Treść opublikowana przez belgus
-
OLEJ PO RAZ .........
Rzadszy :)
-
woda w bagażniku!!!
Moge tylko potwierdzic. Niby na oko uszczelka bagaznika ok ,a jak sie zalozy drugo to nie przecieka. pozdrawiam
-
Jak zabezpieczyć halogeny przed złodziejami?
no co ty :) ja mialem pekniete i nie przeszkodzilo to zlodziejowi sama szybke mozna kupic i zlodziej to zrobi :) Zapomnialem,ze do E 36 mozna kupic szkla i pewnie do innych modeli,ale ja do E 30 szkiel nie widzialem. pozdrawiam
-
Jak zabezpieczyć halogeny przed złodziejami?
Mysle,ze gdybys zamarkowal pekniecie na chalogenach/np przy pomocy folii. ,albo jakiegos gadzetu imitujacego pekniecie lubdziure/to zlodziej by odpuscil pozdrawiam
-
galka korbki szyberdachu.
Witam Spada galka z korbki szyberdachu i podobno jest to czesta przypadlosc. Jak ta cholere doprowadzic do porzadku ?Bo z tego co wiem nie wystepuje ona jako czesc zamienna. Moze ktos z kolegow lub kolezanek :D juz to przerabial /a/? pozdrawiam
-
szarpie i muli do 2000obr
Witam Obejrzyj dokladnie polaczenia na filtrze paliwa i te idace do listwy wtryskiwaczy.Byc moze gdzies jest nieszczelniosc. pozdrawiam
-
Jakie powinno być spalanie w 318 IS 1992 Help
Witam A nie mozesz podjechac do warsztatu i podpiac sie pod kompa? Mozesz miec zwalona sonde. pozdrawiam
-
Uszczelka w cabrio - jak zdjąć?
Skoro jest uszkodzona to chyba wsio rawno :D Jak ja zdejmiesz to bedziesz wiedzial jak zalozyc druga. pozdrawiam
-
auto z niemiec-jakie papiery mam dostac
belgus odpowiedział(a) na erikson temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWitam Brief,umowa kupna sprzedazy,dowd wymeldowania pojazdu w Niemczech/abmeldung/i ew. dow rejestracyjny Niemca. Do rejestracji auta w Polsce : Przeglad techniczny Akcyza Zwolnienie z podatku VAT i to chyba wszystko pozdrawiam
-
wymiana sondy lambda
Mozesz sam wymienic smialo.Klucz o ile pamietam 22 Jesli chidzi o blad w kompie to jezeli bedziesz mial wylaczony zaplon,a najepiej odlacz aku nie powinien wystapic. pozdrawiam
-
cena remontu silnika TDS
Witam Moja rada Lepiej kupic uzywany. pozdrawiam
-
CO TO MOZE BYC?? Silnik źle pracuje
Witam To co widac ,to chyba jest zaworek do skraplacza par paliwa. Jezeli tak to nie widze zwiazku.Chyba,ze masz nieszczelny ten przewod do przepustnicy. pozdrawiam
-
Brak podświetlenia zegarów
A zarowki sprawdziles? :D Byc moze przy wyjmowani panela cos odlaczyles. pozdrawiam
-
Kupno - praca silnika w 318i - "tyka"
Witam Kupuj i sie nie przejmuj :P Jak stal rok pod chmurka i nie byl odpalany to ja sie nie dziwie ,ze tyka. To nie bomba :D Wymienisz tylko olej i jazda . pozdrawiam
-
zmiana automatu na manual w check control - NOWOŚCI
Nie ma problemu,mozemy sie zamienic bez doplat :P A powaznie to jest tylko kwestia kasy. pozdrawiam
-
Jak odróżnić M40 B16 od B18?
Nie przejmuj sie tym,bo masz zarejestrowany na 1.8 A poza tym kogo obchodzi teraz silnimk,ktory stal sie czescia wymienna. :D pozdrawiam
-
Jak odróżnić M40 B16 od B18?
1.8 :D :) :P :lol: pozdrawiam
-
Reset komputera czy to aby napewno zalecane
Jasne Za odlaczenie aku w serwicie ,wezma pewnie 200 pln :P Przeciez pozdrawiam
-
ściąganie przy hamowaniu
Witam Moze pompa? Na razie bierz poprawke na to sciaganie :D No i moze z e szczekami cos nie tak. pozdrawiam
-
Ile to może kosztować??
Teraz eo mozesz zojcem isc na piwo :D Trzeba bylo odrazu wezwac policje. pozdrawiam Ciekawe czy babcia miala prawo jazdy/ :P
-
Jak odróżnić M40 B16 od B18?
Najlepiej podaj numer sterownika,wtedy wszystko sie wyjasni. pozdrawiam
-
Jak odróżnić M40 B16 od B18?
Witam Slyszalem,ze byly 316 z silnikiem 1.8.ale nie jestem pewien do konca. Nie odkrecaj tego ,a ubezpieczenie od 1.6 jest chyba takie same. pozdrawiam
-
Jak odróżnić M40 B16 od B18?
A co masz wybite na bloku? 1.8 ma inny przeplywomierz od 1.6 /numer/ i chyba inny numer silnika krokowego. przeplywomoerz 1.6 koncowka 201 lub 203 krokowy 1.6 koncowka 519 lub 549 pozdrawiam
-
nie można wyłączyć silnika
Witam Wymien kostke w stacyjce. pozdrawiam
-
che kupic 316 w okazyjnej cenie mam pytanie o silnik
Wy tu gadu gadu ,a dydzio pewnie kupil juz samochod ,tlko ciekawe z jakim silnikiem :D ? pozdrawiam