Treść opublikowana przez zielo
-
Ogrzewanie tylnej szyby 320d m47n
Takich problemów brak, bo masz właśnie sedana, a w nim nieruchomą tylną szybę. Więc rozmawiamy o dwóch całkiem innych rozwiązaniach. Przy wymianie szyby lutować nie trzeba. Tylko skąd wziąć sprawną? Na szrotach wszystkie będą miały ten sam problem, a nowa droga jak diabli.
-
E90 N43 - duże spalanie, falujące obroty, gaśnięcie.
Ja tylko dla porównania napiszę, że spalanie przy obecnej temperaturze około 0 stopni mam: - trasa (zimówki 16", trzy osoby, 120km/h, polskie drogi, czyli z wyprzedzaniem) - 7 ltr - miasto (100%, ronda, światła, odcinki 1,5 km i gaszenie, auto non stop niedogrzane) - 10 ltr To są realne wyniki, ogólnie obecnie wożę dziecko do przedszkola i potem wsiadam w służbówkę. Więc auto nie ma lekko, zima i krótkie odcinki. Dlatego raz na jakiś czas śmigam chociaż te 30-40 km, żeby odmulić. Ostatnio wymieniłem 2 wtryski, zarówno przed wymianą, jak i po niej nie miałem i nie mam problemów z NOX. Auto regularnie podpinane pod Inpę, więc jestem pewny tego, co piszę.
-
BMW E60 WBANE71000CM02563 Korekta !!
zielo odpowiedział(a) na Alek254 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotel kierowcy jak po corridzie :mrgreen:
-
Jest nadzieja? * Więzienie za cofanie licznika *
Kolega w pierwszej części wypowiedzi cytował poprzednika. A potem wyrażał swoją opinię. Ja mam ten sam problem. Moje e90 z 2008 roku ma nalatane 87k, prędzej zgnije, niż dobije do 100k. W tej chwili robię ok. 4k rocznie, co o ile samo w sobie nie jest zabronione, to oczywiście budzi podejrzenia. Więc problem dotyka wszystkich. Jak jest mało to znaczy, że skręcone, jak jest dużo, to znaczy, że szrot.
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
No tak, zamiast wyciągać młotek, trzeba było do ASO :8) Ten boczek rzeczywiście robi robotę, dawno nie widziałem takiego, w którym jakiś fachowiec łap nie wtykał, wyrywając gąbkę, bo przecież żadnej funkcji ona w mniemaniu niejednego nie ma. Jak tak patrzę na czarną, to nawet z sentymentu wróciłbym do e46. Ale skoro za 2 tygodnie powiększa się rodzina, to w grę wchodzi tylko turas. I tylko benzyna. I tylko w oryginale. Czyli nie da się. Coś czuję, że fura będzie miała u ciebie dobrze :cool2:
-
DPF nowe przepisy
Nie mylisz się.
-
[EXX] Naprawa cieknącego podszybia - mokry filtr
Ja już zdjęć nie mam, imageshack padł swego czasu i wszystko poszło. Klejenie silikonem to nie klejenie, bo silikon to uszczelniacz, a nie klej. Ja robiłem Soudalem HD, chłopaki innymi klejami, ale każda masa bitumiczna będzie ok.
-
E46 320D 2001 wtryski pytanie
Nie wiem, nie znam się. Ale napiszę szczerze, że życzę ci po prostu, żeby moja diagnoza na odległość była mylna.
-
E46 320D 2001 wtryski pytanie
Brzmi to jak pęknięty wał. Ale Kemot ma rację.
-
Krótkie trasy
Kolego mr, używaj opcji odpowiedz, a nie cytuj. Ja robię benzyniakiem krótkie trasy i raz na jakiś czas śmigam gdzieś dalej. I żadnego problemu z sondami, czy Nox nie mam. Siarka się wypala bez problemu. Oczywiście mowimy o sprawnym aucie.
-
Bmw e90 wosk
Tak w skrócie metoda dla początkujących oraz kosmetyki, których aktualnie sam używam: 1. Mycie wstępne, czyli jakiś pre wash - Unique Athena plus pianownica Karcher. 2. Coś na zakamarki - Nielsen APC Cyclone plus pędzelki. 3. Coś na smołę itp. - Mac Prickbort. 4. Szampon - Shiny Garage Strawberry plus rękawica Meguires Microfibre Wash. 5. Glinka - ValletPro Yellow Polly plus trochę rozrobionego szamponu wlana do spryskiwacza. 6. Szampon drugi raz. 7. Osuszanie - Fluffy Dryer 8. Cleaner - Dodo Juice. 9. Wosk - Meguiars MirrorGlaze 16 plus ValetPro Polishing Applicator Do kół mam ADBL Vampire Liquid. Najpierw jadę najtańszym dziadem do felg z Lidla lub Tesco, żeby zebrać luźny kurz od klocków. Następnie Vampire i patrzę, jak felgi krwawią. Warto myć na dwa wiadra i zainwestować w mikrofby i pady do wosku. I oczywiście spędzić z tydzień na forach detailingowych :mrgreen: Tutaj też koledzy pewnie coś jeszcze podpowiedzą. Ogólnie temat na wiele wieczorów. Dużo trzeba samemu wypróbować, bo każdy ma inne preferencje i budżet.
-
Kolekcja BMW-Sauber PUMY
Mówimy, żeby nie odgrzewać kotletów. To dotyczy również nowych forumowiczów.
-
E90 N43 czerwona kontrolka oleju
Wlana dobra ilość. W N43 nie ma bagnetu, szukanie go w instrukcji nie pomoże. Ciekawe, co komputer pokaże, od tego bym zaczął.
-
Kolekcja BMW-Sauber PUMY
Szczególnie po 10-ciu latach od założenia tematu :duh:
-
320d zaparowane szyby
Najczęściej przepuszczają maty w drzwiach. Jeśli po zdjęciu tapicerki stwierdzisz, że mata choćby minimalnie nie trzyma, to masz winowajcę. Znany problem.
-
Radio cd business KTORE TO MP3???bmw e46
Mylisz się. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=152409
-
E 46 330D touring 2004 R
zielo odpowiedział(a) na piotrxxx11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawa lampa nie załapała się na ringi?
-
Nowe siłowniki nie podnoszą klapy
Ja też mam z Krosna. Nic się z nimi od roku nie dzieje złego.
-
BMW M3 WBSBL92070JR01791
zielo odpowiedział(a) na pzr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomiędzy fotelami jest wajcha od składania fotela. I ona powinna być na fotelu pasażera, czyli w Europie na fotelu prawym.
-
BMW M3 WBSBL92070JR01791
zielo odpowiedział(a) na pzr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo fotelach widać, że przerobiony angol. Pozostaje rozkodować VIN. Heh, ja jak zwykle za późno :8)
-
E46 330Ci WBABN52080JU64374 ANGLIK PO DUŻEJ KOREKCIE
zielo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba, że jakiś amator ulepów zapyta przez telefon, skąd w tej lali wnętrze z UK.
-
E39 Czy drzwi od sedana pasują do kombi?
Nie.
-
BMW e46 320d nieznany element reflektor
Postojówka LED.
-
E39 525i WBADT41090GY29183 - KOREKTA NIEMCY
zielo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSądząc po opisie, to raczej na wschodzie.
-
E46 330i WBAEN51080PC20948 - KOREKTA
zielo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNazwa miejscowości zobowiązuje do ciężkiej nogi.