Treść opublikowana przez misio_987
-
ma ktos rozpiske pinow do zmieniarki radia BMW Bavaria
dziki dobra stronka ale i tak nie mogę ich rozczajic dobra jeśli sie nie mylę to muszę sie wpiąć w 9 i 10 http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/dolkab.htm
-
NIVO 750iLS
jest zasilane tylko jednym przewodem nie ma powrotu do pompy przez co ma trudniej się odpowietrzyć dlatego jest tam ten odpowietrznik!
-
ma ktos rozpiske pinow do zmieniarki radia BMW Bavaria
witam mam kaseciaka BMW i chce podpiąć mp3 ale potrzebuje sie dowiedzieć które piny są od audio
-
NIVO 750iLS
nie do końca bo wspomaganie ma obieg a nivo go nie ma wiec dla tego jest z tylu odpowietrznik a nie jest on od tak sobie żeby byl
-
chcialby sie w koncu ostatecznie dowiedziec o amorach od e34
i o to mi chodzi teraz to sprawdziłem do 530i i do 730i są rożne wkłady http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GA71&mospid=47338&btnr=31_0252&hg=31&fg=10 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HC51&mospid=47380&btnr=31_0142&hg=31&fg=10
-
chcialby sie w koncu ostatecznie dowiedziec o amorach od e34
nawet jeśli macperson spasuje to i tak wkłady są dobierane do silnika
-
chcialby sie w koncu ostatecznie dowiedziec o amorach od e34
nie nie pasują tak samo jak nie pasują z 730i do 730i V8
-
wycieraczki -nie działają-help!!!
witam tu znajdziesz http://schemat.elektryczny.patrz.pl http://bezpieczniki.1.patrz.pl
-
wycieraczki-gdzie jest bezp?
proszę http://schemat.elektryczny.patrz.pl http://bezpieczniki.1.patrz.pl
-
Zawieszenie przednie
http://wwhttp://w.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=GA71&mospid=47338&hg=31&fg=05 przepraszam mały błąd mi
-
Zawieszenie przednie
witam tu jest rozpisane wszystko co do śrubki lepiej dołożyć trochę PLN do części i cieszyć sie długo dłużej
-
Jakie wyczieraczki ?
też proponuje wymienić same gumy a ramiona zostawić oryginalne bo żadne inne im nie dorównają a jak są w kiepskim stanie to kup dobre używki z innej BMW i wymień same piura
-
brak mocy po 4tys obrotów-HELP!
sprawdź czy nie spadł wężyk podciśnieniowy z regulatora ciśnienia paliwa zobacz też jakie jest ciśnienie paliwa i wymień filtr
-
Problem z ukladem chlodzenia i grzaniem w srodku!
a stary silnik zabrali? mysle że to termostat był walnięty
-
Szarpie,dusi się kopci na benzynie
sprawdź też sąde
-
Problem z ukladem chlodzenia i grzaniem w srodku!
mniejsza z tym silnik i tak już wymieniony sprawdź czy dobrze są wpięte przewody od gazu bo może coś namieszali odłącz wtyczkę od elektrozaworów i zobacz czy grzeje
-
M30
oleju jest mała i długa wszystko masz pokazane w pierwszym linku
-
Szarpie,dusi się kopci na benzynie
na gazie jest wszystko ok? chodzi dobrze
-
Szarpie,dusi się kopci na benzynie
pojeździj na samej benzynie zalej 30 litrów 95Pb tylko żwawo jak po tym sie nie poprawi to można sie czepiać dalej i odpalaj auto na benzynie a jeszcze lepiej przełączaj na gaz dopiero jak będzie miał gdzieś 50 stopni
-
M30
http://www.realoem.com/bmw/select.do http://schemat.elektryczny.patrz.pl http://bezpieczniki.1.patrz.pl a jak chcesz coś konkretnie wiedzieć to pytaj bo opisywać wszystko to można dwa tygodnie
-
NIVO 750iLS
tak odpowiecznik jest tam jak odpowietrzysz to będzie ok pod warunkiem ze gruszki masz dobre
-
Szarpie,dusi się kopci na benzynie
zapali ale to jest zła metoda sprawdzania
-
NIVO 750iLS
na sterowaniu z tyłu pod autem jest odpowietrznik
-
NIVO 750iLS
to jest sterowanie nivo http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GC81&mospid=47354&btnr=33_0345&hg=33&fg=50 nie wiem jak jest w 5.0 ale w 3.0 na nim jest czujnik jeśli do żadnego wahacza nie masz podpiętego żadnego cięgna to masz tak samo jak w 3.0 a błąd wyskakuje prawdopodobnie dla tego że jest źle odpowietrzony
-
NIVO 750iLS
który masz rok? i jaka skrzynia