Treść opublikowana przez zbigniewst
-
inspekcja i olej koszty (e39)
sa firmy co robia wymiane za friko...warunek to zakup u nich oleju :P
-
Nierówna siła hamowania z przodu/ delikatne znoszenie
papierem sciernym tego sie nie robi...sa specjalne czysciki np.takie do lutowania rur miedzianych :P
-
BMW E46 kontrolka poduszki
kliknij na nowosci....http://www.infocar.pl/
-
Pomoc w odczytaniu przebiegu
nie kieruj sie kierownica do ilosci km. ...jeden trzyma mocno a drugi w palcach i nie bedzie wytarta :P
-
Wymiana zarówki oswietlenia rejestracji.
podważ ten plastyk smialo...tam jest nawet miejsce do wlozenia malego srubokretu :P
-
Warto zobaczyć kawał dobrej roboty - troche CA w BMW:)
nie lubie dyskoteki w samochodzie....koncentracja kierowcy powinna sie skupic na droge a nie na muzyke :mad2:
-
Samoregulatory mi lekko stukaja
nie prawda Mobile nie sa najlepsze...bardzo duzo jest tez podróbek :norty:tylko u nas takie przekonanie :P
-
325 Turbo Diesel: Dwa pytania techniczne
jak juz chcesz koniecznie klime to zaluz manual....klimatronik sie nie oplaca...siedze w tym temacie.....chlodnictwo :P
-
325 Turbo Diesel: Dwa pytania techniczne
tu mozesz sprawdzic...wpisz ostatnie 7 liter/cyfr nr. VIN.....http://bmwfans.info/original/ :cool2: co do klimatronika .....zalozenie sie nie oplaci :(
-
Tester grubości lakieru
...Panfil - BMW Klub Polska.....Nurek... dziekuje bardzo...macie HONOR i ODWAGE a tu czegos brakuje.....Dragon240-BMW Klub Polska
-
Nierówna siła hamowania z przodu/ delikatne znoszenie
prawdopodobnie tloczek masz troche zapieczony...trzeba tloczek wyczyscic i nasmarowac :shock:
-
z przpływomierzem czy bez silnik chodzi i odpala tak samo
prawdopodobnie padla ci przeplywka... :(
-
Drgania wnetrza sam. po wymianie poduszki pod silnikiem.
pytales sie i dostales odpowiedz :lol: sprawdzales czym sie roznia :?: nic nie piszesz :hand:
-
kontrolka
wcale sie nie zapala :?: czy zapala i gasnie :?: na komputerze by pokazalo blad :shock:
-
problem z elektryka e39 3.0D 1999r
ty nie masz zwarcia...to moze byc poprostu jakas wtyczka luzna... :shock:
-
Problem z załączeniem turbiny 320d - strona 3 nowy problem
opony tez maja wplyw na spalanie.. :P
-
kontrolka
do czego potrzebny ci jest bezpiecznik od klockow :?:
-
wymiana wahacza gornego
na tulejkach metalowo-gumowych dokrecaj srube jak samochod stoi na kole..nie jak jest w powietrzu /u gory/ :shock:
-
Czy się opłaca kupować ?? Pomocy!! Pilne!!
nowe visko w intercars kosztuje ok.200zl.
-
Czy się opłaca kupować ?? Pomocy!! Pilne!!
tych zaznaczonych czesci sie nie kupuje uzywanych...nie musza byc org.BMW wiskoze mozesz kupic uzywke ale czy sie oplaci...zobacz tu ile kosztuja te czesci /wejdz w sklep/...cos ci duzo policzyli....http://www.intercars.com.pl/
-
Za szybka pomoc nagroda!!!!!!!!!!!!
to najszybciej w serwisie BMW ci powiedza tu mozesz czekac tatka-latka...dlu.......go :roll:
-
Za szybka pomoc nagroda!!!!!!!!!!!!
nie o rysunki chodzi tylko to co z prawej strony napisane... ......Vehicle information Series: 3' E36 Body: Saloon Model: 318i Engine: M43 Region: ECE Version: Left Hand Drive Transmission: Manual Manufact. date : 1997/11
- Olej Lotos
-
Olej Lotos
ja Lotosu uzywam juz od dawna,byly inne marki samochodow,w BMW nic sie nie dzieje a mam przejechane prawie 10tys.na tym oleju...kiedys zauwazylem ze z DE kupowali Lotos tlumaczac sie ze to jeden z lepszych olejow i tanszych...kupuje na stacji CPN i wiem jaki mam bo gdzie indziej moga wystepowac podruby..nie tylko o Lotos chodzi :P
-
Za szybka pomoc nagroda!!!!!!!!!!!!
tu masz czesciowe dane...http://bmwfans.info/original/E36/Lim/318i-M43/ECE/L/M/1997/11/