Treść opublikowana przez zbigniewst
-
problem z centralnym,oświetleniem kabiny i wycieraczkami
za to odpowiada ten modul ktory jest w tylnim siedzieniu za kierowca...http://moto.allegro.pl/item311607963_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html
-
kontrolka od oleju?? żółta. w 320d ojca
masz instrukcje obslugi....http://rapidshare.com/files/70994217/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E46_PL_up_by_dunaj2.rar
-
odciecie zasilania pompy paliwa....
nic sie nie stanie...nie dostanie napiecia to nie chodzi :P
-
Co to za ustrojstwo na krokowym
to jest prawdopodobnie regulacja...orginalnie zaklejona :P
-
kontrolka od oleju?? żółta. w 320d ojca
niech sprawdzi poziom oleju...moze byc malo :P
-
Oświetlenie licznika -szlag mnie trafia
moim zdaniem sciemniacz cos nie tak...zobacz jakie napiecie dochodzi na pelnym otwarciu sciemniacza..lub go zmostkuj to zobaczysz czy jest walniety :P
-
wachacze Mayle????
na nasze drogi sa za slabe :shock:
-
działanie klimatronika
pisalem...to jest wyl. klimy...jak jest temp.zewnetrzna niska to moze byc wylaczony...tu masz instr.obslugi...http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar
-
Czujnik - nadkole
czujnik temperatury zewnetrznej :P
-
działanie klimatronika
musi byc wcisniete...najlepiej caly czas...ty tylko regulujesz temperatura :P
-
Problem z navi!!!
z alrgro gosc sie oglaszal :P
-
Termostat? czujnik temperatury??
prawdopodobnie masz zapowietrzony uklad...dolej plynu na zimnym silniku :norty:
-
wachacze Mayle????
pasuja :P ..wymienne oba :P
-
Nietypowa żarówka COMPACT
taka zarowke dostaniesz nawet w CPN to zarowka 1.2 W /12V tak jak kolega Sendra wyzej pisal :P
-
temeratura 49,5 stopnia celcjusza
sprawdz polaczenie czujnika /kostka/ jak jest dobrze /czysto/to znaczy ze czujnik padl :P
-
Tuleja wahacza
zobacz...http://sklep.intercars.com.pl/
-
Wymiana szkieł reflektorów
lampa Bosch ma zoltą naklejke i,napis na szkle Bosch
-
TOURING OŚWIETLENIE BAGAŻNIKA
z tym sie zgodze i pisze od poczatku o tym../lampce/ ..nie ma sensu rozwalac wiazki nie sprawdzajac lampki :norty:
-
wachacze Mayle????
tuleje wachacza jesli sa pozrywane...mozna komplety /z obudową/lub wymieniac same tuleje / wcisnac na prasie/ darek_e46 jeśli chodzi o wahacze to sprzedawcy je chwalą, że są wzmocnione i podobno wogóle nie ma zwrotów, ale widziałem gdzieś na forum Passata narzekania na te wahacze. Jak to znajde to wrzucę link jest link: http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=19137 my tu piszemy o BMW ...Passat ma calkiem inne zawieszenie :P
-
Wymiana szkieł reflektorów
wszystko jest pokazane...szklo jest wklejone ...wyglada jak silikon..zobacz... http://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/ExposeLampLenses.jpghttp://logun.org/images/E36/Home%20made%20angel%20eyes/OpenLenseClips.jpg
-
Wymiana szkieł reflektorów
o jakich modelach myslisz :?: w E-46 nie ma szkla wewnatrz :P
-
Wymiana szkieł reflektorów
te wewnetrzne sa szklane
-
Wymiana szkieł reflektorów
a od jakiego potrzebujesz :?: Bosch czy ZKW...bo od Bosch mam
-
mrugająca kontrolka ładowania
odpowiada ...luzny styk,zly regulator napiecia,przetarty przewod od wzbudzenia / moze byc pekniety i trzyma na izolacji/
-
Wymiana szkieł reflektorów
zobacz w ASO nie powinny byc drogie