Treść opublikowana przez zielo
-
E91 320d WBAVU31070KZ17562 - KOREKTA
zielo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz to i ja zaczynam rozumieć. Mówiąc Pojazd posiada przebieg, sprzedawca informuje po prostu, że auto zostało wyposażone (być w coś wyposażonym - pierwsza zgodność z googlem) w część składową (a tu druga) przebiegu. I już wszystko kapuję. Aż nie posiadam się z radości :mrgreen:
-
E91 320d WBAVU31070KZ17562 - KOREKTA
zielo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo, że to kolejna przewalona perełka, ale ja trochę z innej beczki. Też was wnerwia, jak ludzie używają słów, nie znając ich znaczenia? Przykładowo używanie natomiast, zamiast ale? Mógłbym powiedzieć: Miałem dziś jeden skręcić liczniczek, ale skręciłem sobie dwa. Ale ja chcę brzmieć jak inteligent, więc sobie powiem: Miałem dziś jeden skręcić liczniczek, natomiast skręciłem sobie dwa. Jak to ładnie brzmi. Czy nie tak samo jest z Pojazd posiada przebieg? Nieważne, że to błąd stylistyczny, bo posiadać to można co najwyżej sprzęt do kręcenia liczników. Takie wieczorne przemyślenie językoznawcze, mam nadzieję, że was nie zanudzam :8)
-
części samochodowe valeo - pytania do doradcy
Prosimy o wybieranie 'Odpowiedz' zamiast 'Cytuj'.
-
X1 E84 Zderzak tylny zaślepka?
Jest to zaślepka ucha do holowania. Jak wpiszesz "zaślepka haka e84" na alledrogo, to jest ich cała masa.
-
E46 325i, WBAEN31090PB61736
zielo odpowiedział(a) na bary_kent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest błąd w tłumaczeniu z niemieckiego. Oryginalnie ta opcja nazywa się "S710 M LEDERLENKRAD". Nie ma w nim nic o multifunkcji, która jest pod kodem S249. Znana sprawa.
-
E46 325i, WBAEN31090PB61736
zielo odpowiedział(a) na bary_kent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaściciel z minimalnym stażem forumowym: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=352326
-
E91 325D WBAUX51000A547432
zielo odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiężko będzie. Nie posiadam serii 3. Ale zwracam honor, widocznie w moim biednym X1 nie przewidziano takich extrasów. W wyniku posiadania napinaczy, nie można zapięć wcisnąć w kanapę na dowolną głębokość?
-
E91 325D WBAUX51000A547432
zielo odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież tylne pasy nie mają napinaczy i można je - że tak powiem - wsadzić sobie tak głęboko, jak się tylko chce. Nawet pod kanapę.
-
Wytłuminie maski X1
Nie ma. Funkcja termiczna tu nie istnieje, wizualna chyba tylko dla absolutnych fanów wygłuszeń. Ja do mojego iksa na chwilę założyłem wygłuszenie od jakiejś vectry czy czegoś, osłaniała całą komorę, nie jak to maleństwo z aukcji. I całkowicie żadnej różnicy.
-
Wytłuminie maski X1
Jeśli celem jest wygłuszenie akustyczne, to absolutnie nie warto. Nic ta osłona nie da.
-
E91 325d WBAVU71080KE93061 - KOREKTA
zielo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i gwarancja na wały pędne :cool2:
-
Wyłączanie x-drive
Dokładnie rozumiem o czym mówicie. Zresztą takich przycisków on/off jest cała masa w różnych autach i dotyczy wielu opcji. Wyższości takiego rozwiązania nikt nie neguje. Nie mniej, jak sobie NCS-em zakodowałem pamięć przycisku start/stop, którą to pamięć mogę wyłączyć dopiero podłączając NCS ponownie, to mam tą pamięć włączoną na stałe, czy nie na stałe? To tyle w tym temacie. Określenie "na stałe" ma swoje znaczenie i nie ma sensu go zmieniać. Ja się do X3 nie porównuję, bo mam tylko biedne X1, ale z przyjemnością włączałbym sobie napędy na okres zimowy, a wyłączał na okres letni. Nie ma to oczywiście nic wspólnego z lataniem bokiem. Z pięciu dotychczasowych BMW wszystkie poprzednie były RWD i ten fakt nie zmuszał mnie do palenia gumy.
-
Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
zielo odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzczęście dotyczy niniejszego wątku. Czyli robimy trasę (dziś pusto na drogach, więc jedynie 10 godzin) i albo mamy szczęście, że auto zgodne z opisem, albo pecha jak autor wątku i wracamy z niczym.
-
Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
zielo odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie chcę śmiecic, ale napiszę, że jednak szczęście dopisało. F10 520d przyjechało z nami na Pomorze, zmieniając właściciela :cool2:
-
Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
zielo odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, auto użytkowane na co dzień przez firmę, z którą współpracuję. Serwis na bieżąco. Zobaczymy, co wyjdzie, ale to już nie w tym wątku, nie będę tu śmiecił.
-
Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
zielo odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jutro w twoje strony, po F10 520d śmigam na Warszawę. Fakt, że to "tylko" 900km będzie, ale i tak liczę na dużo więcej szczęścia, że nie trafię na takiego oszusta.
-
E92 330D 2007 by Keermit
Miałem e90 w tym kolorze, rzeczywiście bardzo fajny. Do tego stopnia, że chciałem iść tą samą drogą przy kupnie następczyni. Prawie się udało, teraz jest Kashmirsilber Metallic, tylko o ton jaśniejszy niż Platinbronze. Fajna sztuka :cool2:
-
Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
zielo odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- Wyłączanie x-drive
Ja tym bardziej nie nazwałbym tego "na stałe". Z moim stylem użytkowania xdrive, chętnie bym sobie zrobił ten non-switching, dwa razy w roku dałoby się to ogarnąć, włączając napędy na okres zimowy.- Bmw 120d E87 Lębork WBAUG51050JU08509 Szrot
zielo odpowiedział(a) na --maly-- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZamiast opcji Odpowiedz, bez sensu używacie opcji Cytuj. Nie tylko nie wiadomo potem, kto co napisał, ale też dublowane są niepotrzebnie te same treści. To ogólna przypadłość na tym forum. Ja jestem zdania, że kupowanie nowego auta, którym nie udało się parkingowemu w ASO zmieścić w bramę i trzeba je było przemalować bez poinformowania nabywcy nie może być usprawiedliwione tym, że od malowanej maski silnik przecież nie wybucha, ani nie zaczyna więcej palić. Dziwna argumentacja.- Wyłączanie x-drive
Czyli to jest kłamstwo: Q: How often can I switch between AWD and RWD? A: As often as you like. There is no limit.- Wyłączanie x-drive
Przecież to nie jest na stałe. I ja bym się pobawił, ale nie za taką kasę.- BMW e-46 330 d 2004 Problem ze sprzedażą
W aukcji piszesz, że sprzedajesz, bo szukasz Vito, a nie dlatego, że kupiłeś e92. Możecie dalej dyskutować, jak powinien zachować się potencjalny klient. Czyli zaakceptować braki zaślepek (bo to pierdoły), potwierdzić przebieg i wziąć auto z pocałowaniem ręki. Tak jak my byśmy to zrobili widząc e46 bez rdzy, co samo w sobie wystarcza, żeby auto kupić, jeśli się takiego szuka. Jeśli jednak tak się nie dzieje - i to od miesięcy - to może warto z postawy życzeniowej przejść do realiów. Myśląc jak osoba nie znająca się na e46, widzę tu w ogłoszeniu: 1. sławny już brak zaślepki (pewnie po wypadku była holowana, albo po tym samym wypadku polepiono zderzak, a na zaślepkę było szkoda kasy) 2. uszkodzoną osłonę airbaga pasażera (patrz punkt 1) 3. umierający emblemat na masce (no tak, stare auto, to musi dawać oznaki. Pewnie zaraz będziesz miał wydatki) 4. obie nakładki progów źle zamocowane (patrz punkt 3) 5. wytarta skóra, wytarte plastiki, jakaś dziwna szmata na kierownicy (przebieg skręcony, sąsiad Octavią przecież w rok robi 30 tys, więc ta e46 musi mieć z 500) 6. 7 ltr w trasie? to po mieście z 10 (Octavia pali 5, tak mówi sąsiad) 7. dekory drewopodobne (ciekawe co jeszcze jest ...podobne w tym aucie) Tak wg mnie myślą Janusze z olx i inni łowcy okazji. Wiedząc to, najpierw dopracowałbym opis (wyrzuć spalanie, te dekory, to o dzieciach i wyrażenie "na odwal"). Jeśli przez kilka miesięcy auto się nie sprzedało, to zainwestowałbym ze cztery godziny pracy i jakieś 150 pln na mały tuning. Czyli zdjęcie słynnej łuszczącej się w modelu e46 (i nie tylko) gumowej powłoki z plastików wnętrza odnowieniem wnętrza, zakupem najtańszego zamiennika znaczka na maskę, zaślepki haka, tego dekla do felgi (razem niestety jakieś z 60 PLN, plus puszka obojętnie jakiej w miarę pasującej srebrnej farby na zaślepkę haka, a jak zostaną fundusze, to też puszka klaru) i środka do skóry za 40 PLN, którym potem jeszcze spokojnie zrobisz też e92 na glans. Na koniec kondom z kierownicy out, przy 200k przebiegu pod spodem nie będzie źle. I wtedy zobaczysz, czy coś się ruszy. Sprzedaż nigdy nie jest łatwa, a myślenie w naszym kraju jest takie, jak napisałem wyżej. Trochę się rozpisałem, ale myślę, że minimalnym kosztem w przypadku tego 330d można sporo poprawić. Powodzenia :cool2:- zderzaki do X1 2010
Zderzak tylny jest taki sam dla mpakietu i bez. Różni się tylko właśnie dyfuzorem dolnym.- E91 330D 2006 WBAVT91090KT92848 KOREKTA
zielo odpowiedział(a) na mateuszkijo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo minus 16k kolega wyliczył, więc mu tak samo jak wam wyszło. Oczywiście auta nie kupować, niech właściciel o numerze tel. 666 569 900 z Kalinowic sprzedaje dalej. - Wyłączanie x-drive
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.