Treść opublikowana przez belgus
-
Błotniki co zrobic
Witam Proponuje oczyszczenie do zywego/mechanicznie/ i pokrycie ubytkow Olowiem lub cyna na goraco!Gwarancja murowana! pozdrawiam
-
[E36]M40 obroty+odcinka
Witam Moze cos sie porobilo z TPS em? Ten czujnik odpowiada za odciecie. pozdrawiam
-
Trzesie na zimnym
Czesc Najprosciej bylo by podpiac do kompa. To moze byc tez sonda. pozdrawiam
-
kłopot z demontazem silnika wycieraczek
Czesc Zamiast pretensji,poglowkuj troche! Wszystko powinno wyjsc spokojnie!Trzeba ,tylkotroche wyobrazni przestrzennej :P pozdrawiam
-
Przekładka automatu na manuala E34
Ja sie modle :modlitwa: :P pozdrawiam
-
Przekładka automatu na manuala E34
- pomocy ciężko odpala na wzgórzu
Witam Jak wlejesz wiecej paliwa,to przejdzie :P Probowales pic przez slomke z przechylonej szklani? pozdrawiam- M40 - krzyk rozpaczy i desperacji!
Witam Jezeli juz,to mozesz kupic caly dol m 40 za psie pieniadze. pozdrawiam- zwiększenie obrotów w dieslu
Witam Jak nie ma linki,to ktoras z tych widocznych srubek musi byc do regulowania obrotow.Porownywanie z benzyniakiem jest bez sensu :) pozdrawiam- zwiększenie obrotów w dieslu
Czesc Przyznam,ze nie widze na tym linku dzwigni :( Idz po lince gazu do pompy i tam powinna byc. pozdrawiam- Dziwne zdarzenie przy wkładaniu akumulatora
Witam Moze wilgoc?I kolejnosc wkladania klem. Powinno byc najpierw plus a potem minus,jezeli zalozyles najpierw minus ,to moglo sie cos zewrzec przy zalozeniu plusa. Moze masz niedokrecone kable na rozruszniku ,albo mase? To takie moje pomysly ,bo o niczym takim wczesniej nie sk\lyszalem. pozdrawiam- zwiększenie obrotów w dieslu
Czesc Na pompue,trzeba podkrecic srubke na dzwugni. pozdrawiam- Skrzynia automatyczna
Witam Odessij te 10 mm i czesc. skrzynki te nie lubia takich prezentow.Zbyt wysoki poziom moze aklocic prace skrzyni ,ale nie musi,lepiej jednak stosowac sie do instrukcji. pozdrawiam- M40 - krzyk rozpaczy i desperacji!
Witam Prowadnice mozna wymienic,ale zwroc uwage na sprezyne zaworu. pozdrawiam- poziom plynu ham.kontrolka ,dziwne.
Czesc Czy mozna mieszac plyny hamulcowe? Pytam ,bo na razie nie zmieniam a jak bym chcal dolac,to nie wiem jaki mam. pozdrawiam- poziom plynu ham.kontrolka ,dziwne.
Witam sprawa blacha,ale troche wnerwiajaca :mrgreen: Otoz na nierownosciach drogi ,czsemzpala mi sie kontrolka poziomu plynu hamulcowego.Poziom jest ok,wiec sie nie martwie ,tylko ,czy tak musi byc? pozdrawiam- Co to może być ? Czy to skrzynia ?
Witam a sprawdzales sterownik skrzyni/ pozdrawiam- Beben tyl budowa
Witam te sprezyny zapina soe na szczekach,zeby mogly powracac,po rozparciu przez tloczki. pozdrawiam- Nie odpala. Silnik kreci jak by bez sprezania.
Witam Gdybys mial pasek,to powiedzialbym ,ze wyciales zeby,ale poniewaz to jest lancuch,to moze wycial Ci sie jakis klin na rozrzadzie. Pozdrawiam- M40 - krzyk rozpaczy i desperacji!
Czesc Cos sie odkreca ,albo juz sie odkrecilo! Moze w czasie remontu cos zostalo sknocone? Albo cos sie zmeczylo!Jezeli gora silnika .to moze byc duzo przyczyn. Moze przestwil sie rozrzad? Mogl sie ukruszyc walek. Bez zagladania ,to mozna tylko snuc przypuszczenia. pozdrawiam- silnik - od ktorego roku M50 w e-34 ?
To moze byc cos z ciegnem od pedalu gazu. pozdrawiam- Czy Warto Kupic?
Witam Zauwaz,ze facet oprocz tego sprzedaje jeszcze 3 samochody :P wiec jego stwierdzenie ,ze sprzedaje ,bo kupil co innego,jest jak oswiadczenie niektorych biskupow o wspolpracy z SB :mrgreen: pozdrawuam- E-46 Problem z automatem
Lukasz,chyba przesadzasz z tym przebiegiem :P Skrzynie auto,wytrzymuja spokojnie 300 tkm a nawet 500 tkm! U kolegi przwdopodobnie moga byc jakies brudy w skrzynce/zatykaja kanaliki olejowe/wiec wymiana oleju i filtra powinna pomoc. pozdrawiam- Wymiana kata na uniwersalny,gdzie najtaniej w Warszawie?
Czesc Mam wbity katalizator :( i musze go miec. Co do sprzedazy starego,to chetnie go sprzedam. A moze ktos podpowie jak z niego odzyskac metal szlachetny? :P Slyszalem,ze na Ordona 5a wkladaja uniwersalne. Czy ktos korzystal z ich uslug? pozdrawiam- Wymiana kata na uniwersalny,gdzie najtaniej w Warszawie?
Witam Wogole sypie mi sie wydech :( Wiec chce co nie co wymienic i najlepiej i najtaniej :P Moze ktos to przerwabial? pozdrawiam - pomocy ciężko odpala na wzgórzu
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.