Treść opublikowana przez zbigniewst
-
zmiana kierownicy???
poszukaj na forum...bylo o wymianie kierownicy...wiecej sie dowiesz :P
-
Olej Lotos
dobry jak kazdy inny...ja mam zalany Lotosem i jest OK...a semi czy pelen syntetyk to zalezy jaki miales zalany przedtem :P
-
Inspekcja - cegielki nie znikaja
przestan nabijac posty...koniec
-
Drgania wnetrza sam. po wymianie poduszki pod silnikiem.
to prawa jest prawdopodobnie tez do wymiany....tu mozesz sprawdzic czy sie roznia poduszki /lewa,prawa/....http://bmwfans.info/original/
-
Czujniki klocków, w których koŁach?
w e-46 i e-39 sa w przednim lewym kole i prawym tylnim...u ciebie chyba tak samo
-
Inspekcja - cegielki nie znikaja
a co ty wniosles...ameryke odkryles :?: ze z lewej nie pala sie 2 cegielki :shock:
-
zdjęcia e39 na felgach m technic
moze tu cos znajdziesz..http://bmw.katalog-automobilu.cz/ lub tu....http://www.edbmw.com/blog/
-
Szerokosc opon do takich felg
ale on ma e-318 :shock:
-
Inspekcja - cegielki nie znikaja
po skasowaniu inspekcji właśnie NIE świecą dwie cegiełki z prawej strony, żółta i czerwona, świecą tylko zielone, 5 :duh: :duh: :duh: on pisze o lewej stronie n :shock:
-
318IS E36 WYWALA PLYN PO ODKRECENIU KORKA
jak odpowietrzac ja wiem...to byla pomylka w pisaniu i to wystarczylo poprawic a nie uczyc jak piszesz :shock:
-
NAPRAWA PODSWIETLENIA POKRETEL
wczoraj zmienilem 3 raz...teraz po kliknieciu powinny sie otworzyc :roll: pisale cos jest u was...moze macie jakas blokade wstawiona :?: regulamin wszystkich obowiazuje (nie trza byc zgryzliwym)...po to jestes modelatorem zeby to poprawic :shock:
-
Tester grubości lakieru
tytul postu czytalem...widze po waszych wypowiedzich ze trzymacie sie razem...dzieki
-
318IS E36 WYWALA PLYN PO ODKRECENIU KORKA
bmwnorbert co wniosles do tematu...tylko to ze kogos uczysz :duh:
-
Tester grubości lakieru
Takie wypowiedzi są trochę nie na miejscu ostatni raz zwracam uwagę dlaczego nie na na miejscu :?: on chcial tester do domowego uzytku...widze ze znowu sie czepiasz...nie masz innego zajecia :?:ja taki uzywam i mi sie sprawdza :norty:
-
powietrze w ukladzie paliwowym
czego nie daje rady :duh: to przez to sie uklad zapowietrza :?:
-
Kratka w podszybiu...
kupisz w ASO te rzeczy nie sa drogie :roll:
-
powietrze w ukladzie paliwowym
co ma ilosc paliwa do pracy pompki :?: raczej wychaczyla sie jak pisal kolega wyzej :shock:lub wskaznik ci zle pokazuje :roll:
-
NAPRAWA PODSWIETLENIA POKRETEL
pisalem juz...u mnie sie wyswietla...ale teraz zmienilem :shock:
-
318IS E36 WYWALA PLYN PO ODKRECENIU KORKA
czlowieku odrazu mi lepiej juz mialem czarne scenariusze, walnieta uszczelka, peknieta glowica, jezeli to norma to ide na piwko :hand: dolej plynu na zimnym silniku...przejedz sie nim zeby sie rozgrzał i znowu na zimnym dolej i tak kilka razy az sie caly odpowietrzy...w innym poscie pisales ze nie masz ogrzewania..masz prawdopodobnie uklad zapowietrzony..jeszcze jedna rada..jak dolewasz plyn to dobrze jest jak samochod stoi przodem nizej...zeby chlodniczka od ogrzewania byla wyzej jak chlodnica :P woda popłynie wbrew prawu fizyki, tzn pod górę??? :mad2: o odpowietrzaniu e36 było dużo :search: masz racje mialo byc odwrotnie :norty: na drugi raz popraw a nie wymadrzaj sie :mad2:
-
[E39] Parametry felg do 5er
w E-34 otwor centrujacy jest 72.5 a w E-39 74mm ...zawsze mozna wlozyc pierscienie centrujace jak jest wiekszy otwor centrujacy :P
-
Szarpanie kierownicy po uderzeniu w kłode :/
przykleil ci sie snieg lub jakis lód do felgi... :shock:
-
Szerokosc opon do takich felg
na felgach musi pisac rozmiar... :P
-
318IS E36 WYWALA PLYN PO ODKRECENIU KORKA
czlowieku odrazu mi lepiej juz mialem czarne scenariusze, walnieta uszczelka, peknieta glowica, jezeli to norma to ide na piwko :hand: dolej plynu na zimnym silniku...przejedz sie nim zeby sie rozgrzał i znowu na zimnym dolej i tak kilka razy az sie caly odpowietrzy...w innym poscie pisales ze nie masz ogrzewania..masz prawdopodobnie uklad zapowietrzony..jeszcze jedna rada..jak dolewasz plyn to dobrze jest jak samochod stoi przodem wyzej...zeby chlodniczka od ogrzewania byla nizej jak chlodnica :P
-
Compact - kontrolka tylnej zarowki?
Miałem bardzo podobny problem. Też zapalała się kontrolka, że jest coś nie tak z tylną lampą. Dodam że żarówki były ok. Moja rada jest taka. Wypnij kostkę i zobacz czy któryś z pinów nie jest wypalony. U mnie tak się zdarzyło.Jeden z pinów upalił się i to właśnie było powodem palenia się kontrolki na desce rozdzielczej. :hand: nie czytasz tematu :norty:
-
318IS E36 WYWALA PLYN PO ODKRECENIU KORKA
na goracym silniku zawsze ci to zrobi...dolewaj plynu na zimnym silniku :P