Treść opublikowana przez misio_987
-
Problem z kompresja w Bmw e38 740i
poszukaj sobie w AutoDacie jeśli masz do niej dostęp
-
Problem z kompresja w Bmw e38 740i
dokładnie tak samo pisałem wcześniej :cool2: a stopień sprężania to to samo ciśnienie w cylindrach :duh:
-
Schowek pod kierownicą - jak wyjąć?
taśma na końcu kończy się zatrzaskiem, z boku są dwa małe otwory musisz wcisnąć przez nie zatrzepmy i gotowe
-
Problem z kompresja w Bmw e38 740i
http://dane.techniczne.bmw.patrz.pl ściągnij to sobie i rozpakuj a tych łosków ściemniaczy olej
-
Problem z kompresja w Bmw e38 740i
nie widziałem jak to mierzyli wiec ci nie powiem czy dobrze ale obaj wala jakąś ściemę wiec raczej to robili źle nie możesz mieć ciśnienia 15 bo to nie diesel biorąc nowe auto i mierząc w nim nie prawidłowo ciśnienie można uzyskać takie wyniki ze szok :duh: zaraz ci dam linka do danych technicznych gdzie według producenta ciśnienie wynosi 10 !
-
Problem z kompresja w Bmw e38 740i
witam ten mechanik to chyba ma jakieś kosmiczne przy zady :norty: jakim cudem uzyskał 16 to nie wiem to jak zrobi z olejem to mu wyjdzie 20 normalnie masz chyba diesla ciśnienie ma być w granicach 10.5 do 12.5 jeśli sie mieści w tym przedziale to wszystko ok
-
Jak ustawic rozrząd
witam dwie wieści dobra i zła dobra niewłaściwe poskladanie rozrządu kończy sie tylko jednym :!: wszyscy wiemy czym zła jeśli coś trze lub klepie to prawdopodobnie wałek rozrządu lub szklanka lub nie właściwie naciągnięty, założony łańcuch wał zawsze ustawia sie w jednej pozycji (zazwyczaj jest blokada) i nie ma znaczenia i le jest cylindrów i jaki to jest układ jeśli to jest V to znaki są w takim samym miejscu na obu głowicach i powinny być składane na blokadach ale da sie i bez
-
Chip za200pln???
witam a tak wo gule to po co do wypasionej limuzyny zakładać jakieś gówno :duh: to ma jeździć komfortowo a nie ryczeć jak większość wieś tuningów na mieście :clap: jeśli masz mało wrażeń to kup V12 5.0 albo jeszcze lepiej E34 V8 4.4 ZA tuning E32 powinni surowo karać :!:
-
Wesołych Świąt
witam również sie przyłączam Wesołych zdrowych i pogodnych Świąt oraz Nowego Roku i jak najmniej awaryjności naszych pięknych samochodzików BMW :wink:
-
NIVEAUREGELUNG
witam jeśli masz zwykłe amorki to zrób coś takiego http://poziomowanie.autka.patrz.pl
- sprzęgło
-
brak ogrzewania
elektrozawory w stanie spoczynku są otwarte czyli zasilanie jest jeśli leci zimne jest dużo postów na ten temat poszukaj
-
Spadająca temperatura silnika...
witam oczywiscie ze termostat :D
-
lewe kolo przednie, nietypowe stukanie
sprawdź klocki
-
Podnoszenie obrotów
tak jest a jeśli ktoś sobie to wszystko po przestawia to będzie miał nie mały problem, ale z odrobina sprytu dojściem do kompa i odpowiednich danych można to poustawiać :wink:
-
Bentle service manual poszukiwany
wielkie dzięki :cool2: jeśli będziesz potrzebował jakiej kol wiek pomocy to wal śmiało a na pewno ci pomoge
-
Podnoszenie obrotów
wiem wiem ze nie wolno :wink: dlatego proponuje sprawdzić krokowy i szczelność układu podałem tylko wszystkie możliwe sposoby każda przepustnica ma swój ogranicznik nawet EML
-
Bentle service manual poszukiwany
witam a mógłbyś sie podzielić z tymi co nadal szukają? :modlitwa:
-
kod bledu readin deactiveg
witam nie są to wszystkie ale zawsze coś 1 BREMSLICHT 1BRAKE LIGHT - przepalona żarówka światła hamowania ABBLENDLICHT DIP BEAM- światło mijania (przepalona żarówka, uszkodzony bezpiecznik lub obwód) ANHANGERLICHT TRAILER LIGHT- światła przyczepy (uszkodzony bezpiecznik lub obwód) BETRIEBSANLEITG OWNER’S HANDBOOK– instrukcja obsługi BREMSBELAGE BRAKE LININGS- zużycie okładziny hamulców BREMSFLUSSIGKEIT LOW BRAKE FLUID / BRAKE PRESSURE- poziom płynu hamulcowego osiągnął MIN BREMSLI. ELEKTRIK BRAKE LIGHT ELECTR.- brak świateł hamowania (stopiony bezpiecznik lub obwód) CHECK CONTROL CHECK CONTROL - usterka w układzie elektronicznym GETRIEBEPROGRAMM TRANS PROGRAM- usterka w elektronicznym sterowaniu automatycznej skrzyni HANDBREMSE LOSEN HAND-BRAKE ON- zwolnić hamulec ręczny KEIN BREMSLICHT BRAKE LIGHT - brak świateł hamowania (przepalone żarówki lub bezpiecznik) KENNZEICHENLICHT LIC. PLATE LIGHT - oświetlenie tablicy rejestracyjnej KOFFERRAUM OFFEN BOOT LID OPEN– bagażnik otwarty KUHLWASSERSTAND COOLAN LEVEL - niski poziom płynu chłodzącego KUHLWASSERTEMP COOLANT TEMP- za wysoka temperatura płynu chłodzącego LICHT AN?LIGHT ON? - włączone światła MOTOROM – niski poziom oleju w silniku NEBELLICHT HONT. R/FOG LIGHT - światła przeciwmgielne tył NIVEAUREGELUNG SUSPN LEVELLING- samochód przeciążony OEIST. LENKHILFE – płyn wspomagania kierownicy OELDRUCK MOTOR ENGINE OIL PRESS - za niskie ciśnienie oleju w silniku. Natychmiast wyłączyć silnik OELDRUCK SENSOR OIL PRESS SENSOR- czujnik oleju nie działa nie podłączony OELSTAND MOTOR ENGINE OIL LOW- poziom oleju w silniku osiągnął MIN RUCKLICHT TAIL LIGHT – światło cofania (jak wyżej) NEBELLICHT VON F/FOG LIGHT - światła przeciwmgielne przód SENSOR OELSTAND OIL LEVEL SENSOR - uszkodzony czujnik poziomu oleju SPEED LIMIT SPEED LIMIT - informacja o przekroczeniu zaprogramowanej prędkości STANDLICHT SIDE LIGHT– przepalona żarówka światło postojowe (jak wyżej) TANDLIHT SIDE LIGHT – przepalone żarówki świateł pozycyjnych TUR OFFEN DOOR OPEN– drzwi otwarte WASCHWASSERSTAND WASCHER FLUID LOW - niski poziom płynu do spryskiwaczy
-
potrzebny kod do radia
witam osobiście tego nie robiłem ale znam kilka osób które w ten sposób tez rozwiązały problem a jak będziesz tego próbował to nie zapomnij zamknąć radia w czyms szczelnym
-
Podnoszenie obrotów
obroty reguluje komputer możesz jedynie podkręcić śrubę na ktorej sie opiera przepustnica lub linkę od gazu ale proponuje tego nie ruszać a na początek przyczepić sie do silniczka krokowego
-
pomocy-numeracja cylindrow
witam pierwszy jest z prawej strony od chłodnicy i po kolei 2,3,4 5 z lewej strony od chłodnicy i po kolei 6,7,8
-
Podnoszenie obrotów
witam jaki masz silnik? obroty maja być około 600 650
-
pytanie o gaz
a co powiecie o BRC lub PRINS ? oczywiście sekwencja
-
Bentley service manual poszukiwany
no i widzę ze nikt się nie chce podzielić z kolegami :cry2: