Treść opublikowana przez misio_987
-
[E32] m60 V8 Obroty silnika ( 500 rpm )
możesz sam sprawdzić kup samostart i psikaj wszędzie tam gdzie może ciągnąć jeśli wzrosną obroty to znaczy że ciągnie w tym miejscu lewe pow. sprawdź sondy a zwłaszcza doczep sie tej z lewej strony silnika a cewki jeśli nie pokazało na kompie to możesz tylko podmieniać powodzenia
-
Wyswietlacz komputera pod zegarami.....mały problemik...
witam tu jest dokładnie opisane jak go rozebrać nie musisz ściągać kierownicy ale ułatwisz sobie tym bardzo sprawę a to jest tylko jedna śruba http://bmwe32.masscom.net/sean750/dash_bulbs/changingClusterBulbs.htm
-
Podświetlenie nawiewu środkowego
witam może to wam pomoże http://bmwe32.masscom.net/johan//IHKA_lights/IHKA_lights.html http://bmwe32.masscom.net/johan/ihka_led/IHKA_LED.html pomyliłem się ale moze tez sie przyda
-
Parujace szyby...
sorki zagapiłem się myślałem że chodzi o E 32 macie racje w E38 i E39 są dwa pod maską
-
stuki w silniku
Cooo! jak lałeś mineralny to lej mineralny bo inaczej będziesz go rozbierał co do śrubki :duh: nie skacze się tak z jednego na drugi
-
Zginęło podświetlenie komputera
co ty za bzdury gadasz! wystarczy wyjąć radio pociągnąć za wajhe która wypycha OBC i gotowe nic innego nie trzeba zozbierac :duh:
-
V8 często nie pali na wszystkie gary - traci moc???
dlaczego niektórzy mówią o problemachLEWEJ strony czym się ona różni odprawej? niczym się nie różni ale w V8 były montowane wadliwe kompy o końcówce 404 w których coś tam się pierdzieli i przestają widzieć wskazania sondy odpowiedzialnej za lewą stronę cylindrów przez co dzieją sie różne cuda
-
Renowacja skóry
normalnie jak sam nie pomaluje tym to nie uwierzę :wink: jeśli to są te same fotele to zwracam honor :D ile wychodzi butelek na jeden niezniszczony fotel ?
-
Sam dodaje gazu.....................
nie chodzi mi o przepływke tylko o przepustnice w silniku krokowym
-
Zginęło podświetlenie komputera
tutaj to masz http://bmwe32.masscom.net/johan/OBC_bulbs/OBC_bulbs.htm
-
Renowacja skóry
a czy widzieliście coś pożądanego za 7.50 :duh: zwłaszcza do prawdziwej skóry przecież byle pasta do butów kosztuje 20zł jak pomalujecie plakatówkami to efekt będzie taki sam jak tego środka,a kosztują tylko 3.50 :clap:
-
Sam dodaje gazu.....................
wymienić świece i sprawdzić sondy przepławka ma chodzić idealnie sprawdź szczelność całego układu dolotowego to że wymyłeś silnik krokowy to nie znaczy że jest dobry,a przepustnica w nim chodzi leciutko? 1 przechylając go w jedną i w drugą stronę ma sie sama bez problemu otwierać i zamykać 2 jak go masz wyciągniętego to go podłącz na zapalonym silniku jak zareaguje to jest szansa że jest dobry
-
V8 często nie pali na wszystkie gary - traci moc???
sprawdź ciśnienie paliwa i regulator
-
Bardzo dziwne dźwieki z kolektora ssącego
samostart to jest taki środek w spraju do odpalania diesla to całkiem możliwe że jest pęknięty i furczy
-
Bardzo dziwne dźwieki z kolektora ssącego
nie słyszę tego więc nie wiem o jaki dokładnie dźwięk chodzi to jest duży ślinik i szmery ssania na pewno będzie słychać zrób próbę z samostartem i wszystko będzie wiadomo
-
Spryskiwacze reflektorów jedna czy dwie pompki?
Zakladam ze zasada dzialania jest taka sama jak w e31 (a jest na 99%). Pompke spryskiwaczy reflektorow masz przy zbiorniczku plynu do spryskiwaczy. Od pompki idzie dosyc gruby waz do zderzaka, ktory po drodze poprzez "trojniki" rozchodzi sie do dysz spryskiwacza. Piszesz ze nie dziala Ci ten po stronie kierowcy, a wiec ten do ktorego plyn ma dalsza droge do pokonania. Widze dwie mozliwosci: 1. Pompka spalila sie i ktos wsadzil inna, byc moze nawet od innego modelu, ktora jest zbyt slaba aby dac wystarczajace cisnienie. 2. Masz zapchany waz, "trojniki" lub sama dysze spryskiwacza... również z biegiem czasu oryginalna się wyrabia i też wytwarza za małe ciśnienie
-
Bardzo dziwne dźwieki z kolektora ssącego
komputer nic mu takiego nie pokaże
-
Spryskiwacze reflektorów jedna czy dwie pompki?
a jak jesteś niedowiarek to tu masz to wyszczególnione http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GD11&mospid=47340&btnr=61_1306&hg=61&fg=95
-
Spryskiwacze reflektorów jedna czy dwie pompki?
tam gdzie świateł tylko od spodu zderzaka
-
KOLUMNA KIEROWNICZA A REGENERACJA - CO SĄDZICIE
z przekładniami to jest wogule przesrana sprawa 1 regenerowanie tej co masz duża kasa i nikt ci chce dać gwarancji 2 prawie nowa czyli regenerują stare przekładnie wymieniają w nich co sie da poza obudową w zamian oddajesz starą też nie małe pieniądze i gwarancja tylko 3 miechy 3 używka nic pewnego 5 nowa kosmos ludzie najczęściej wybierają poz. 2 :wink:
-
stuki w silniku
oczywiście wymień wszystkie ! olej i filtry
-
Silnik przerywa przy stałej prędkości, trochę dużo pali
ale cię pociesze bo jak mi śię zwiesi komp to jest bieda się zmieścić w 12 haha
-
trzepanie samochodu przy 80 -90 km/h
co się przyczynia do czepania kierownicą 1 wybite simebloki nawachaczach 2 źle wyważone koła 3 luzy w układzie kierowniczym bo nie ma tłumika drgań tak jak np. w mercu 4 brak (aluminiowych, kałczukowych) pierścieni na alufelgi 5 nieprawidłowa geometria kół
-
750iL pomoc potrzebna
kupcie lepiej trochę droższą ale w dobrym stanie bo inaczej to się zapłaczecie i
-
Spryskiwacze reflektorów jedna czy dwie pompki?
witam do reflektorów jest jedna podwójnego działania kręcąc w jedną stronę myje reflektory a kręcąc w drugą halogeny druga pompka jest do szyb i jeśli jest trzecia z takim małym zbiorniczkiem to też jest do szyb