Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Wymiana szkieł reflektorów
zobacz..... http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/UnmoddedEuro.jpg http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/OuterLenseRetainingClip.jpg http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/OuterLenseLatch.jpg http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/RemoveOuterClip.jpg http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/RemoveLense.jpg http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/ExposeLampLenses.jpg http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/OpenLenseClips.jpg http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/OuterShell.jpg http://home.earthlink.net/~frankie66/images/bmw_diy/headlights/aiming_nut.jpghttp://home.earthlink.net/~frankie66/images/bmw_diy/headlights/mounting_screw_left.jpghttp://home.earthlink.net/~frankie66/images/bmw_diy/headlights/turn_signal.jpghttp://home.earthlink.net/~frankie66/images/bmw_diy/headlights/mounting_screw_right.jpghttp://home.earthlink.net/~frankie66/images/bmw_diy/headlights/mounting_points.jpg to powinno ci pomoc
-
mrugająca kontrolka ładowania
ja pisze o biegu jalowym ty o 3000 obr/min....przy 3tys.bedzie 14V....sam podajesz przyklad ....http://img404.imageshack.us/my.php?image=nowyobrazmapabitowapy6.png a piszesz to... Nie zawsze na biegu jałowym Idea Fakt regulatory sa różne, ale napięcie ładowania zawsze musi być takie samo Wink nie może spaść, gdyż wszystkie urządzenia muszą mieć zawsze takie samo napięcie. Jeśli by się napięcie ciągle wachało, to ciekawe ile pochodził by np. komputer i inne urządzenia. Te wszystkie urządzenia znajdujące sie w autku nie lubią zmiennych napięć - szybciej siadają. ladowanie man dobre.... Nie chce nikogo urazić, ale tylko pomóc.
-
parowanie kloszy lamp przednich
proponuje przewrocic uszczelke o 180 stopni...mozna tez dodatkowo sylikonem,tylko trzeba dobrze wyczyscic przed zalozeniem silikonu /odtluscic/
-
parowanie kloszy lamp przednich
odpowietrznik musi dzialac /musi byc drozny/...woda do lamp sie nie dostaje....jest to efekt roznicy temperator....sprawdzic odpowietrzenie :P
-
parowanie kloszy lamp przednich
poszukaj na forum bylo pokazane rozbieranie lamp...po rozebraniu trzeba pozadnie wysuszyc przed zlozeniem....nieraz wystarczy uszczelke obrocic o 180 stopni i sprawdzic odpowietrzenie lampy bo moze byc zapchane :P
-
330D letnie 205/50/17 wystarczy???
ja mam tak jak pisalem 205 tyl i przod i tez latem rzuca a zima na 195 jest o niebo lepiej :P
-
mrugająca kontrolka ładowania
jak sie pisze o ladowaniu jakie nepiecie / V/ wiadomo ze to na biegu jalowym...regulatory napiecia sa rozne..np.14V lub 14.5 V i po wlaczeniu odbiornikow m prawo lekko spasc / na biegu jalowym/ roznice 0.5V moga wystepowac z klasy przyrzadu pomiarowego...chyba zauwazyles ze sie pisze zawsze ok. / okolo / :P roznica w dziesietnych nie ma znaczenia :roll:
-
320D - trzęsie przy zatrzymywaniu
wez sprubuj najpierw przeczyscic krokowy...moze tak jak piszesz ze to jest przyczyna...ja bym tak zrobil bo moim zdaniem obroty same sie nie przestawili....musi byc zawsze jakas przyczyna :P sprubuj tez przeczyscic przeplywke /ten czujnik w przeplywce/ tylko delikatnie ...wata z acetonem lub moze byc zmywacz do paznokci lub rozpuszczalnik nitro :norty:
-
330D letnie 205/50/17 wystarczy???
chyba troche za cienkie 205...moim zdaniem lepsze by byly 215 lub 225 do twojego silnika :norty: ja mam 205 na lato ale moj sinik jest cienszy bo ma tylko 160KM
-
kontrolka abs i przygasające światła
mi chodzilo o przewody przy alternatorze...szczegolnie ten od wzbudzenia :P
-
Czy w 330D E46 2-edycji były silniki 184KM czy już tylko 204
tu mozesz dokladnie sobie sprawdzic po rocznikach jakie silniki wychodzily...http://bmwfans.info/original/..
-
320D - trzęsie przy zatrzymywaniu
cos z tym falowaniem nie tak....obroty w automacie powinny byc w granicach 750-800 a w manualu ok.900-1000obr/min zobacz na postoju czy przy przegazowaniu i puszczenia gazu tez to robi...jak tak to by odpadla wina napedu a pozostaly by poduszki czy moze przeplywka :norty:
-
mrugająca kontrolka ładowania
uwazasz ze alternator w BMW jest inny niz w pozostalych samochodach :?: czemu wtracasz naprawy BMW jak jest temat alternator... :shock:
-
Świeci kontrolka ładowania pomocy !!!
przeciez pisze ze slizgi /potocznie komutator/ mu sie pali...a ta siaga nie wyswietla :P
-
kontrolka abs i przygasające światła
sprawdz ladowanie aku. i czy nie masz luzne przewody :P
-
ringi w lampach przed liftem
instrukcja jak zrobic ringi...moze to ci cos pomoze... http://rapidshare.de/files/38028362/ringi.zip.html :P
-
Świeci kontrolka ładowania pomocy !!!
przyznalem sie ze sie pomylilem :?:
-
Świeci kontrolka ładowania pomocy !!!
nerwus zbigniewst napisał: wiekszych amperach Ostatnie zdanie ukazuje wyraznie co wiesz o elektrotechnice. zbigniewst napisał: a mostki prostownicze wystepuja jeszcze mniejsze : Chetnie je zobacze. zobacz....http://www.tme.pl/katalog/index.phtml :shock:
-
TOURING OŚWIETLENIE BAGAŻNIKA
czytam i to od poczatku...tylko ty jakos nie mozesz zauwazyc odpowiedzi... to pisz zaraz ze sprawdzales wylaczniki a nie glupie odzywki...rozmontuj lampke i sprawdz przy przelaczniku styki ...tam ci nie laczy :shock:
-
mrugająca kontrolka ładowania
panie..nerwus...za duzo pan czyta...to jak sie mowi na to po czym sie szczotki slizgaja :?: tylko fachowa nazwa :P bo tu tez nie jest opisane...http://pl.wikipedia.org/wiki/Alternator
-
mrugająca kontrolka ładowania
ladowanie powinno wynosic ok.14.4V a po wlaczeniu np.swiatel ok.13.7V jak masz za niskie ladowanie to powodem moze byc. 1/ regulator napiecia....nie sa takie drogie jak piszesz 2/ zly styk szczotek na wirniku...moze wystarczy przeczyscic 3/ zly regulator napiecia...powinien byc 14.5V 4/ slaby /zabrudzony/styk na przewodzie wzbudzenia...taki pojedynczy kabelek :P
-
klocki...
Ja mam Meyle i sa bardzo fajne..nie brudza nie piszcza i dobrze hamuja :P
-
Świeci kontrolka ładowania pomocy !!!
nerwus ja ciebie nie uswiadamiam to i ty przestan...masz racje pomylilem sie z tym moskiem :(
-
Świeci kontrolka ładowania pomocy !!!
tak na pewno znalazl przyczyne...bo pisalem ze ma sprawdzic na przebicie...a mostki prostownicze wystepuja jeszcze mniejsze i to o wiekszych amperach :mrgreen:
-
INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY
A ja się obawiam, że wcześniej... w 2000 była zmiana podłączenia pinów... a gdzie masz zlacze diagnostyczne...bo w podpisie widze u ciebie 99r. :?: