Skocz do zawartości

zielo

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zielo

  1. Dowiedz się, co z tymi blotnikami przednimi w innym kolorze. No i nie cytuk kazdej odpowiedzi. Mamy na forum bardzo fajną opcje "odpowiedz". Podzielam opinię, że ta zieleń to już najwyższa półka brzydkich kolorów.
  2. zielo odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    320d 01' polift touring - maty brak, tylko mata zajętości.
  3. A tak :mrgreen: Czyli najpierw się przez rok klepała. A później w gratisie jeszcze cofka. Taka teoria na szybko :cool2: Do jeszcze głębszego sprawdzenia.
  4. Jak stoi u lakiernika, to przebieg nie rośnie Do sprawdzenia, jak każde auto.
  5. Ja bym obejrzał pojazd dokładnie i zainwestował w historię. Jeśli blisko, to najpierw obejrzeć, jeśli daleko, to najpierw historia. Moc nie jest może najważniejsza, ale z mojego doświadczenia X1 wcale nie jest najlżejszą i najbardziej aerodynamiczną maszyną świata. U mnie automat i xdrive, więc coś tam masy/osiągów może zabiera, ale moje 177KM uważam za minimum do sprawnego poruszania.
  6. Da sie chocby u Draya. Wlasnie porównuję i widzę, że moc jest ograniczona ze 143km na mniejszą, musisz następnym razem uwaznie czytać, zamiast zarzucać sprzedawcy niewiedzę (S843A Power Reduction).
  7. A jaka faktycznie jest ta moc? We vinie zapisana jest jej redukcja. Szkoda, że auto bez xenonów. Warto wiedzieć, jak przedstawia się ta cena, bo jeśli brutto, to jest bardzo atrakcyjna.
  8. zielo odpowiedział(a) na martmart temat w E46
    Do mocowania bagażu, np. pasami gumowymi. Dwa takie zaczepy masz też zaraz przy pasie tylnym.
  9. zielo odpowiedział(a) na Yamaharn22 temat w X1 (E84)
    Dołączam do tematu. BMW X1 E84, 2010. CIC z dyskiem plus PDC przód i tył. Chodzi mi po głowie kamera cofania. Macie doświadczenia z chińskim sprzętem? Czy taki wynalazek zadziała i będzie działał? I co z emulatorem, o którym była mowa wyżej? Oryginalne rozwiązanie jest niewspółmiernie drogie do korzyści. Jakość obrazu też nie najlepsza. Takie cudo na przykład: Aliexpress Kamera
  10. Potrzebny moduł tempomatu i siłownik z linką gazu. W tej chwili nie działa, bo u ciebie nie ma elektronicznego sterowania przespustnica, tylko gaz jest wlaśnie na lince. W starym wątku Premiera jest pewnie na którejś stronie opisane, co i jak.
  11. Jak dla mnie to uszczelniacze zaworowe. Plus jakis wyciek, do namierzenia pod maską.
  12. Posiadam takie na rzep, jakby co zapraszam na PW.
  13. Ja kupiłem Krosno do klapy bagażnika w e90 trzy lata temu i cały czas wszystko ok. Działają jak w dniu zakupu, rdzy brak.
  14. Adresów email do użytkowników nie znam, poza tym tutaj więcej osób zobaczy. Mogę wystawić jakąś aukcję, czy coś. Emblemat używany, stąd niska cena: http://www.editer.pl/fotka/f9a57bb91dc59b05c25a2c323f0eccb7_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/099c75e060b07e2d70d065c54b5c7937_1.jpg
  15. Panowie, jeśli miałby ktoś ochotę i potrzebę, to mam zapasowy emblemat, taki jak pokazal kepa416. Mój jest ori, pochodzi z własnego auta. W bardzo dobrym stanie, chętnie wrzucę fotki tutaj lub wyślę na maila. Cena 50 pln za ori znaczek plus gumki mocujące. Nie narzucam się. Został na zapas, ale leży a powinien podróżować.
  16. zielo odpowiedział(a) na aaben temat w Galeria - nasze samochody
    Aaben Słodowy :8)
  17. zielo odpowiedział(a) na aaben temat w Galeria - nasze samochody
    Wygląda jak wtrysk AdBlue.
  18. Z racji pracy w duńskiej firmie mam do czynienia z autami stamtąd. I one rzeczywiście mają takie atrakcje, jak na twoim filmie. Rdza i śniedź (oczywiście nie mówię o elementach lakierowanych). Może auta z północy DE mogą mieć podobnie. W moim e84 jedynie wąż od wspomagania jest w takim samym stanie, jak na filmie i to jest bolączka tych aut. Po prostu tak on rdzewieje. Reszta czysta.
  19. Chyba, że moje auto (jest w giełdzie forumowej), z samego centrum Człuchowa. Tylko u mnie niestety cena adekwatna do stanu. Nie do przejścia dla większości ludzi. Tym pozostawiamy angliki z Nowej Wsi Rzecznej, czy jakoś tak :cool2:
  20. Mam z podobnym przebiegiem, więc nie jest to niemożliwe. Porównując, mój fotel kierowcy wygląda jak nowy i nie mam takich dziwnych 'marszczeń' na kokpicie po prawej stronie patrząc od ekranu nawigacji. Zaraz powyżej srebrnej listwy dekora. No i auto dość tanie.
  21. Łatwo. Na necie powinny być filmy, jak to krok po kroku zrobić. Sprawa nie jest skomplikowana.
  22. Jawnie wtryski. Mozesz je zdiagnozowac za darmo. Zdejmujesz pokrywe silnika, wyjmujesz wtryski, z gniazd, podlaczasz do przewodow paliwowych tak, zeby byly na zewnatrz silnika, odpalasz (oczywiscie nie zapali, potrzymaj start engine chwile) i niech druga osoba obserwuje wtryski. Jak podlozysz sobie pod nie wczesniej jakis karton, to na bank bedziesz mial przy ktoryms wtrysku plame paliwa. To tak w skrocie.
  23. zielo odpowiedział(a) na bibra temat w F10, F11
    A dokładniej: Odchylić zaślepki w dół. Poluzować śrubki znajdujące się pod nimi.
  24. Zacznij od tego, co wszyscy w takich przypadkach. Czyli przełożenia żarników stronami. Koszt zerowy, a pozwoli ustalić pierwszy punkt, tj. ewentualny problem z żarnikiem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.