie/,czujnik obrotow ,przeplywomierz,wtrysk rozruchowy/jezeli wystepuje,/kopulke, swiece itd.przyczyn moze byc kilkadziesiat pozdrawiam
-
Wskaźnik paliwa oszukuje 524TD
Witam Tez tak uwazam.Wczesniej napisalem o wymianie plytki zsgarow/bo niemoglem skasowac inspekcji/.Po wymianie zauwazylem,ze wskaznik paliwa pokazuje prawidlowo.Nie wiem czy to jest chwilowe czy na stale ,ale sklaniam sie do opinii dot akumulatorkow w zsgarach a moze i calej plytki .Nadmieniam,ze w poprzedniej plytce wymienilem aku i nie byl to pelny sukces. pozdrawiam
-
Inspekcja i liczby na zegarach
Witam Tez bylo :D Szukaj pod test zegarow pozdrawiam
-
po włączeniu zapłonu pojawia się inspection
Witam Ja tez nareszcie uporalem sie z inspekcja! :D Ale zeby skasowac musialem wymienic plytke zegarow!!! Na tej starej za cholere nie szlo a na nowej miodzik :P Zarlem wiadome styki wlaczylem zaplon i jest ok. Po zalozeniu tej nowej plyki wyswietlalo inspekce.zegarek i ostania diode zielona /te przy zoltej/. Za uzywana plytke dalem 40 pln /z przesylka/moze to nie najtaniej, ale mam wreszcie spokoj. pozdrawiam