Treść opublikowana przez misio_987
-
Problem ze spalaniem!!!
witam no nie stety ale to 300 kucyków ma takie spalanie i jak najbardziej mieścisz się w normie a co do delikatnej jazdy to moje V8 pali więcej o dwa litry jak sie kreci tylko do 2000tys niż normalnie do 4000 :D to są duże auta i motory i mulenie ich tylko pogarsza sprawę
-
Hamulec ręczny
popuść całkowicie ręczny w samochodzie jak to nie pomoże to musisz popuścić samo regulator wewnątrz bębna
-
Gdzie można kupic tarcze hamulcowe do 730i tył i.....
witam jak odkręcisz koło to przez dziurkę od śruby musisz popuścić w środku samo regulator ale możesz spróbować najpierw popuścić sam ręczny w samochodzie
-
740 jak zimny pali, jak ciepły trzeba kręcic 6s pomocy
jak już zapalisz to jak chodzi ślinik?
-
drugi akumulator w bagażniku - jaki ???
ten aku jest montowany specjalnie tylko do webasto
-
opony zimowe
jeśli chcesz kupić E38 to warto zainwestować bo już będziesz miał kółeczka
- opony zimowe
- opony zimowe
-
dzwina rzecz
sprawdź masę na śliniku bądź szkrzyni
-
opony zimowe
fabrycznie stawiali je na 16 a jak jest z rozstawem śrub to nie wiem ale myślę że spasują
-
opony zimowe
więc tak 205 65 R15 225 60 R15
-
opony zimowe
jak złożysz 65 to będzie większy komfort jazdy a jak dasz 60 to nie będzie tak pływała na zakrętach jak na 65 ale to są zimówki i nikt rozsądny nie szaleje w zimie wiec proponuje 65 a do tego będzie ciut wyższa co sie na pewno przyda w zimie ale jeszcze za raz sprawdzę jakie mają być według producenta
-
opony zimowe
racja na zimę mają być wąskie ale do E32 rozmiary sie zaczynają od 205 więc takie polecam i na pewno będą pasować a do E38 też je założysz bez problemu
-
Kilka Pytań BMW e32 750il
głupie pytania zadajesz co rozumiesz mówiąc twarde jeśli jest ciśnienie w układzie to będą twardsze niż normalnie a jakim cudem miały by być zimne ! oczywiście że mają być ciepłe wisco pełni role wentylatora chłodnicy i włącza się w odpowiednim przedziale temperatury jeśli temperatura cieczy jest odpowiednia to kręci się bezwładnie również na obrotach
-
najbardziej optymalny
witam jak ktoś kupuje auto z 3 litrowym ślinikiem to nie rozumie czemu szuka oszczędnej wersji ! oszczędne 3, 4.4 litrowe auta to śmiech na sali proponuje opla corse 1.2 :D do tego BMW ma bardzo duży rozrzut jeśli chodzi o spalanie i nie da się dokładnie określić ile dany model pali za dużo czynników na to wpływa mam V8 i da się zmieścić w 13 ale też bez problemu można przekroczyć 17 w mieście i nie mówię o kręceniu tylko do 2000 tyś obr. a jak się postaram to spali 25 :lol: mam też E34 2 litry i ten przedział też jest ogromny więc jeśli ktoś ma się szczypać o litr w tą czy tamtą to niech kupi corse, a nie dwu tonową limuzyne
-
Renowacja skóry
witam widzę jednak że to będzie hit tej zimy :D
-
Bledy
1 BREMSLICHT 1BRAKE LIGHT - przepalona żarówka światła hamowania ABBLENDLICHT DIP BEAM- światło mijania (przepalona żarówka, uszkodzony bezpiecznik lub obwód) ANHANGERLICHT TRAILER LIGHT- światła przyczepy (uszkodzony bezpiecznik lub obwód) BETRIEBSANLEITG OWNER’S HANDBOOK– instrukcja obsługi BREMSBELAGE BRAKE LININGS- zużycie okładziny hamulców BREMSFLUSSIGKEIT LOW BRAKE FLUID / BRAKE PRESSURE- poziom płynu hamulcowego osiągnął MIN BREMSLI. ELEKTRIK BRAKE LIGHT ELECTR.- brak świateł hamowania (stopiony bezpiecznik lub obwód) CHECK CONTROL CHECK CONTROL - usterka w układzie elektronicznym GETRIEBEPROGRAMM TRANS PROGRAM- usterka w elektronicznym sterowaniu automatycznej skrzyni HANDBREMSE LOSEN HAND-BRAKE ON- zwolnić hamulec ręczny KEIN BREMSLICHT BRAKE LIGHT - brak świateł hamowania (przepalone żarówki lub bezpiecznik) KENNZEICHENLICHT LIC. PLATE LIGHT - oświetlenie tablicy rejestracyjnej KOFFERRAUM OFFEN BOOT LID OPEN– bagażnik otwarty KUHLWASSERSTAND COOLAN LEVEL - niski poziom płynu chłodzącego KUHLWASSERTEMP COOLANT TEMP- za wysoka temperatura płynu chłodzącego LICHT AN?LIGHT ON? - włączone światła MOTOROM – niski poziom oleju w silniku NEBELLICHT HONT. R/FOG LIGHT - światła przeciwmgielne tył NIVEAUREGELUNG SUSPN LEVELLING- samochód przeciążony OEIST. LENKHILFE – płyn wspomagania kierownicy OELDRUCK MOTOR ENGINE OIL PRESS - za niskie ciśnienie oleju w silniku. Natychmiast wyłączyć silnik OELDRUCK SENSOR OIL PRESS SENSOR- czujnik oleju nie działa nie podłączony OELSTAND MOTOR ENGINE OIL LOW- poziom oleju w silniku osiągnął MIN RUCKLICHT TAIL LIGHT – światło cofania (jak wyżej) NEBELLICHT VON F/FOG LIGHT - światła przeciwmgielne przód SENSOR OELSTAND OIL LEVEL SENSOR - uszkodzony czujnik poziomu oleju SPEED LIMIT SPEED LIMIT - informacja o przekroczeniu zaprogramowanej prędkości STANDLICHT SIDE LIGHT– przepalona żarówka światło postojowe (jak wyżej) TANDLIHT SIDE LIGHT – przepalone żarówki świateł pozycyjnych TUR OFFEN DOOR OPEN– drzwi otwarte WASCHWASSERSTAND WASCHER FLUID LOW - niski poziom płynu do spryskiwaczy
-
wiatrak chłodnicy klimatyzacji
witam masz Bentley ?
-
BC ???
przepraszam już poprawiam http://www.bmw-klub-lodz.com.pl/galeria/stop/model/e34/19/01
-
Bentley service manual poszukiwany
no i posiada ktoś takie cudo?
-
Renowacja skóry
moja skóra nie wymaga napraw ale zawsze można by było mieć ładniejsza tylko to nie taka łatwa sprawa ponieważ całe wnętrze mam pod kolor skóry więc musiała by być takiego samego koloru
-
Renowacja skóry
niee pomaluj tam gdzie te rysy są w miarę no wiem że pęknięć nie zamalujesz :wink:
-
Renowacja skóry
haha no własnie to pomaluj kawałek tego fotela ale nie nakładając tam niczego innego tylko farbkę i wstaw foto
-
BC ???
tu masz linka i poczytaj sobie trochę a dowiesz się wszystkiego
-
akumulator - jaki? czy komputery pobieraja dużo prądu
proponuje założyć zalecany przez producenta ale nie większy bo go nie będzie doładowywać