Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. za to odpowiada ten modul ktory jest w tylnim siedzieniu za kierowca...http://moto.allegro.pl/item311607963_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html
  2. masz instrukcje obslugi....http://rapidshare.com/files/70994217/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E46_PL_up_by_dunaj2.rar
  3. nic sie nie stanie...nie dostanie napiecia to nie chodzi :P
  4. to jest prawdopodobnie regulacja...orginalnie zaklejona :P
  5. niech sprawdzi poziom oleju...moze byc malo :P
  6. moim zdaniem sciemniacz cos nie tak...zobacz jakie napiecie dochodzi na pelnym otwarciu sciemniacza..lub go zmostkuj to zobaczysz czy jest walniety :P
  7. zbigniewst odpowiedział(a) na oligator04 temat w E46
    na nasze drogi sa za slabe :shock:
  8. pisalem...to jest wyl. klimy...jak jest temp.zewnetrzna niska to moze byc wylaczony...tu masz instr.obslugi...http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar
  9. zbigniewst odpowiedział(a) na k-owiec temat w E46
    czujnik temperatury zewnetrznej :P
  10. musi byc wcisniete...najlepiej caly czas...ty tylko regulujesz temperatura :P
  11. zbigniewst odpowiedział(a) na nowik86 temat w X5 (E53)
    z alrgro gosc sie oglaszal :P
  12. prawdopodobnie masz zapowietrzony uklad...dolej plynu na zimnym silniku :norty:
  13. zbigniewst odpowiedział(a) na oligator04 temat w E46
    pasuja :P ..wymienne oba :P
  14. zbigniewst odpowiedział(a) na vising temat w E36
    taka zarowke dostaniesz nawet w CPN to zarowka 1.2 W /12V tak jak kolega Sendra wyzej pisal :P
  15. sprawdz polaczenie czujnika /kostka/ jak jest dobrze /czysto/to znaczy ze czujnik padl :P
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na Imegas temat w E36
    zobacz...http://sklep.intercars.com.pl/
  17. zbigniewst odpowiedział(a) na Spido temat w E36
    lampa Bosch ma zoltą naklejke i,napis na szkle Bosch
  18. zbigniewst odpowiedział(a) na kifiu temat w E34
    z tym sie zgodze i pisze od poczatku o tym../lampce/ ..nie ma sensu rozwalac wiazki nie sprawdzajac lampki :norty:
  19. zbigniewst odpowiedział(a) na oligator04 temat w E46
    tuleje wachacza jesli sa pozrywane...mozna komplety /z obudową/lub wymieniac same tuleje / wcisnac na prasie/ darek_e46 jeśli chodzi o wahacze to sprzedawcy je chwalą, że są wzmocnione i podobno wogóle nie ma zwrotów, ale widziałem gdzieś na forum Passata narzekania na te wahacze. Jak to znajde to wrzucę link jest link: http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=19137 my tu piszemy o BMW ...Passat ma calkiem inne zawieszenie :P
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na Spido temat w E36
    wszystko jest pokazane...szklo jest wklejone ...wyglada jak silikon..zobacz... http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/ExposeLampLenses.jpghttp://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/OpenLenseClips.jpg
  21. zbigniewst odpowiedział(a) na Spido temat w E36
    o jakich modelach myslisz :?: w E-46 nie ma szkla wewnatrz :P
  22. zbigniewst odpowiedział(a) na Spido temat w E36
    te wewnetrzne sa szklane
  23. zbigniewst odpowiedział(a) na Spido temat w E36
    a od jakiego potrzebujesz :?: Bosch czy ZKW...bo od Bosch mam
  24. odpowiada ...luzny styk,zly regulator napiecia,przetarty przewod od wzbudzenia / moze byc pekniety i trzyma na izolacji/
  25. zbigniewst odpowiedział(a) na Spido temat w E36
    zobacz w ASO nie powinny byc drogie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.