Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. sa firmy co robia wymiane za friko...warunek to zakup u nich oleju :P
  2. papierem sciernym tego sie nie robi...sa specjalne czysciki np.takie do lutowania rur miedzianych :P
  3. zbigniewst odpowiedział(a) na Alhazar temat w E46
    kliknij na nowosci....http://www.infocar.pl/
  4. zbigniewst odpowiedział(a) na gubic temat w E36
    nie kieruj sie kierownica do ilosci km. ...jeden trzyma mocno a drugi w palcach i nie bedzie wytarta :P
  5. podważ ten plastyk smialo...tam jest nawet miejsce do wlozenia malego srubokretu :P
  6. nie lubie dyskoteki w samochodzie....koncentracja kierowcy powinna sie skupic na droge a nie na muzyke :mad2:
  7. zbigniewst odpowiedział(a) na Hyro temat w E36
    nie prawda Mobile nie sa najlepsze...bardzo duzo jest tez podróbek :norty:tylko u nas takie przekonanie :P
  8. jak juz chcesz koniecznie klime to zaluz manual....klimatronik sie nie oplaca...siedze w tym temacie.....chlodnictwo :P
  9. tu mozesz sprawdzic...wpisz ostatnie 7 liter/cyfr nr. VIN.....http://bmwfans.info/original/ :cool2: co do klimatronika .....zalozenie sie nie oplaci :(
  10. ...Panfil - BMW Klub Polska.....Nurek... dziekuje bardzo...macie HONOR i ODWAGE a tu czegos brakuje.....Dragon240-BMW Klub Polska
  11. prawdopodobnie tloczek masz troche zapieczony...trzeba tloczek wyczyscic i nasmarowac :shock:
  12. prawdopodobnie padla ci przeplywka... :(
  13. pytales sie i dostales odpowiedz :lol: sprawdzales czym sie roznia :?: nic nie piszesz :hand:
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E46
    wcale sie nie zapala :?: czy zapala i gasnie :?: na komputerze by pokazalo blad :shock:
  15. ty nie masz zwarcia...to moze byc poprostu jakas wtyczka luzna... :shock:
  16. opony tez maja wplyw na spalanie.. :P
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na Pawel23 temat w E46
    do czego potrzebny ci jest bezpiecznik od klockow :?:
  18. zbigniewst odpowiedział(a) na wwwrona temat w E34
    na tulejkach metalowo-gumowych dokrecaj srube jak samochod stoi na kole..nie jak jest w powietrzu /u gory/ :shock:
  19. nowe visko w intercars kosztuje ok.200zl.
  20. tych zaznaczonych czesci sie nie kupuje uzywanych...nie musza byc org.BMW wiskoze mozesz kupic uzywke ale czy sie oplaci...zobacz tu ile kosztuja te czesci /wejdz w sklep/...cos ci duzo policzyli....http://www.intercars.com.pl/
  21. to najszybciej w serwisie BMW ci powiedza tu mozesz czekac tatka-latka...dlu.......go :roll:
  22. nie o rysunki chodzi tylko to co z prawej strony napisane... ......Vehicle information Series: 3' E36 Body: Saloon Model: 318i Engine: M43 Region: ECE Version: Left Hand Drive Transmission: Manual Manufact. date : 1997/11
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na Adam3 temat w E36
    masz racje :cool2:
  24. zbigniewst odpowiedział(a) na Adam3 temat w E36
    ja Lotosu uzywam juz od dawna,byly inne marki samochodow,w BMW nic sie nie dzieje a mam przejechane prawie 10tys.na tym oleju...kiedys zauwazylem ze z DE kupowali Lotos tlumaczac sie ze to jeden z lepszych olejow i tanszych...kupuje na stacji CPN i wiem jaki mam bo gdzie indziej moga wystepowac podruby..nie tylko o Lotos chodzi :P
  25. tu masz czesciowe dane...http://bmwfans.info/original/E36/Lim/318i-M43/ECE/L/M/1997/11/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.