Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Spalanie gazu
nie.... sekwencja tak pali...zobacz BRC...http://www.autoeko.pl/?a=2
-
Problem ze sprzegłem...
mozesz co nieco sprawdzic ile kosztuja czesci...wejdz w sklep...http://www.intercars.com.pl/
-
320d nie che zapalic
- 320 problem z moca
2 generacji gaz nie ma znaczenia jakie kolektory darek839...to co piszesz podpada mi przeplywka lub zla regulacja...jeszcze moze byc slepe powietrze...sprawdz na dolocie czy wszystkie wezyki i weze dobrze pozakladane i czy nie sa popekane- 320d nie che zapalic
czym sprawdzales :?:jak bedzie slabe aku to rozrusznik bedzie krecil i kontrolki beda wariowac- Nie działa ogrzewanie tylkej szyby!!
sprawdz regulator napiecia i ladowanie...z aku moze byc cos nie tak- 320d nie che zapalic
- 320 problem z moca
sprawdz filter od gazu- Nieprzyjemny rezonans na postoju 320d - NAPRAWIONE (wydech)
sprawdz zawieszenie tlumika...tam gdzie opisujesz jest przkrecony tlumik...sprawdz sruby nr.10 i 11 lub oslona lacznika elastycznego przy srubie 10 ...zobacz %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/132024_p.png- Komunikat po włosku
dlaczego nie mozesz jezyka zmienic :?: kolega ci pisal ...sprawdz plyn spryskiwaczy...komunikat wyskakuje ale plyn jeszcze jest...sam piszesz ze koncowke masz...masz instrukcje sobie sciagnij....a jezyk w liczniku mozna zmienic bez komputera.....http://www.peb.pl/motoryzacja/200183-instrukcje-obs-ugi-do-aut.html :roll:- Komunikat po włosku
moze to ci cos pomoze....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=38685&highlight=ukryte+funkcje+obc- Problem ze sprzegłem...
moze wymienial tarcze sprzegla a docisk zostal...to mi wyglada na docisk sprzegla.../sloneczko/- Żarówką w popielniczce wyłonczam podświetlenie deski-co jest
spotkalem sie z takim problemem w e-34...tylko tam byly kabelki przetarte /zwarcie robili/ dlatego pisze o innej zarowce bo tez zdarzaja sie rozne :roll: zwroc uwage jak wkladasz zarowke...te druciki musza byc odpowiednio ulozone...jeden w jedna strone a drugi w druga...moze sam robisz zwarcie :shock:- e46 wyciek i dym 2.0 benzyna
do wymiany elastyczny lacznik tlumika...mialem to samo...dotyczy dymu..a wyciek jak masz to musisz zlokalizowac sam :roll:- Czy wasze BMW E36 myszkuje na rownych nawierzchniach??
masz luzy w zawieszeniu lub zla geometria...tak nie powinno byc :roll:- Komunikat po włosku
a jezyka nie mozesz zmienic :?: bo italiano- Alternator i latajace obroty na luzie
moim zdaniem jak to by byla sonda to i na benzynie by byly klopoty...moze podjedz do innego gazownika :)- Żarówką w popielniczce wyłonczam podświetlenie deski-co jest
saku82pl Ostrzeżenia : 1.... napisal..... tobie radze na poczatek wziac po prostu miernik i zobaczyc jaki prad tam jest, czy w ogole jest!! jak by nie bylo napiecia /nie prad/ to by nic sie nie dzialo :P- Świci się prawa strona auta, bezpiecznik, ogromne spalanie!!
podjedz do jakiegos elektryka bo nie wiadomo co ci fachowcy nababrali :roll:- Żarówką w popielniczce wyłonczam podświetlenie deski-co jest
sprubuj inna zarowke...moze ma zwarcie i wtedy sa takie objawy...sprawdz jeszcze gniazdo zarowki czy jest OK :roll:- Ile oleju do 520 e39?
wpisz tu 7 ostatnich liter/cyfr VIN i bedziesz wiedzial nie tylko ile oleju potrzebujesz....http://www.e34.de/vin/- Alternator i latajace obroty na luzie
sprawdz jeszcze napiecie ladowania...powinno byc ok.14.0 - 14.5 V na biegu jalowym- do jakiej prędkości można rozpędzić 318 z gazem sekwencyjnym
skoro nie dałeś odpowiedzi to po co to piszesz i zaśmiecasz forum , skoro nie masz nic do powiedzenia to nie pisz i tyle :duh: :duh: :duh:- Alternator i latajace obroty na luzie
powymieniales chyba to co niepotrzeba...wyraznie widac po twoim opisie ze przyczyna jest alternator lub slaby /stary aku/....spada napiecie na biegu jalowym :P- do jakiej prędkości można rozpędzić 318 z gazem sekwencyjnym
czytalem ten post ale odpowiedzi nie dalem bo glupie pytanie... MaatOhewetBi...co wniosles do tematu :?: ...dluga wypowiedz i poczatek zatarczki....gdybys nie zaczol na nowo ten post by poszedl dawno do kosza :P - 320 problem z moca
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.