Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na Marcin Kierkus temat w Oleje
    Rzadszy :)
  2. belgus odpowiedział(a) na Jachu temat w E36
    Moge tylko potwierdzic. Niby na oko uszczelka bagaznika ok ,a jak sie zalozy drugo to nie przecieka. pozdrawiam
  3. no co ty :) ja mialem pekniete i nie przeszkodzilo to zlodziejowi sama szybke mozna kupic i zlodziej to zrobi :) Zapomnialem,ze do E 36 mozna kupic szkla i pewnie do innych modeli,ale ja do E 30 szkiel nie widzialem. pozdrawiam
  4. Mysle,ze gdybys zamarkowal pekniecie na chalogenach/np przy pomocy folii. ,albo jakiegos gadzetu imitujacego pekniecie lubdziure/to zlodziej by odpuscil pozdrawiam
  5. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Spada galka z korbki szyberdachu i podobno jest to czesta przypadlosc. Jak ta cholere doprowadzic do porzadku ?Bo z tego co wiem nie wystepuje ona jako czesc zamienna. Moze ktos z kolegow lub kolezanek :D juz to przerabial /a/? pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na kris temat w E30
    Witam Obejrzyj dokladnie polaczenia na filtrze paliwa i te idace do listwy wtryskiwaczy.Byc moze gdzies jest nieszczelniosc. pozdrawiam
  7. Witam A nie mozesz podjechac do warsztatu i podpiac sie pod kompa? Mozesz miec zwalona sonde. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na AMISZ temat w E30
    Skoro jest uszkodzona to chyba wsio rawno :D Jak ja zdejmiesz to bedziesz wiedzial jak zalozyc druga. pozdrawiam
  9. Witam Brief,umowa kupna sprzedazy,dowd wymeldowania pojazdu w Niemczech/abmeldung/i ew. dow rejestracyjny Niemca. Do rejestracji auta w Polsce : Przeglad techniczny Akcyza Zwolnienie z podatku VAT i to chyba wszystko pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na luka160 temat w E36
    Mozesz sam wymienic smialo.Klucz o ile pamietam 22 Jesli chidzi o blad w kompie to jezeli bedziesz mial wylaczony zaplon,a najepiej odlacz aku nie powinien wystapic. pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na Quaker temat w E34
    Witam Moja rada Lepiej kupic uzywany. pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na ziut temat w E30
    Witam To co widac ,to chyba jest zaworek do skraplacza par paliwa. Jezeli tak to nie widze zwiazku.Chyba,ze masz nieszczelny ten przewod do przepustnicy. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na bukowo temat w E36
    A zarowki sprawdziles? :D Byc moze przy wyjmowani panela cos odlaczyles. pozdrawiam
  14. Witam Kupuj i sie nie przejmuj :P Jak stal rok pod chmurka i nie byl odpalany to ja sie nie dziwie ,ze tyka. To nie bomba :D Wymienisz tylko olej i jazda . pozdrawiam
  15. Nie ma problemu,mozemy sie zamienic bez doplat :P A powaznie to jest tylko kwestia kasy. pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na Czatan temat w E30
    Nie przejmuj sie tym,bo masz zarejestrowany na 1.8 A poza tym kogo obchodzi teraz silnimk,ktory stal sie czescia wymienna. :D pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na Czatan temat w E30
    1.8 :D :) :P :lol: pozdrawiam
  18. Jasne Za odlaczenie aku w serwicie ,wezma pewnie 200 pln :P Przeciez pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na kaliber1 temat w E36
    Witam Moze pompa? Na razie bierz poprawke na to sciaganie :D No i moze z e szczekami cos nie tak. pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na luksec temat w E36
    Teraz eo mozesz zojcem isc na piwo :D Trzeba bylo odrazu wezwac policje. pozdrawiam Ciekawe czy babcia miala prawo jazdy/ :P
  21. belgus odpowiedział(a) na Czatan temat w E30
    Najlepiej podaj numer sterownika,wtedy wszystko sie wyjasni. pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na Czatan temat w E30
    Witam Slyszalem,ze byly 316 z silnikiem 1.8.ale nie jestem pewien do konca. Nie odkrecaj tego ,a ubezpieczenie od 1.6 jest chyba takie same. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Czatan temat w E30
    A co masz wybite na bloku? 1.8 ma inny przeplywomierz od 1.6 /numer/ i chyba inny numer silnika krokowego. przeplywomoerz 1.6 koncowka 201 lub 203 krokowy 1.6 koncowka 519 lub 549 pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na biba temat w E36
    Witam Wymien kostke w stacyjce. pozdrawiam
  25. Wy tu gadu gadu ,a dydzio pewnie kupil juz samochod ,tlko ciekawe z jakim silnikiem :D ? pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.