Treść opublikowana przez zielo
-
Jak obliczyć wartość felg? Pomoc [Exx]
Wiadomo, ja mówię niestety o całym komplecie. To go niestety nie czyni wyjątkowym. Jak pisałem wcześniej, to stary wzór. Wystaw, za ile uważasz, opuścić cenę zawsze można.
-
Jak obliczyć wartość felg? Pomoc [Exx]
Ja bym je wystawił za 1500 i obserwował rynek. To już niestety dość stary wzór. Oczywiście życzę sprzedaży za jak najwyższą cenę.
-
BMW E39 2003 520i wbadt11070gy60608
zielo odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę się ta kierownica gryzie ze srebrnymi dekorami.
-
Jak obliczyć wartość felg? Pomoc [Exx]
Pokaż zdjęcie, albo podaj numer wzoru. Inaczej jest to wróżenie z fusów. Oryginalne felgi od Z3 to już większości stare modele (wizualnie). Więc szału z ceną pewnie nie będzie.
-
bmw e 90 320 i WBAVF91040E095671
zielo odpowiedział(a) na bolo73 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak widać, przebieg auta to nie zawsze to samo, co stan licznika.
-
bmw e 90 320 i WBAVF91040E095671
zielo odpowiedział(a) na bolo73 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCewki, wtryski, NOX... Lektura pod hasłem N43. Pewnie opinie cię zniechęcą.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie tylko ty, wszyscy znamy kolegę Draya :8)
-
Naklejki m na felgi
Ja w poprzedniej rakiecie kupowałem właśnie takie z arkusza, po 5 zeta. Wyglądały normalnie i przeżyły na felgach aż do sprzedaży auta.
-
[E46] Naprawa zatartej wycieraczki tył
Zdjęcia poprawione raz jeszcze. Mam nadzieję, że po raz ostatni po zrezygnowaniu z dziadowskiego imageshack'a.
-
320d -> e91 325i -> e83 2.0d by Balugass(od 3 str)
Ja też do mojej rakiety nabyłem dziś 17". Po stalowych 16-tkach powinna być różnica. Tyma bardziej, że wyrwałem na poszukiwany przeze mnie od dawna styling 158 :norty:
-
BMW E46 330Ci Pruszków WBABN51030JT82800
zielo odpowiedział(a) na DamcioDa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrafna uwaga :cool2: Czy auto fabrycznie bez spryskiwaczy nie będzie miało problemu z dopuszczeniem do ruchu w PL? W aukcji jest info, że xenony są przystosowane na Europę, ale co to oznacza w praktyce?
-
BMW 530D, dziwny zapis w VIN?
A dzieje się tak z autami na specjalne potrzeby - rządowe, firmy ochroniarskie, testy prasowe itd.
-
E46 325Ci Listwa, osłona
https://www.ecstuning.com/b-genuine-bmw-parts/left-door-seal-trim-beige/51717161689/ Jeśli dobrze widzę na zdjęciu, to jest to ta listwa. Numery na stronie.
-
Bmw e90 WBAVA71000VA35683
zielo odpowiedział(a) na Redgar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiechlujna ta naprawa. Nawet na proste rzeczy, jak kierownica powietrza, czy uszczelka przednia nie starczyło. O sprawach jeszcze prostszych, jak do góry nogami zamontowane siłowniki maski, nawet nie ma co mówić.
-
e46 316i FL => SWAP m54
:?:
-
BMW E46, Żyrardów 330D WBAED91080FX52004
zielo odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIle ma zdjęte? Stówkę? Kierownica oczywiście obszyta.
-
BMW E46, Nowa Wieś 330xiA WBAEW53463PN30594
zielo odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierownica te nie bardzo z tego auta. Myślę, że po dodaniu dyszki do budżetu można szukać egzemplarza niekombinowanego.
-
Felgi Styling 156 i opony
Ja mam taki rozmiar (7J E47) na zimę i są za bardzo schowane w nadkole. Nie wygląda to dobrze, szczególnie z tyłu.
-
Uchwyt do komórki na magnes.
To raczej wersja z naklejanym krążkiem metalowym na dowolny telefon.
-
E46 Staszów WBAAS71070FY27669
zielo odpowiedział(a) na PC06 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzejedźcie się panowie tak z dwa, trzy sezony po szutrze, płytach, czy innych drogach dojazdowych. Powiedzmy tam, gdzie się ktoś dopiero wybudował na nowym osiedlu, a droga asfaltowa dopiero w planach. Czwartego sezonu wasze oryginalne błotniki przednie nie dożyją. Twarde nadkola, tarcie o blachę, nie ma cudów.
-
E46 jakie orgi radio?
Brakuje ci tego (aukcja poglądowa): http://allegro.pl/bmw-e46-obudowa-kieszen-radia-kokpit-8196112-i5685031614.html
-
E46 jakie orgi radio?
Najlepiej zapytaj poprzedniego właściciela, co tam siedziało, bo to nie było oryginalne rozwiązanie. Ja bym chyba wrócił do oryginału. radio na górę, klima również, schowek na dole. Powinieneś mieć też zmieniarkę CD w bagażniku. U mnie swego czasu orginalna Alpina Business CD grała nie najgorzej.
-
E46 jakie orgi radio?
To pomogłeś autorowi. Jak radio z googla ma się wpasować w 2 din? Potrzebny cały vin i najlepiej fotka wnętrza. Jak dla mnie, to jednak jakaś przeróbka jednak się odbyła.
-
E90 320i WBAVA71090VC22548
zielo odpowiedział(a) na Siwy1512 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna, u kolegi Dray. Odpłatnie. Taniutkie to auto. Tu masz przykład na to, że sprzedawcy zdarza się mijać z prawdą. http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/13268-Opel-Zafira-2.0-DTI-Roscar-S.C.-Stoczek-%C5%81ukowski-Siedlce Dodaj vin do tematu.
-
E46 Touring 320D komputer pokładowy
A co pokazuje po powiedzmy 2000 km?