Treść opublikowana przez zielo
-
Projekcja pod drzwi (alternatywa dla oklepane logo BMW)
Patrzę na pierwszą fotkę i myślę, co to za jakieś krzyżyki :8) Druga fotka oczywiście rozwija wątpliwości. Wydaje mi się, że dla osoby postronnej nawet na drugiej fotce będą to tylko dziwne krzyżyki. Wiem, że ma się właścicielowi podobać, ale skoro pytasz, to wyrażam swoją opinię. Nie widzę tego w moim iksie.
-
Dziwne stuki w silniku BMW 118i N43
Nie wymieniaj pompy. W N43 jest kilka typowych usterek, które się prędzej, czy później trafią. Ale to bardziej, cewki, świece, wtryski, NOX, rozrząd. W tej kolejności.
-
Dziwne stuki w silniku BMW 118i N43
Pompa wysokiego ciśnienia jak dla mnie. Czyli wszystko ok. Odpowietrzenie zbiornika też lubi pocykać. Taki urok silnika n43.
-
E87 118i WBAUE51060P346699
zielo odpowiedział(a) na brossi1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie tak, trzy razy rocznie. Nie da się tego obejść. Jak się nie podoba, to ewentualnie nie serwisować w aso, tylko gdzieś taniej. Pomijam fakt, że przy rocznych przelotach 30k z silnikiem n43, to właściciel szybko zaczyna mieć calkiem inne zmartwienia, niż wymiana oleju :mrgreen:
-
E87 118i WBAUE51060P346699
zielo odpowiedział(a) na brossi1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNp. jak ja wyżej :8) Teraz tylko mieć nadzieję, że nie odezwą się bolączki typowe dla N43, wymieniać olej co 10 tys. i jeździć w najlepsze.
-
E87 118i WBAUE51060P346699
zielo odpowiedział(a) na brossi1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym przyciskiem to ja akurat mam odwrotnie. U mnie po 8 latach: http://www.editer.pl/fotka/8258454976edc93243c46ec30029918f_1.jpg Poprzednie e90, po 10 latach jeżdżenia po mieście (też akurat n43), przycisk tak samo jak nowy. Ciężko tez uwierzyć, ze w niemocnym w sumie i na pewno nie jakimś wielkim aucie ktoś wymienia co roku klocki, o tarczach nie wspomnę. Ja nie drąże, śmigaj i niech służy.
-
E87 118i WBAUE51060P346699
zielo odpowiedział(a) na brossi1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiesz, ślady na kierownicy żeby zauważyć, albo zjechany przycisk start, to nie trzeba mieć jakiegoś mega fachowego oka. Wręcz przeciwnie, nie zauważyć tego, to już trzeba się mocno postarać. Masz na te coroczne wymiany klocków, tarcz i płynów jakieś papiery? Chyba, że nie bardzo ci zależy na grzebanie w historii, skoro auto i tak kupione. Wtedy nie ma co się zagłębiać, tylko cieszyć z zakupu.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Ja chyba wezmę ten od Carly, będzie obsługiwać Btool i Carly jednocześnie.
-
18xd 2010 oświetlenie drogi do domu.
Ja ostatnio jeździłem tylko służbowymi i w iksie aku osłabł. Pierwszą oznaką była właśnie dezaktywacja świateł podczas otwierania auta (lampki w klamkach działały ok). Po podładowaniu baterii, światła powitalne powróciły :cool2:
-
E70 rozładowany aku, jak otworzyć auto ?
Miałem tak, też w e70. Kluczykiem w drzwiach nie szło. Najpierw się wnerwilem i pojechałem do pierwszego warsztatu, który przyszedł mi do głowy i chłopaki wsadzili te maty z pompką miedzy drzwi, podpompowali i przez powstałą szczelinę drutem otworzyli za klamkę wewnętrzną. Takie otwieranie awaryjne. Potem aku padł drugi raz i zacząłem obracać wkurzony kluczykiem w lewo i w prawo bezmyślnie żeby wyładowac złość. I nagle zamek zadziałał manualnie, chyba ze strachu :mrgreen:
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
Też się dziwię, to ładny, wygodny i szybki wóz, mam to wiem :mrgreen: Adrian, pomyśl może o jakiejś odżywce po tym mydle. Powinna fajnie zamknąć i zmiękczyć skórę. Ja używam Gliptone G11 (mam w zestawie z cleanerem G12). Zestaw 2x250ml starcza na powiedzmy 3 razy. Ja nie planuję używać częściej, niż raz w roku, więc wychodzi jakieś 30 pln rocznie.
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
Do dzialu X1 prawie nikt nie zagląda :8)
-
X1 2.0 Pb 150KM, salon PL, 54k km
Fajnie wyprowadziłeś tą skórę. Jakimś środkiem BMW? Rzeczywiście wyposażenie nie powala. Nie wiem, jakie masz plany, ale ja bym chyba na początek powalczył z kierownicą.
-
e84 20d xdrive / Co to za wersja wyposazenia
Podstopnica tez pakietowa. Jakby co, to pomoge się pozbyć tych brzydkich listew drewnianych, zamieniając się za moje srebrne :8)
-
e84 20d xdrive / Co to za wersja wyposazenia
Jak dla mnie to jest to bardzo fajnie wyposażona wersja xline. Wyposażenie rozkodujesz sobie bez problemu w googlach.
-
Szum , hałas podczas jazdy.
Też o tym myślałem. Ale u mnie również panorama i relingi (nie mylić z belkami dachowymi, to by było oczywiste). Dzisiaj specjalnie zwróciłem uwagę na szumy i nie ma takich efektów, jak omawiane. Jeśli z tyłu i nie opony, to może trzeba szukać w napędzie. Kiedy oleje wymieniane itd. Mocno gdybam.
-
Jaki silnik do e90?
Świece wg mnie nie pasują pomiędzy N46 i N43. Jedynie między N43 i N53. A autorowi proponuję wątek o nierównej pracy N43 i zainteresowanie tym silnikiem spadnie :8) Ja w moim byłym n43 wymieniałem dwa wtryski, jedną cewkę i komplet świec. Jeden wtrysk to 700 pln, zdecydowanie taniej, niż jeszcze do niedawna. Spalanie niższe, niż w obecnym X1 20dA xdrive :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Nie wiem, czy jest sens cytować moją wypowiedź, to niepotrzebnie powiela tekst. W każdym razie dalej twierdzę, że sprawnych wtryskow nie ma sensu wymieniać. A zamiast rozrządu dalbym tu notorycznie padające cewki.
-
Kosz na zapasówke z E46 do E90
Nie ma szans.
-
Jaki silnik do e90?
W n43 wymieniasz tylko niesprawne wtryski. Nie ma sensu wszystkich na raz, jeśli nie wszystkie są wadliwe.
-
Szum , hałas podczas jazdy.
X1 najbardziej wygłuszonym i aerodynamicznym autem nie jest, to prawda. Ale u mnie szum aerodynamiczny/oponowy zaczyna się od jakichś 110 km/h. Od 140 km/h słyszę powietrze opływające auto, ale daleko mu do efektu uchylonej szyby. Też mam xdrive, opony zwykłe, 17".
-
Ile mogą być warte te felgi z oponami?
Po co ci drugi komplet? Jeśli to BBS, to ja bym był zadowolony po sprzedaży w tym stanie za 1500 pln.
-
BMW E46 2.0 Coupe Gdów WBABM11070JK09289
zielo odpowiedział(a) na Wojtek16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi też się podobało... dopóki nie usiadłem w takim. Po kilku latach takie wyblakłe fotele wyglądają jak prl-owska wersalka prababci :8) Ale faktycznie, jeśli się podoba, to nie ma sensu obrzydzać na siłę. Teraz tylko sprawdzić co i jak, powyrzucać naklejki i śmigać.
-
BMW E46 2.0 Coupe Gdów WBABM11070JK09289
zielo odpowiedział(a) na Wojtek16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, cytowanie postów jest bez sensu, jeśli piszesz bezpośrednio pod nimi. Cały ten temat ma dwa razy to samo napisane, bo ciągle cytujesz niepotrzebnie. Używaj funkcji ODPOWIEDZ. A pytanie bardzo sensowne, bo ze zdjęć auto odrzuca, więc musi się obronić dobrym stanem, który pewnie stwierdziłeś na żywo, skoro cię zainteresowało.
-
BMW E46 2.0 Coupe Gdów WBABM11070JK09289
zielo odpowiedział(a) na Wojtek16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzasem zdjęcia przekłamują, ale wg mnie są malowane i to bez cieniowania. To oczywiście do sprawdzenia bez problemu. Ten kolor często był zestawiany z bananową skórą (beż), co jeszcze jako tako wyglada. Ale obecne wnetrze jest poniżej krytyki. To oczywiście subiektywna opinia. Jakiś tam potencjał jest.