Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Tester grubości lakieru
no to wystarczy Danonek...2x lakier nic nie przeszkadza a jak bedzie kit to odpadnie...po co wydawac pieniadze na jakies testery :P
-
Szerokosc opon do takich felg
nie piszesz o jakie felgi chodzi ...rozmiar...tam tez mozesz sprawdzic..http://www.opony.com/
-
sprowadzanie aut
ja np. kupilem w Pruszczu na czerwonych blachach od chandlarza i mi taniej wyszlo niz jechac do DE...czasem mozna trafic dobry okaz...bylo to auto od 1 wlasciciela w DE ...trzeba szukac :P masz nastepny w PL .....http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4214107
-
Szerokosc opon do takich felg
tu sobie sprawdz...bo do 1.8 to sa za szerokie... :P...http://www.opony.com/ :P
-
sprowadzanie aut
tu masz temat do poczytania...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65984&postdays=0&postorder=asc&start=0 :P
-
sprowadzanie aut
po co do DE jak masz w PL...http://moto.allegro.pl/item313690289_bmw_318_is_140km_100_bezwypadkowy_igla_.html :shock:
-
tapicerka drzwi bocznych
:P tu masz....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=71464&highlight=naprawa+trzeszczacej+tapicerki :roll:
-
autentyczny przebieg ?
tylko jest 1 szczegol...samochod musial byc serwisowany w ASO BMW :P
-
z których innych samochodów pasują części do BMW,dopisujcie
pasuja od VW np. zaworek od sterowania turbiny EGR..
-
Compact - kontrolka tylnej zarowki?
to ten sam system :P
-
Tester grubości lakieru
z Dannonka...co dzieci na lodowke przyczepiaja :P
-
Świecąca się kontrolka w kształcie zegarka.
tak...
-
jakie opony letnie
jak beda 195 tez beda dobre na nasze drogi i tak jak pisal kolega 205....szersze to samochod bedzie tancowal na naszych drogach.. :P
-
serwis
kto ci takie bajki do poduszki naopowiadal :norty:
-
kontrolka
przeczysc pedzelkiem lub wata i spirytusem,rozpuszczalnikiem nitro,acetonem,zmywaczem do paznokci...nie moze zostac tluszcz a wspraju sa tluszcze i samo spryskanie nic nie da...ona /przeplywka/musi byc sucha i czysta :P
-
hałas przy rozłączaniu sprzęgła 525
wedlug intercars wychodzi ze sa 4 czesci
- kontrolka
-
hałas przy rozłączaniu sprzęgła 525
lozysko oporowe to jest z takim kolnierzem...ja tez stawiam na lozysko oporowe :P lub rozleciala sie tarcza sprzeglowa
-
Poszukuje oszusta (prosze nie kasowac)
mms023...i ....wembur...dobrze pisza...a ten niby oszust co sprzedal to jak by byl prawdziwym oszustem to by sie nie odezwal wcale...nie bronie oszustow tylko w tym przypadku jest inaczej i autor tego tematu moim zdaniem powinien go przeprosic za nazwanie go oszustem :P
-
Kompresor klimatyzacji
pisz na priwa...moze to tylko lozysko sprzegla a nie sprezarka...dobrze ja sprawdzal czy tylko na sluch :P
-
Kompresor klimatyzacji
a co nie ma na alegro :?: co sie stalo z twoja :?:
-
Kompresor klimatyzacji
nie bedzie pasowal...zobacz....http://bmwfans.info/part-64528385908/ http://bmwfans.info/part-64528385712/ na drugi raz jak zadajesz pytanie to podaj jeszcze rocznik bo wystepuja rozne typy sprezarek :P
-
problem z centralnym,oświetleniem kabiny i wycieraczkami
jak mogles zamienic moduly /sterowniki/..tam sa 2 rodzaje...1 ten co podalem i 2 co ma inne wejscia...sa jeszcze tam przekazniki i bespieczniki :P zobacz sa rozne typy..ten ca ja podalem to modul komfortu..a tu masz inne...http://moto.allegro.pl/item307521356_bmw_e34_komputery_przekazniki_moduly.html
-
Poszukuje oszusta (prosze nie kasowac)
nie zgadzam sie z tym co pisze kolega..LM77..uwazasz ze wszyscy to oszusci ze tak piszesz.. ktoś kto wystawia przedmiot za 1/2 wartości i to jeszcze w kup teraz jaet co najmniej podejrzany.. kolega co kupowal sam ma wine... :P
-
problem z centralnym,oświetleniem kabiny i wycieraczkami
w e-34 jest w fotelu tylnim..