Treść opublikowana przez belgus
-
raz pali a raz nie
Witam strzelam w ciemno :D to moze byc czujnik temp. silnika pozdrawiam
-
Skrzynia automat, dziwne buczenie.....
Witam Podepne sie przy okazji. U mnie w czasie hamowania i redukcji gg,gdy schodzi na 1 /chyba /odczuwam lekkie szarpniecie taki jakby miedzy skrzynka a walem ztylu skrzyni. Co to moze byc?Oczywiscie teoretycznie :D pozdrawiam
-
filtr paliwa,krokowiec
W e 30 byla zmiana w filtrach paliwa w czerwcu 1990r ja mam taki filtr i jest on dlugi o przekroju zblizonym do puszki piwa. pozdrawiam
-
inspection - problem z kasowaniem
Widocznie ten typ tak ma :D pozdrawiam
-
W jakiej cenie moge dostac czesci w/w do BMW E36
Co ty pod pociag wpadles? :D Powaznie to Mysle,ze niektore z wymienionych czesci najlepiej kupic na gieldzie/bedzie taniej/A na gieldzie ceny rozne.. O blotnikach i blacharce byla niedawno mowa a konkluzja byla taka,ze lepiej kupic uzywke niz zamiennik /byle jaki/. W kazdym badz razie nie polecam Ci kupwania tego w sklepie lub w ASO. pozdrawiam
-
Webasto w E36
Witam dobra rzecz ,ale ma jedna wade a mianowicie jak bedziesz mial w komorze silnika to bedzie utrudniony dostep do niektorych rzeczy. Ktorys z kolegow juz sie na to skarzyl. pozdrawiam
-
Problem z automatem
Witam Ile kosztuje taka blokada? pozdrawiam
-
uszczelka dekla ?
Witam Nie uzywaj silikonu jak nie musisz. Zaloz uszczlke i dokrec suby do oporu /do konca/. pozdrawiam
-
inspection - problem z kasowaniem
Gooliver Bierzesz cos?
-
hydroregulatory... konsekwencje
Mozna! Jezeli chcesz wymieniac popychacze to nie musisz wyjmowac walka. poszukaj bylo juz na ten tema sporo pozdrawiam
-
pekla dzwigienka m40 pytanie
Witam Pytanie dlaczego pekla? Czy to norma? pozdrawiam
-
Falujące obroty i nierówna praca silnika 325 TD
Witam Co prawda nie mam diesla ,ale na mo nos to masz cos z pompa paliwowa. pozdrawiam
-
Kanapa z sedana do coupe?
Dzieki Wnioskuje,ze wlozyc mozna :D pozdrawiam
-
Kanapa z sedana do coupe?
Kurz twarz :D Naprawde nikt nie wie?
-
Wskaznik poziomu paliwa
Witam Wymontuj czujnik z plywakiem. pozdrawiam
-
Górny wąż od pompy do chłodnicy - czy normalny objaw ?
Witam Okraslenie twarde trzeba traktowac umownie :D Te przewody zawsze mozna scisnac . pozdrawiam
-
Zwycięstwo!!!
Witam Grzes! Zacznij od sprawdzenia cisnienie paliwa,czyli pompa paliwa . A reduktor cisnienis jest na poczatku listwy wtryskiwaczy i jak spojrzysz z przodu silnika to jest to taka puszeczka/w M 40/dostepna po zdjeciu gornego kolektora ssacego.Jak zdejmiesz gorny kolektor to obejrzyj dokladnie przewod powietrza do krokowego a najlepiej go zdjac ,bo np. umnie byla dzira pod spodem. pozdrawiam
-
smrud paliwa w kabinie
W e 30 pod tylna kanapa. pozdrawiam
-
Kanapa z sedana do coupe?
Witam Pytanko jak w temacie .Czy te kanapy sie roznia ? pozdrawiam
-
Wskaźnik temperatury....
Witam Masz M 40 ? Czujnik jest pod kolektorem ssacym i przewaznie ma zolty lepek/oryginal/ Mozesz go sam wymienic ,ale trzeba zdjac dolna czec kolektora. Chyba ,ze masz wygimnastykowane dlonie i palce. pozdrawiam p.s. czujnik powinien miec uszczelke /przewaznie aluminiowa podkladke/ bez niej cieknie plyn.
-
Wskaźnik temperatury....
Witam U mnie bylo podobnie :) Jak sie okazalo padl czujnik temp.cieczy . pozdrawiam
-
Gaśnie przy skręcaniu w lewo !!!
Witam To jest sygnal,zeby nie glosowac na lewice :D Atak powaznie to sklaniam sie do sprawy z pompa wspomagania. Sprobuj zdjac pasek i poskrecaj . Jak nie bedzie wyjscia to nie skrecaj w lewo pozdrawiam :D
-
szyberdach czy mozna wstawic elektryczny zamiast na korbke??
Przepraszam,ze zapytam-. Po co Ci elektryczny? Chcesz miec wiecej klopotow :D pozdrawiam
-
numer lakieru
Witam Powinni miec. Zadzwon do nich :D /pewnie zedra skore/ pozdrawiam
-
łożyska - padły
Witam Mozna wymienic same lozyska! Ceny od ok 70 do 160 pln szt. Zobacz w polecanych sklepach internetowych. pozdrawiam