Treść opublikowana przez zielo
-
F30 328i WBA8E9G54GNT44578 - HIT OD SIOSTRY Z USA
zielo odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to niemiła siostra, tak brata oszukiwać.
-
E87 130i, Busko-Zdrój, WBAUF91020PS79233
zielo odpowiedział(a) na djtomas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie kluczowy w tym ogłoszeniu jest stan sprzed naprawy. Skoro te za 34-36k zł są często ulepami, to rzeczywiście warto zainteresować się tymi za 28k. Do mnie to przemawia :8)
-
Barwa Xenon
Najprostsza diagnostyka to w takim przypadku przełożenie żarników miejscami. Na odległość obstawiam, że jeden właśnie umiera. A drugi pewnie zaraz dołączy, niestety.
-
E83 X3 2.0i LPG VIN: WBAPC31080WH52693
zielo odpowiedział(a) na peterosw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak.
-
E46 328i WBABM51070JH31723
zielo odpowiedział(a) na meciu3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiężko złożyć przód na zderzaku z innej parafii. Żeby nie wyrzucać resztki bazy, to prysnęli nią w kolor listwę tylnego zderzaka. Z drugiej strony, auto jest raczej do odratowania. Tylko tu razy trzy - blachy, bajzel pod maską i to straszne wnętrze.
-
blokada koła pasowego wału m47n
Prawda, ja na wszelki wypadek zrobiłem fotki przed demontażem :D
-
blokada koła pasowego wału m47n
Dokładnie tak. Klocek na podłużnicę i na to oparłem blokadę. Blokada wykonana metodą kątówka+spawarka. A i tak nie spadła i blokowała perfekcyjnie.
-
blokada koła pasowego wału m47n
Dokładnie tak. Klocek na podłużnicę i na to oparłem blokadę. Blokada wykonana metodą kątówka+spawarka. A i tak nie spadła i blokowała perfekcyjnie.
-
blokada koła pasowego wału m47n
Ja swego czasu wymieniałem koło jednośrubowe. Klucz własnoręczna samoróbka, oparty na podłużnicy z podłożonym klockiem drewnianym, żeby nie pogiąć lub porysować podłużnicy. Przedłużka 1,5m i poszło. Praca w pojedynkę. Nie pamiętam momentów, ale robiłem wg instrukcji kluczem dynamometrycznym i potem dokręcenie bez kątomierza. Nic nie podkładałem, klucz nie spadł i nie obrobił zębów. Niemniej podłożenie jakichś desek z pewnością nie zaszkodzi. Brzmi to mało fachowo, ale najważniejszy jest efekt. Dasz radę.
-
BMW x1Vin WBAVP110X0VP30956
zielo odpowiedział(a) na bsbs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze ją sprawdź na miejscu, bo cena jest niezła za auto z takim przebiegiem (w grudniu stała za 48k). Mimo niezbyt dużej mocy i braku nawigacji, który to brak jest na zdjęciach skutecznie pominięty. Ciekawe, jak tam fotel kierowcy, kierownica oraz sytuacja pod maską.
-
Lampy do E84
Oczywiście miało być "po lifcie"
-
BMW X1 WBAVZ910X0VT51691
zielo odpowiedział(a) na bsbs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStarość auta, jak rozumiem. Bo tu przyznać muszę rację. U nas na wiosce klub snobów w starych brykach. Iksowi to się co mniej ogarnięci nawet kłaniają. Dobra, temat stał się nudny, na koniec napiszę, że taki iks to zwykłe, nudne i trochę dziwne auto, nigdy nie cieszące się za wielką popularnością. Absolutnie nie nadające się dla snobów, bo wrażenie rob takie, jak patelnia do naleśników. Autorowi życzę znalezienia wymarzonego egzemplarza, super się tym jeździ... w automacie.
-
BMW X1 WBAVZ910X0VT51691
zielo odpowiedział(a) na bsbs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU mnie snobizm w starym iksie w dyzlu łączę z chęcią wygodniejszego wsiadania, możliwością podjechania pod krawężnik i 2 dni w roku wjechania po łuku na posesji pod górę na lodzie. Mamy na osiedlu team, ja i pozostałe snoby w Quaszkajach jedynkach. Chcieliśmy się nazwać Czuć Piniondz, ale podobno nazwa zajęta. Ale fakt, są większe problemy. Choćby to, że autor nie dołączył do snobów, bo był zajęty czytaniem naszych bezużytecznych postów :mrgreen:
-
BMW X1 WBAVZ910X0VT51691
zielo odpowiedział(a) na bsbs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- BMW X1 WBAVZ910X0VT51691
zielo odpowiedział(a) na bsbs temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jak już polemizujemy, ja dotąd posiadałem tylko RWD. Na posesję wjeżdżam po sporym łuku, pod górkę i tyłem. I jak tylko spadł śnieg, to pierwszy wjazd, złamanie kołami i złapanie się za głowę. No tak, RWD, wycofujemy i wjeżdżamy przodem. Żeby łamać kołami jeszcze na płaskim. A od tego roku po raz pierwszy zamykam oczy i jadę. Ile by nie napadało, xdrive wjeżdża zawsze. Drugie doświadczenie z xdrive: jedziemy w śniegu rządkiem 30 kmh. Pojechałoby się 50 kmh, również bezpiecznie. Ale jak tu wyprzedzić punto, skoro podczas próby wyjazdu z kolein od razy witamy sie z rowem. Chyba że wyjazd, dopiero przyspieszanie i wjazd z powrotem bez gazu. Dziś już nie mam tego problemu. Piszę o zaśnieżonych leśnych drogach, nie o obwodnicy Warszawy. Ale to takie właśnie indywidualne argumenty. Pasujące innym lub nieadekwatne wcale. Ja wiem jedno, xdrive w e90 jest 10%, rarytas z kosmosu i nie ma się co pchać na siłę. A w e84, czyli kilka cm wyższe e90, ogłoszeń z xdrive jest 50%. Auto z linka meeega tanie.- Lampy do E84
Wizualnie to najprościej rozpoznać po tym jasnym pasku (taki klin, czy trójkąt) u góry lampy. Przed liftem jest biały/mleczny, po lifcie srebrny. A żeby sobie nie komplikować, to każda lampa ma nalepkę, a na niej między innymi numer części i datę produkcji. Jeśli jest wyprodukowana po 07/2012, to jest przed lifcie.- E90 318 2006, Dębica WBAVA51080KV27669
zielo odpowiedział(a) na linq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAaben mówi nie o benzynie, a o konkretnej jednostce napędowej. A to dużo zmienia.- E61 525iA WBANG51000B397806 Marki Korekta
zielo odpowiedział(a) na StormRider temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż273 mi wczoraj mignęło, zanim zniknęło :8)- Przestrzegam przed firmą Hankook
Kolega wyżej nie napisał, że wjechałeś w wyrwę, tylko że na zdjęciach wygląda tak, jakbyś wjechał w wyrwę. I zgadzam się z nim. Faktycznie na zdjęciach tak wygląda. A raczej, jakby jakiś przedmiot wpadł pod tylne koło. Jakbym był rzeczoznawcą zatrudnionym przez producenta (dowolnego), to wymyślałbym, że z pewnością jakiś metal z ciężarówki, kawał cegły z pobocza jezdni itd. Czeka cię pewnie nierówna walka, jako współużytkownicy dróg - i opon - chyba wszyscy życzymy pozytywnego zakończenia. Mi swego czasu 2 nowe 17-tki jakiś życzliwy osobnik potraktował nożem, tam nie było z kim walczyć. Kolego Schakmir, dzięki twojej manii cytowania mieliśmy okazję przeczytać 3 posty autora tematu i potem te same 3 posty jeszcze raz. Daj spokój z tym cytowaniem, jest to niezgodne z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji na forum.- E46 co to za zderzak
Kratki nie są nietypowe, tylko po prostu od wersji 330i (tak w skrócie). I dlatego ciężko znaleźć na allegro.- Bmw E39 535i Aspen
Dobrze udało się zwrócić tą używaną nówkę. Kombinuję teraz z montażem kamery cofania do X1 i potwierdzam, że ciężko u nas na forum o informacje. To już prędzej na zagranicznych. Na fb nie jestem i nie planuję być.- 335 cypisek
Wygląda jak SimpleFix. Sprawdza się? Chyba też takie zapodam.- F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Dla mnie w takich projektach (może nie aż tak dużych) najprzyjemniejsze są dwa etapy: samodzielne grzebanie tam, gdzie można podziałać samemu i pierwsza jazda, gdy wszystko jest już na tip-top. Teraz zaczynasz pierwszy etap dobrej zabawy. A ten drugi - mamy nadzieję - wkrótce :8)- F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Myślę, że hejt to nazywanie ludzi pustymi dzbanami lub - co gorsza -ocena, kogo na co stać (dosłownie lub w przenośni). Wrzucając takie auto od razu godzimy się wpisy z dwóch różnych biegunów i trzeba to po męsku znieść. Ja również czekam na postępy z prac i mocno kibicuję. Tym bardziej, że jestem po niedawnej naprawie auta, gdzie praktycznie maska, zderzak i lampa do wymiany, a jak się uparłem, że robię dla siebie i ma być jak fabryka każe, to 5k pln nie moje. Więc porównując skalę, to aż głowa boli, ale tym bardziej trzymam kciuki :cool2:- Bmw E39 535i Aspen
To są chyba rysy na folii zabezpieczającej? - BMW X1 WBAVZ910X0VT51691
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.