Treść opublikowana przez zielo
-
BMW E46 2.0 Coupe Gdów WBABM11070JK09289
zielo odpowiedział(a) na Wojtek16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDowiedz się, co z tymi blotnikami przednimi w innym kolorze. No i nie cytuk kazdej odpowiedzi. Mamy na forum bardzo fajną opcje "odpowiedz". Podzielam opinię, że ta zieleń to już najwyższa półka brzydkich kolorów.
-
e46 3xx fotele
320d 01' polift touring - maty brak, tylko mata zajętości.
-
Bmw e84 x1 WBAVN11080VN22077
zielo odpowiedział(a) na lsliwka1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tak :mrgreen: Czyli najpierw się przez rok klepała. A później w gratisie jeszcze cofka. Taka teoria na szybko :cool2: Do jeszcze głębszego sprawdzenia.
-
Bmw e84 x1 WBAVN11080VN22077
zielo odpowiedział(a) na lsliwka1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak stoi u lakiernika, to przebieg nie rośnie Do sprawdzenia, jak każde auto.
-
Bmw e84 x1 WBAVN11080VN22077
zielo odpowiedział(a) na lsliwka1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym obejrzał pojazd dokładnie i zainwestował w historię. Jeśli blisko, to najpierw obejrzeć, jeśli daleko, to najpierw historia. Moc nie jest może najważniejsza, ale z mojego doświadczenia X1 wcale nie jest najlżejszą i najbardziej aerodynamiczną maszyną świata. U mnie automat i xdrive, więc coś tam masy/osiągów może zabiera, ale moje 177KM uważam za minimum do sprawnego poruszania.
-
Bmw e84 x1 WBAVN11080VN22077
zielo odpowiedział(a) na lsliwka1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDa sie chocby u Draya. Wlasnie porównuję i widzę, że moc jest ograniczona ze 143km na mniejszą, musisz następnym razem uwaznie czytać, zamiast zarzucać sprzedawcy niewiedzę (S843A Power Reduction).
-
Bmw e84 x1 WBAVN11080VN22077
zielo odpowiedział(a) na lsliwka1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jaka faktycznie jest ta moc? We vinie zapisana jest jej redukcja. Szkoda, że auto bez xenonów. Warto wiedzieć, jak przedstawia się ta cena, bo jeśli brutto, to jest bardzo atrakcyjna.
-
zaczepy w bagażniku - do czego?
Do mocowania bagażu, np. pasami gumowymi. Dwa takie zaczepy masz też zaraz przy pasie tylnym.
-
Kamera Cofania do X1
Dołączam do tematu. BMW X1 E84, 2010. CIC z dyskiem plus PDC przód i tył. Chodzi mi po głowie kamera cofania. Macie doświadczenia z chińskim sprzętem? Czy taki wynalazek zadziała i będzie działał? I co z emulatorem, o którym była mowa wyżej? Oryginalne rozwiązanie jest niewspółmiernie drogie do korzyści. Jakość obrazu też nie najlepsza. Takie cudo na przykład: Aliexpress Kamera
-
BMW e46 tempomat podłączony lecz nie działa
Potrzebny moduł tempomatu i siłownik z linką gazu. W tej chwili nie działa, bo u ciebie nie ma elektronicznego sterowania przespustnica, tylko gaz jest wlaśnie na lince. W starym wątku Premiera jest pewnie na którejś stronie opisane, co i jak.
-
E91 2.0 Benzyna 95 kW Dymi na niebiesko
Jak dla mnie to uszczelniacze zaworowe. Plus jakis wyciek, do namierzenia pod maską.
-
Dywaniki materiałowe do E90
Posiadam takie na rzep, jakby co zapraszam na PW.
-
"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91
Ja kupiłem Krosno do klapy bagażnika w e90 trzy lata temu i cały czas wszystko ok. Działają jak w dniu zakupu, rdzy brak.
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
Adresów email do użytkowników nie znam, poza tym tutaj więcej osób zobaczy. Mogę wystawić jakąś aukcję, czy coś. Emblemat używany, stąd niska cena: http://www.editer.pl/fotka/f9a57bb91dc59b05c25a2c323f0eccb7_1.jpg http://www.editer.pl/fotka/099c75e060b07e2d70d065c54b5c7937_1.jpg
-
[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?
Panowie, jeśli miałby ktoś ochotę i potrzebę, to mam zapasowy emblemat, taki jak pokazal kepa416. Mój jest ori, pochodzi z własnego auta. W bardzo dobrym stanie, chętnie wrzucę fotki tutaj lub wyślę na maila. Cena 50 pln za ori znaczek plus gumki mocujące. Nie narzucam się. Został na zapas, ale leży a powinien podróżować.
-
[E90] 335d LCI
Aaben Słodowy :8)
-
[E90] 335d LCI
Wygląda jak wtrysk AdBlue.
-
N43 Problem z odpalaniem gdy cieply
:cool2:
-
Zakup X1 - porady, opinie, porównania
Z racji pracy w duńskiej firmie mam do czynienia z autami stamtąd. I one rzeczywiście mają takie atrakcje, jak na twoim filmie. Rdza i śniedź (oczywiście nie mówię o elementach lakierowanych). Może auta z północy DE mogą mieć podobnie. W moim e84 jedynie wąż od wspomagania jest w takim samym stanie, jak na filmie i to jest bolączka tych aut. Po prostu tak on rdzewieje. Reszta czysta.
-
E90 Człuchów WBAPG120X0A913210 Anglik.
zielo odpowiedział(a) na Kruk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba, że moje auto (jest w giełdzie forumowej), z samego centrum Człuchowa. Tylko u mnie niestety cena adekwatna do stanu. Nie do przejścia dla większości ludzi. Tym pozostawiamy angliki z Nowej Wsi Rzecznej, czy jakoś tak :cool2:
-
BMW XI WBAVN11000VR12977
zielo odpowiedział(a) na bsbs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam z podobnym przebiegiem, więc nie jest to niemożliwe. Porównując, mój fotel kierowcy wygląda jak nowy i nie mam takich dziwnych 'marszczeń' na kokpicie po prawej stronie patrząc od ekranu nawigacji. Zaraz powyżej srebrnej listwy dekora. No i auto dość tanie.
-
N43 Problem z odpalaniem gdy cieply
Łatwo. Na necie powinny być filmy, jak to krok po kroku zrobić. Sprawa nie jest skomplikowana.
-
N43 Problem z odpalaniem gdy cieply
Jawnie wtryski. Mozesz je zdiagnozowac za darmo. Zdejmujesz pokrywe silnika, wyjmujesz wtryski, z gniazd, podlaczasz do przewodow paliwowych tak, zeby byly na zewnatrz silnika, odpalasz (oczywiscie nie zapali, potrzymaj start engine chwile) i niech druga osoba obserwuje wtryski. Jak podlozysz sobie pod nie wczesniej jakis karton, to na bank bedziesz mial przy ktoryms wtrysku plame paliwa. To tak w skrocie.
-
Demontaż uchwytu podsufitki
A dokładniej: Odchylić zaślepki w dół. Poluzować śrubki znajdujące się pod nimi.
-
Lewy ksenon nie świeci e46 320d m47n
Zacznij od tego, co wszyscy w takich przypadkach. Czyli przełożenia żarników stronami. Koszt zerowy, a pozwoli ustalić pierwszy punkt, tj. ewentualny problem z żarnikiem.