Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Witam Mnie mechanik powiedzial,zeby nie zalewac samym koncentratem bo bedzie sie grzal. Czy to mozliwe? pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na Tanatos temat w E39
    Witam Alternator ,regulator napiecia! pozdrawiam
  3. Witam Ktos Cie namierzal. :D A powaznie to moze byc czujnik temperatury zewnetrznej. pozdrawiam
  4. Witam Odnosnie golfa2 ,to nie ma co porownywac z lanosem.Lanos to nowsz kostrukcja ,ale ja byma golfa nie zamienil na dwa lanosy.Dla mnie lanos to taki koreanski polonez czyli autko przedpotopowe.Gdy produkowano golfy to koreannczycy jezdzili rikszami :D Mialem golfa 2 i bylem z niego bardzo zadowolony/wszystko zalezy od pojemnosci silnika a w golfach byly rozne/. przeciez lanos to skladak z roznych podzespolow /najczesciej opla/,ktore producenci bali sie wkldac do swoich wozow. :D Mam nadzieje,ze nikogo nie uraze ,ale lanos to dla mnie taqczka,tyleze na 4 kolach. pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E30
    Witam Ja mam syntetyk. pozdrawiam
  6. Witam Mozna :D Tylko po co sie meczyc? pozdrawiam
  7. Witam No to jeszcze pompa paliwa i filtr oraz uszczelka pod kolektyorem ssacym pozdrawiam.I jeszcz uszczelka pod pokrywe zaworow oraz korek. Regulator cisnienia wtryskiwaczy.
  8. belgus odpowiedział(a) na wonz temat w E32
    Ale na lodzie prima :cool2: :D
  9. belgus odpowiedział(a) na k_rzych temat w E39
    Witam Wymien fitr paliwa. pozdrawiam
  10. Wit Poczytaj forum . Masz odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. :D pozdrawiam
  11. Zaciskasz morsa mocno i po milimetrze odkrecasz.potem juz pojdzie. pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na zaraz temat w E30
    Zaraz Ja sie z toba w przyszlosci nie bede zkaldal :D Njpierw piszesz ,ze huli dudni a potem,ze kabelki niepodlaczone!to nie fair. pozdrawiam
  13. Witam Moja odpowiedz dotsrubki odpowietrzajacej na obudowie termostatu. Kolega napisal,ze nie moze jejodkrecic a ja mialem ten sam problem i poradzilem sobie morsemz tym,ze zlapalem ja za kolnierz :D Nastepnie kupilem nowa na Nrbutta z a 8 pln.Zeby odpowietrzyc uklad i nie zrobic krzywdy pompie to odpowietrzenie musi funkcjonowac. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na zaraz temat w E30
    Moze odwrotnie podlaczone wezyki? :) ,albo pompa? pozdrawiam
  15. aha, nie wiesz gdzie w E30 znajde filtr paliwa? pzdr, bartek Na lewym nadkolu w komorze silnika od strony kierowcy,tuz obok filtra weglowego. pozdrawiam
  16. A nie mozesz zapytac o parametry tej pompki? Nie wiem ile powinna dawac w 6 garach bo w 4 3,5 na listwie. pozdrawiam
  17. Witam U mnie jest identyczna! pozdrawiam
  18. Moze troche niejasno napisalem :) ,ale diesel do palenia gum?To chyba nieporozumieniee pozdrawiam
  19. Witam Chyba wybrales nie ten model :D Ewentualnie mozesz zapiszczec hamulcami.bez urazy :D / pozdrawiam
  20. A ja zrozumialem,ze masz klopoty z silnikiem jako takim. pardon. Jezeli to tylko sprawa rozrusznika to kolega Robert wyczerpal temat. pozdrawiam
  21. Witam Troche niedokladnie podajesz objawy.Co to znaczy raz kreci araz sie wiesza?Posprawdzaj po kolei. iskra,doplyw paliwa /cisnienie/,czujnik obrotow ,przeplywomierz,wtrysk rozruchowy/jezeli wystepuje,/kopulke, swiece itd.przyczyn moze byc kilkadziesiat pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na Centrino temat w E34
    Witam Tez tak uwazam.Wczesniej napisalem o wymianie plytki zsgarow/bo niemoglem skasowac inspekcji/.Po wymianie zauwazylem,ze wskaznik paliwa pokazuje prawidlowo.Nie wiem czy to jest chwilowe czy na stale ,ale sklaniam sie do opinii dot akumulatorkow w zsgarach a moze i calej plytki .Nadmieniam,ze w poprzedniej plytce wymienilem aku i nie byl to pelny sukces. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Pirattus temat w E39
    Witam Tez bylo :D Szukaj pod test zegarow pozdrawiam
  24. Witam Ja tez nareszcie uporalem sie z inspekcja! :D Ale zeby skasowac musialem wymienic plytke zegarow!!! Na tej starej za cholere nie szlo a na nowej miodzik :P Zarlem wiadome styki wlaczylem zaplon i jest ok. Po zalozeniu tej nowej plyki wyswietlalo inspekce.zegarek i ostania diode zielona /te przy zoltej/. Za uzywana plytke dalem 40 pln /z przesylka/moze to nie najtaniej, ale mam wreszcie spokoj. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.