Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na kufur temat w E36
    Witam strzelam w ciemno :D to moze byc czujnik temp. silnika pozdrawiam
  2. Witam Podepne sie przy okazji. U mnie w czasie hamowania i redukcji gg,gdy schodzi na 1 /chyba /odczuwam lekkie szarpniecie taki jakby miedzy skrzynka a walem ztylu skrzyni. Co to moze byc?Oczywiscie teoretycznie :D pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na łazik temat w E30
    W e 30 byla zmiana w filtrach paliwa w czerwcu 1990r ja mam taki filtr i jest on dlugi o przekroju zblizonym do puszki piwa. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    Widocznie ten typ tak ma :D pozdrawiam
  5. Co ty pod pociag wpadles? :D Powaznie to Mysle,ze niektore z wymienionych czesci najlepiej kupic na gieldzie/bedzie taniej/A na gieldzie ceny rozne.. O blotnikach i blacharce byla niedawno mowa a konkluzja byla taka,ze lepiej kupic uzywke niz zamiennik /byle jaki/. W kazdym badz razie nie polecam Ci kupwania tego w sklepie lub w ASO. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na td25 temat w E36
    Witam dobra rzecz ,ale ma jedna wade a mianowicie jak bedziesz mial w komorze silnika to bedzie utrudniony dostep do niektorych rzeczy. Ktorys z kolegow juz sie na to skarzyl. pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na Jacek Atomick temat w E32
    Witam Ile kosztuje taka blokada? pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    Witam Nie uzywaj silikonu jak nie musisz. Zaloz uszczlke i dokrec suby do oporu /do konca/. pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    Gooliver Bierzesz cos?
  10. belgus odpowiedział(a) na oktaw temat w E34
    Mozna! Jezeli chcesz wymieniac popychacze to nie musisz wyjmowac walka. poszukaj bylo juz na ten tema sporo pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na abc e36 temat w E36
    Witam Pytanie dlaczego pekla? Czy to norma? pozdrawiam
  12. Witam Co prawda nie mam diesla ,ale na mo nos to masz cos z pompa paliwowa. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Dzieki Wnioskuje,ze wlozyc mozna :D pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Kurz twarz :D Naprawde nikt nie wie?
  15. belgus odpowiedział(a) na Rafal29 temat w E36
    Witam Wymontuj czujnik z plywakiem. pozdrawiam
  16. Witam Okraslenie twarde trzeba traktowac umownie :D Te przewody zawsze mozna scisnac . pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Witam Grzes! Zacznij od sprawdzenia cisnienie paliwa,czyli pompa paliwa . A reduktor cisnienis jest na poczatku listwy wtryskiwaczy i jak spojrzysz z przodu silnika to jest to taka puszeczka/w M 40/dostepna po zdjeciu gornego kolektora ssacego.Jak zdejmiesz gorny kolektor to obejrzyj dokladnie przewod powietrza do krokowego a najlepiej go zdjac ,bo np. umnie byla dzira pod spodem. pozdrawiam
  18. W e 30 pod tylna kanapa. pozdrawiam
  19. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Pytanko jak w temacie .Czy te kanapy sie roznia ? pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na Oska temat w E30
    Witam Masz M 40 ? Czujnik jest pod kolektorem ssacym i przewaznie ma zolty lepek/oryginal/ Mozesz go sam wymienic ,ale trzeba zdjac dolna czec kolektora. Chyba ,ze masz wygimnastykowane dlonie i palce. pozdrawiam p.s. czujnik powinien miec uszczelke /przewaznie aluminiowa podkladke/ bez niej cieknie plyn.
  21. belgus odpowiedział(a) na Oska temat w E30
    Witam U mnie bylo podobnie :) Jak sie okazalo padl czujnik temp.cieczy . pozdrawiam
  22. Witam To jest sygnal,zeby nie glosowac na lewice :D Atak powaznie to sklaniam sie do sprawy z pompa wspomagania. Sprobuj zdjac pasek i poskrecaj . Jak nie bedzie wyjscia to nie skrecaj w lewo pozdrawiam :D
  23. Przepraszam,ze zapytam-. Po co Ci elektryczny? Chcesz miec wiecej klopotow :D pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na zwitek temat w E36
    Witam Powinni miec. Zadzwon do nich :D /pewnie zedra skore/ pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na Kuba e30 temat w E30
    Witam Mozna wymienic same lozyska! Ceny od ok 70 do 160 pln szt. Zobacz w polecanych sklepach internetowych. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.