Treść opublikowana przez belgus
-
rozrusznik na ciepłym silniku nie kręci
Witam Ja mam E 30 ale to powinno byc podobnie. Umnie nie ma przekaznika na rozrusznik tzn nie ma go w opisie inst .elektr. Podobny problem mialem w golfie i powiedziel mi ,ze to sprawa koncowek kabli zasilajacych /ze podgnily/ podobno to ogladali i czyscili i bylo lepeiej. Sprobuj je odkrecic i zobacz jak wyglodaja.Oprocz tego tam byly jakies zabezpieczenia ze stykami. ,ktore po dluzszym kreceniu sie rozwieraly i nie dawaly pradu pozdrawiam
-
PROBLEM.CZY KTOŚ MJAŁ PODOBNY
Witam Zmien mechanika! Jezeli masz troche pojecia o samochodzie to przyczyne znajdziesz sam. Tych przyczyn moze byc wiele. Zacznij od elektryki. pozdrawiam
-
co jest z moja skrzynia autom??
Tylko? Zapomniales o wymiarach!!! :oops:
-
Dziwne zachowanie automata
Witam Sadze,ze wszystko jest u Ciebie w porzadku.Moim zdaniem tak ma byc. pozdrawiam
-
rozrusznik na ciepłym silniku nie kręci
Jezeli kreci na krotko to nie jest wina rozrusznika tylko co innego ! Stacyjka ,przewod zalaczeniowy,itd, Ja stawiam na stacyjke. pozdrawiam
-
Spalony krokowiec
Silni krokowy jest umieszczony w gornym kolektorze na wysokosci polaczenia skrzyni biegow z silnikiem . pozdrawiam
-
co jest z moja skrzynia autom??
Witam Pewnie pada sterowanie skrzynka. Dobrze by bylo podjechac na kompa. pozdrawiam
-
Prędkośc nie do końca!
Sa dwie mozliwosci . Albo jest zmeczona ,albo wujowe paLIWO. POZDRAWAIM
-
Tylny most od większego silnika?
Witam Podlacze sie z pytankiem : Jakie przelozenie ma moj automat 1990r. pozdrawiam
-
wentylator...
Witam Tylko nie lap niczym za walek! Normalnie zakladasz 32 i uderzasz mlotkiem w klucz w prawa strone patrzac od przodu samochodu.Jak bedziesz akladal to niedokrecaj na sile ,samo sie dokreci. pozdrawiam
-
Rozwiązałem problem 'żabek' przy przyspieszaniu.
Witam Caly czas sie zastanawiam do czego to jest? Molze ktos wie? pozdrawiam
-
jaka głowica ?jaką kupić
Witam Proponuje ,zebys troche pojezdzil ,moze sie cos wyjasni. pozdrawiam
-
problem ze wspomaganiem
Witam ok 1 l Wylej to swinstwo przeplucz ,zalej swiezym olejem i odpowietrz skrecajac do oporu w lewo i wprawo. pozdrawiam
-
318is - popychacze zaworów (?)
Tak Jezeli chcesz to mozesz przeplukac silnik,ale ja uwazam,ze to zbedne. pozdrawiam. Kup preparat do plukania i przed spuszczeniem starego zalej a dalej w/g instrukcji.
-
silnik i elektryka problemy HELP
No dobrze ja sie nad toba zlituje :D Zalej sobie na poczatek jais polsyntetyk i nie martw sie o silnik.Ja swoj zalalem od razu 5W40 i jest ok.Jesli chodzi o elektryke to po otwarciu drzwi sprobuj poszukac bezpiecznika ,ktory od[powiada za oswietlenie deski i zobacz po wyjeciu co bezie sie dzialo .Byc moze sterownik drzwi jest jakos wlaczony w obwod deski lub na odwrot. Badz cierpliwy na pewno ktos Ci pomoze pozdrawiam
-
Stacyjka-Zegary nie gasną.problem rozwiazany
Witam Zajrzyj do skrzynki bezpieczikow i ew pod nia . Kiedys tak mialem i okazalo sie,ze wypadl konektor ze skrzynki i przytulil sie do innego. pozdrawiam
-
silnik i elektryka problemy HELP
Witam Serfer !pisz dokladniej tzn.,ze masz centralne sterowanie drzwi! Ja sie nie bede meczyl i tTy pewnie dostaniesz szybciej odpowiedz. Ja mam normalne zamki i czasem mi sie wydaje,ze wszyscy tak maja :D Pozdrawiam p.s. poczytales troche postow?
-
silnik i elektryka problemy HELP
Witram Glowa do gory :D Pierwsza rzecz to faktycznie wymien olej a na jaki to Ci nie doradze w kazdym badz razie nie mineral.O olejach bylo bardzo duzo i sam wyciagnij wnioski. Co do samego walenia na zimnym to tak na oko chyba sie nie da postawic diagnozy /popychacz ,zawor //? dobrze by bylo obejrzec walek i reszte . Co do elektryki to sprawdz wszystko a zacznij od odlaczenia wylacznika ,ktory jest uruchamiany przez drzwi.to sie nasuwa samo przez sie.Jezeli pomoze to bedziesz prawie w domu :D pozdrawiam
- błotnik
-
Brak mocy-pomocy!!!
Witam Moze cos ze sprzeglem ? pozdrawiam A co do bledow kompa to nie byl bym taki pewien ,ze nie maja wplywu.
-
hydroregulatory... konsekwencje
Witam Bardzo dobrze ,ze sie rozpisales :D Takie wypowiedzi sa sensowne i chyba wszyscy nie lubia lakonicznych . Wracajac do tematu - u mnie klepie prawie caly czas ,ale nie zauwazylem zadnych niekorzystnych zmian/moze sie wyklepie :D /Jesli chodzi o olej To zalalem go 5W40 Quaker State a nie wiem na czym wczesnie chodzil. Po zdjeciu pokrywy zaworkow ukazalo sie takie szambo ,ktore zreszta bylo juz powoli splukiwane,ze musialem to oczyscic recznie i wyplukac. wychodzi na to ,ze byl mineral i nie wymieniany na czas. Teraz sobie pojezdze pare tysiecy i niech to sie dobrze wyplucze a potem zobaczym pozdrawiam
- błotnik
-
Woda w układzie chłodzenia.
Witam Kup koncentrat glikolu i odpowiednio go rozciencz. To najlepsze rozwiazanie3. pozdrawiam
-
Auto całe się trzęsie
witam Masz cos z obrotami. Druga sprawa o ktorej pisalem to linka od skrzyni biegow. Jak jest za bardz naciagnieta to auto probuje sie wyrwac. Moze zupelnie cos innego ,ale u mnie bylo to/ pozdrawiam
-
Pękła uszcelka-CZY MOGĘ PRZEJECHAĆ JESZCE 200 KILOMETRÓW????
Ta lanolina to do ochrony rak :D Rozpieszczasz ta swoja becie. powodzenia w operacji :D