Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na MatekRc temat w E36
    Witam Temat morze :D Przyrzeklem sobie ,ze na temat oleju nie bede sie juz wypowiadal,ale jeszcze raz sie zlamalem. Koledzy,ktorzy jezdza na mineralu powinni sobie obejrzec chociazby glowice od srodka .Ja sobie obejrzalem i powiedzialem nigdy wiecej mineralnego!Musialem recznie czyscic dekiel i dostepne elementy rozrzadu bo mialy na sobie okropny syf,ktory w skrajnych przypadkach sie odrywa i moze wszystko pozatykac.Wlalem 5W40 i teraz to o wiele ladniej wyglada. Co do rozszczelnienia silnika to na razie nic nie widac i nie slychac.Mechanicy,ktorych sie pytalem o olej ,odpowiadali ,ze tylko syntetyk lub w ostatecznosci semi nawet jesli jezdzil na mineralnym. Wiem,ze wielu kolegow nie przekonam . pozdrawiam
  2. witam Zawory sie reguluje. Co do trudnosci z odpaleniem to byc moze wtryskiwacz rozruchowy/jesli masz/ albo czujnik temp. silnika/jesli masz/ pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na maczeta temat w E30
    Przewody musza byc szczelne!!! ,a kabelki zaizolowane!!! pozdrawiam
  4. Witam Janek P napisal ,ze to lancuch i lyzwa ew,,ale z postu wynika,ze kolega ma pasek!!Ktos tu robi wode z mozgu. pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na Kreps temat w E36
    Test na palce to robi ginekolog przed porodem :D Trzeba jechac na wasztat. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na DarioKa temat w E34
    Witam Ciekawe pytanie.Czy rzeczywiscie sonda a raczej jej grzalka jest wylaczana przez kompa po nagrzaniu? Tak daleko moja wiedza nie siega i chetnie sie dowiem. poazdrawiam
  7. Witam Trzeba na podnosnik albo na kanal i posluchac,bo inaczej to chyba trudno bedzie zlokalizowac.Moze to cos z osprzetu albo okolice sprzegla ,skrzynki,ale tak to tylko mozna zgadywac. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na maczeta temat w E30
    Witam Nie wiem jaki masz typ silnika? Moze u ciebie wystepuje wtryskiwacz rozruchowy i to moze byc jego wina . Jesli chodzi o krokowy to sprawdz szczelnosc dolotu powietrza ,bo umnie tez tak bylo i okazalo sie ,ze przewod do krokowego byl dziurawy. pozdrawiam
  9. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    witam To noirmalne,ze ssie ! ,tylko,ze wytwarz w ten sposob podcisnienie,ktoreulatwia prace reduktora.W kazdym badz razie paliwa tam nie powinno byc.Jezeli jest tak jak napisales to znaczy,ze reduktor chyba jest walniety. pozdrawiam Jak to koledzy pisza :D Poprawcie mnie jesli sie myle
  10. belgus odpowiedział(a) na Bobaz temat w E30
    Witam To i ja sie podlacze z pytankiem. Czy tzw odchudzone kolo zamachowe ma jakies negatywne skutki dla pracy calego ukladu napedowego? pozdrawiam
  11. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Zaraz wyrwe sobie reszte wlosow na glowie :D To u Ciebie na jalowym nie dzialaja wtryski :?: :!: pozdrawiam
  12. A jak nie pomoze? O ile jest wiekszy wydech w siodemce? a jaki jest teraz? Chyba niewielka roznica nie ma tak istotnego wplywu? pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na lu-ko temat w E38
    Witam Chyba nie bedziesz wymienial w ciemno? Koszt nowych jest spory. zacznij od pdmianki od kolegi i zobacz czy to to,albo jedno ,albo drugie,a w najgorszym razie jedno i drugie :( pozdrawiam
  14. Witam Moze o czyms zapomniales przy tym swapie? np. dyfer,skrzynka ,osprzet silnika ? Moze cos nie pasuje? pozdrawiam
  15. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Przepraszam ale nie dostrzeglem,ze to M10. Ale czy przez reduktor powinno saczyc sie paliwo? Oswieccie mnie :D pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    O rany! Tam wogole nie powinno leciec paliwo!
  17. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Nie wlasciwa zawartosc CO zle wyregulowany bieg jalkowy Zbyt wysokie cisnienie w obwodzie doprowadzajacym paliwo Niedrozny lub zalamany przewod odprowadzajacy miedzy regulatorem cisnienia a zbiornikiem uszkodzonuy czujnik temperatury cieczy nieszczelne wtryskiwacze nieszczelny obwod doprowadzenia paliwa Nieszczelny obwod doprowadzenia powietrza Uszkodzony przeplywomierz. Podaje to w/g ksiazki Etzholdta Sam Naprawiam pozdrawiam
  18. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Jeseli nie odpala na goraco to moze byc tez przeplywomierz. pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na Oloe30 temat w E30
    Pardon Mialem na mysli czujnik temp. . pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na lu-ko temat w E38
    Witam Moze przeplywka?
  21. belgus odpowiedział(a) na piotrek8113 temat w E36
    Pewnie jest odwrotny gwint tak jak w visko. pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na Oloe30 temat w E30
    Witam Trzeba chyba wkrecic wskaznik temp. od 325 i bedzie ok :D pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na Kyokushin temat w E36
    Witam Jesli chodzi o ksiazke Sam Naprawiam BMW serii 3/Etzoldta/ to jestem w jej posiadaniu i moge zdecydowanie powiedziec ,ze jest do bani i nie warto jej kupowac.Gdybym nie skorzystal z pomocy forum to guzik bym zrobil :D .Wierzcie mi W porownaniu z forum Etzoldt to amator. pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na banan temat w E36
    Witam Sinik krokowy i czujnik temperatury silnika . Jezeli masz wtryskiwacz rozruchowy to tez moze byc to. pozdrawiam
  25. Utlenione styki nie przewodza za dobrze :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.