Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na ericwarszawa temat w E36
    Czesci plus robocizna Walek,szklanki,dzwigienki,i jakies tam podkladki.Moze wystarczy na detale stoswane na pierwszy montaz. pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na loco temat w E30
    Witam Mnie wlasnie na mineralnym nie klepalo :D ,a po zalaniu 5W 40 zaczal klepac i dlatego tak napisalem .Cos za cos ,ale chyba lepiej nie jezdzic na mineralu.Straszny syf. pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na loco temat w E30
    Witam Jak zmienisz to Ci zacznie klepac. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na loco temat w E30
    Witam Zostaw ta jak jest i ciesz sie ,ze Ci nie klepie :D Zuzycie faktycznie jest ciut za duze ,ale prawdopodobnie/jezeli nie masz wycieku/trzeba zajrzec do prowadnic zaworow. pozdrawiam
  5. Witam Carny scenariusz to podmianka skrzyni przez nieuczciwych mechanikow. Trzy dni to az nadto czasu na taki szwindel. Mozliwy tez za duzy /lub za maly / stan oleju. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na CRC temat w E36
    Witam Przeplywka cisnieniena listwie wtryskiwaczy krokowy pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na Jano temat w E36
    Witam To nie jest normalne :nienie: Widocznie nie masz nadmuchu na szybe przednia i albo masz cos przytkane ,albo masz zle ustawione.OPczywiscie,ze jak wsiadasz do samochodu po postoju toszyby sa zaparowane ,ale po uruchomieniu silnika i nawiewu/z\imnego /powinno byc ok. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Sprawdzalem tu wczesniej,ale nic konkretnego osterowniku nie znalazlem. Pytalem ,gdzie moglem i wszyscy potwierdzaja,ze jest roznica w sterownikach,ale konkretnie to nikt nie wie,a ja sie nie dziwie ,bo tych 316 auto chyba tak duzo nie wyszlo :( Dzieki Rapid pozdrawiam
  9. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Koledzy pomozcie mi ustalic jaki numer ma sterownik /prawdopodobnie Bosch/do M 40 1.6 wspolpracujacy ze skrzynia automatyczna. Wiem,ze do M 40 1.6 ma koncowke ...174 ale w przypadku automatow podobno jest jakis inny.Dzwonilem do ASO ,ale nie bardzo chca pomoc ,twierdzac,ze do Boscha to oni nie maja mozliwosci sprawdzic.Dzwonilem tez do Boscha ,ale pracownik ,ktory moglby pomoc jest nieobecny/aLBO MU SIE NIE CHCE.Z gory dziekuje za jakies wskazowki. pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na JarekBMW temat w E36
    Jezeli masz linke /bo nie wiem /to pewnie pekla pozdrawiam
  11. Witam Zabieraj ten samochod z tego warsztatu,bo ida swieta i nawet jak kupisz kompa to i tak te swoje 600 - 700 pln od Ciebie wyciagna :D Sprawdz jeszcze czujnik obrotow. pozdrawiam
  12. Bez urazy,ale niektore babki /99%/ powinny jezdzic BMX a nieBMW. A juz sama Twoja reakcja jest dla mnie delikatnie mowiac zaskakujaca. Przyjacielowi takich rzeczy sie nie robi ,bo przyjazn wymaga szczerosci ponad wszystko,dlatego tak malo mamy przyjaciol/prawdziwych/. pozdrawiam
  13. Witam Jezeli to komputer to za 600 - 700 pln moga Ci najwyzej wlozyc uzywke,a i tak na tym zarobia :D Jezeli diagnoza jest sluszna to sam to zrobisz za polowe tej kasy a moze i mniej.Zabieraj fure z tego warsztatu do siebie i podmien kompa od kolegi a bedziesz wszystko wiedzial i bedziesz bogatszy. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na Marek_bmw_e30 temat w E30
    Witam Przestan sie bawic tym silniczkiem :D Taki silniczek na szrocie kosztuje grosze i chyba nie oplaca sie z tym grz\ebac.A poza tym w tym twoim to wcale nie musi byc zatarcie a defekt elektryczny,ale na nosa trudno ocenic. pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na ralf7742 temat w E38
    Witam Z ta czystoscia w warsztatach rzeczywiescie bywa roznie :P ,ale koledzy przesadzaja,bo nie chodzi o to zeby byla sterylna czystosc,tylko po wyjeciu filtra mechanior nire moze tam wtykac kanapki czy peta i najlepiej zeby byl lysy to wtedy zaden wlos do skrzynki nie wpadnie. Trzeba wymieniac i tylko troche sie przejmowac.Ja natomiast mam inna zagwostke :( Po wymianie i wlaniu destrona II olej zrobil sie pomaranczowy!!?czerwony plus zolty daje pomaranczowy :!: czyzby u mnie byl syntetyk.Jak bylspuszczany stary to co prawda byl brazowy ,ale mogl byc przypalony co nie co bo skrzynia w skutek niskiego poziomu plynu w chlodnicy nie byla dostatecznie chlodzona.Niby wszystko jest ok ,ale watpliwosci same sie nasuwaja .co wy na to. pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na wow_320i temat w E30
    Witam Nie chce sie rozpisywac na ten temat,bo o obrotach jalowych to juz by wyszla mala encyklopedia :D Posprawdzj wszystko jak nalezy tzn. szczelnosc dolotu ,tps ,sonda,krokowy,przeplywka i to co wyszukasz na forum. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na Jarosław Broniek temat w E34
    Serdeczne Panstwo Wita Nie moglem sobie odmowic :P Ja Cie krece,nikt tak sie do mnie w zyciu nie zwracal :oops: Wracajac do pytanka to wydaje mi sie,ze gdyby pompa nie musiala dawac cisnienia to nikt by sobie posladkow :D nie zawracal tlko stosowano by obieg paliwa wymuszony. pozdrawiam czule
  18. Witam Przede wszystkim zwracaj uwage na numer przeplywki ,to bedziesz wiedzial czy do Twojego. Obejrzyj dokladnie to co kupujesz ,jezeli masz klapowy to zobacz czy nie jest pokrzywiona klapa i cz nie byl otwierany/ale to trudniajj/,a naj;epiej to najpierw zamontowac a pozniej placic :D pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na wawryl temat w E36
    To bardzo istona wiadomosc. Nie cce ci zawracac 4 liter,ale czy nie masz mozliwosci sprawdzenia jaki numer /symbol/ moze miec 316 z automatem 1990r. Vin EA 22475 pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na wawryl temat w E36
    Dzieki Robert. Czy to moze byc wina sterownika? pozdrawiam
  21. belgus odpowiedział(a) na wawryl temat w E36
    Witam Mam jedno pytanko:Mam automat jak wiadomo :D i problrmik pllega na tym,ze po zalaczeni u D obroty troszke wariuja tzn jak trzymam na hamulcu.Co to moze byc?Czy moze to miec cos wspolnego ze wspomaganiem hamulcow /jakas nieszczelnosc serwa?/ pozdrawiam
  22. Witam Nie sadze ,zeby to byla kwestia natezenia pradu w wylaczniku/a raczej w pokretle..To raczej zmiany natezenia w instalacji. A poza tym zostaw tak jak jest bo ida swieta ,no wiesz gwiazdka ,choinka .. itd :P pozdrawiam
  23. Wymieniles i nie zgaslo?!!! :shock: To masz jakis lewy ten komputer :D pozdrawiam
  24. Poszukaj na allegro. Tam gdzie sprzedaja zegary i zapytaj.Ja za swoja zaplacilem 40 pln plus przesylka. pozdrawiam Acha ,ja tez wymienilem aku i nie pomoglo :D
  25. Te aku sa 3 V pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.