Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Witam Ja mam E 30 ale to powinno byc podobnie. Umnie nie ma przekaznika na rozrusznik tzn nie ma go w opisie inst .elektr. Podobny problem mialem w golfie i powiedziel mi ,ze to sprawa koncowek kabli zasilajacych /ze podgnily/ podobno to ogladali i czyscili i bylo lepeiej. Sprobuj je odkrecic i zobacz jak wyglodaja.Oprocz tego tam byly jakies zabezpieczenia ze stykami. ,ktore po dluzszym kreceniu sie rozwieraly i nie dawaly pradu pozdrawiam
  2. belgus odpowiedział(a) na Egon temat w E34
    Witam Zmien mechanika! Jezeli masz troche pojecia o samochodzie to przyczyne znajdziesz sam. Tych przyczyn moze byc wiele. Zacznij od elektryki. pozdrawiam
  3. belgus odpowiedział(a) na Oldibi temat w E39
    Tylko? Zapomniales o wymiarach!!! :oops:
  4. belgus odpowiedział(a) na Low temat w E36
    Witam Sadze,ze wszystko jest u Ciebie w porzadku.Moim zdaniem tak ma byc. pozdrawiam
  5. Jezeli kreci na krotko to nie jest wina rozrusznika tylko co innego ! Stacyjka ,przewod zalaczeniowy,itd, Ja stawiam na stacyjke. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na maciej_E30 temat w E30
    Silni krokowy jest umieszczony w gornym kolektorze na wysokosci polaczenia skrzyni biegow z silnikiem . pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na Oldibi temat w E39
    Witam Pewnie pada sterowanie skrzynka. Dobrze by bylo podjechac na kompa. pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na Oska temat w E30
    Sa dwie mozliwosci . Albo jest zmeczona ,albo wujowe paLIWO. POZDRAWAIM
  9. belgus odpowiedział(a) na Bobaz temat w E30
    Witam Podlacze sie z pytankiem : Jakie przelozenie ma moj automat 1990r. pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na Patryk210 temat w E36
    Witam Tylko nie lap niczym za walek! Normalnie zakladasz 32 i uderzasz mlotkiem w klucz w prawa strone patrzac od przodu samochodu.Jak bedziesz akladal to niedokrecaj na sile ,samo sie dokreci. pozdrawiam
  11. Witam Caly czas sie zastanawiam do czego to jest? Molze ktos wie? pozdrawiam
  12. belgus odpowiedział(a) na klonas temat w E34
    Witam Proponuje ,zebys troche pojezdzil ,moze sie cos wyjasni. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na zochu temat w E30
    Witam ok 1 l Wylej to swinstwo przeplucz ,zalej swiezym olejem i odpowietrz skrecajac do oporu w lewo i wprawo. pozdrawiam
  14. belgus odpowiedział(a) na ErrorE30 temat w E30
    Tak Jezeli chcesz to mozesz przeplukac silnik,ale ja uwazam,ze to zbedne. pozdrawiam. Kup preparat do plukania i przed spuszczeniem starego zalej a dalej w/g instrukcji.
  15. belgus odpowiedział(a) na serfer temat w E36
    No dobrze ja sie nad toba zlituje :D Zalej sobie na poczatek jais polsyntetyk i nie martw sie o silnik.Ja swoj zalalem od razu 5W40 i jest ok.Jesli chodzi o elektryke to po otwarciu drzwi sprobuj poszukac bezpiecznika ,ktory od[powiada za oswietlenie deski i zobacz po wyjeciu co bezie sie dzialo .Byc moze sterownik drzwi jest jakos wlaczony w obwod deski lub na odwrot. Badz cierpliwy na pewno ktos Ci pomoze pozdrawiam
  16. Witam Zajrzyj do skrzynki bezpieczikow i ew pod nia . Kiedys tak mialem i okazalo sie,ze wypadl konektor ze skrzynki i przytulil sie do innego. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na serfer temat w E36
    Witam Serfer !pisz dokladniej tzn.,ze masz centralne sterowanie drzwi! Ja sie nie bede meczyl i tTy pewnie dostaniesz szybciej odpowiedz. Ja mam normalne zamki i czasem mi sie wydaje,ze wszyscy tak maja :D Pozdrawiam p.s. poczytales troche postow?
  18. belgus odpowiedział(a) na serfer temat w E36
    Witram Glowa do gory :D Pierwsza rzecz to faktycznie wymien olej a na jaki to Ci nie doradze w kazdym badz razie nie mineral.O olejach bylo bardzo duzo i sam wyciagnij wnioski. Co do samego walenia na zimnym to tak na oko chyba sie nie da postawic diagnozy /popychacz ,zawor //? dobrze by bylo obejrzec walek i reszte . Co do elektryki to sprawdz wszystko a zacznij od odlaczenia wylacznika ,ktory jest uruchamiany przez drzwi.to sie nasuwa samo przez sie.Jezeli pomoze to bedziesz prawie w domu :D pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E30
    Witam Potwierdzam jak najbardziej. Nie kupujcie zamiennikow blacharskich!!!! Lepiej kupic 15 letnio uzywke. pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na DarioKa temat w E34
    Witam Moze cos ze sprzeglem ? pozdrawiam A co do bledow kompa to nie byl bym taki pewien ,ze nie maja wplywu.
  21. belgus odpowiedział(a) na oktaw temat w E34
    Witam Bardzo dobrze ,ze sie rozpisales :D Takie wypowiedzi sa sensowne i chyba wszyscy nie lubia lakonicznych . Wracajac do tematu - u mnie klepie prawie caly czas ,ale nie zauwazylem zadnych niekorzystnych zmian/moze sie wyklepie :D /Jesli chodzi o olej To zalalem go 5W40 Quaker State a nie wiem na czym wczesnie chodzil. Po zdjeciu pokrywy zaworkow ukazalo sie takie szambo ,ktore zreszta bylo juz powoli splukiwane,ze musialem to oczyscic recznie i wyplukac. wychodzi na to ,ze byl mineral i nie wymieniany na czas. Teraz sobie pojezdze pare tysiecy i niech to sie dobrze wyplucze a potem zobaczym pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E30
    Witam Tyl czy przod? :D przeciez przod sedana i kombi to to samo. pozdrawiam
  23. belgus odpowiedział(a) na jakub temat w E28
    Witam Kup koncentrat glikolu i odpowiednio go rozciencz. To najlepsze rozwiazanie3. pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na bartezoo temat w E34
    witam Masz cos z obrotami. Druga sprawa o ktorej pisalem to linka od skrzyni biegow. Jak jest za bardz naciagnieta to auto probuje sie wyrwac. Moze zupelnie cos innego ,ale u mnie bylo to/ pozdrawiam
  25. Ta lanolina to do ochrony rak :D Rozpieszczasz ta swoja becie. powodzenia w operacji :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.