Skocz do zawartości

zbigniewst

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbigniewst

  1. zbigniewst odpowiedział(a) na SIERKA temat w E36
    poszukaj na forum...bylo o wymianie kierownicy...wiecej sie dowiesz :P
  2. zbigniewst odpowiedział(a) na Adam3 temat w E36
    dobry jak kazdy inny...ja mam zalany Lotosem i jest OK...a semi czy pelen syntetyk to zalezy jaki miales zalany przedtem :P
  3. przestan nabijac posty...koniec
  4. to prawa jest prawdopodobnie tez do wymiany....tu mozesz sprawdzic czy sie roznia poduszki /lewa,prawa/....http://bmwfans.info/original/
  5. w e-46 i e-39 sa w przednim lewym kole i prawym tylnim...u ciebie chyba tak samo
  6. a co ty wniosles...ameryke odkryles :?: ze z lewej nie pala sie 2 cegielki :shock:
  7. moze tu cos znajdziesz..http://bmw.katalog-automobilu.cz/ lub tu....http://www.edbmw.com/blog/
  8. ale on ma e-318 :shock:
  9. po skasowaniu inspekcji właśnie NIE świecą dwie cegiełki z prawej strony, żółta i czerwona, świecą tylko zielone, 5 :duh: :duh: :duh: on pisze o lewej stronie n :shock:
  10. jak odpowietrzac ja wiem...to byla pomylka w pisaniu i to wystarczylo poprawic a nie uczyc jak piszesz :shock:
  11. wczoraj zmienilem 3 raz...teraz po kliknieciu powinny sie otworzyc :roll: pisale cos jest u was...moze macie jakas blokade wstawiona :?: regulamin wszystkich obowiazuje (nie trza byc zgryzliwym)...po to jestes modelatorem zeby to poprawic :shock:
  12. tytul postu czytalem...widze po waszych wypowiedzich ze trzymacie sie razem...dzieki
  13. bmwnorbert co wniosles do tematu...tylko to ze kogos uczysz :duh:
  14. Takie wypowiedzi są trochę nie na miejscu ostatni raz zwracam uwagę dlaczego nie na na miejscu :?: on chcial tester do domowego uzytku...widze ze znowu sie czepiasz...nie masz innego zajecia :?:ja taki uzywam i mi sie sprawdza :norty:
  15. czego nie daje rady :duh: to przez to sie uklad zapowietrza :?:
  16. zbigniewst odpowiedział(a) na MaatOhewetBi temat w E36
    kupisz w ASO te rzeczy nie sa drogie :roll:
  17. co ma ilosc paliwa do pracy pompki :?: raczej wychaczyla sie jak pisal kolega wyzej :shock:lub wskaznik ci zle pokazuje :roll:
  18. pisalem juz...u mnie sie wyswietla...ale teraz zmienilem :shock:
  19. czlowieku odrazu mi lepiej juz mialem czarne scenariusze, walnieta uszczelka, peknieta glowica, jezeli to norma to ide na piwko :hand: dolej plynu na zimnym silniku...przejedz sie nim zeby sie rozgrzał i znowu na zimnym dolej i tak kilka razy az sie caly odpowietrzy...w innym poscie pisales ze nie masz ogrzewania..masz prawdopodobnie uklad zapowietrzony..jeszcze jedna rada..jak dolewasz plyn to dobrze jest jak samochod stoi przodem nizej...zeby chlodniczka od ogrzewania byla wyzej jak chlodnica :P woda popłynie wbrew prawu fizyki, tzn pod górę??? :mad2: o odpowietrzaniu e36 było dużo :search: masz racje mialo byc odwrotnie :norty: na drugi raz popraw a nie wymadrzaj sie :mad2:
  20. zbigniewst odpowiedział(a) na Polit temat w E39
    w E-34 otwor centrujacy jest 72.5 a w E-39 74mm ...zawsze mozna wlozyc pierscienie centrujace jak jest wiekszy otwor centrujacy :P
  21. przykleil ci sie snieg lub jakis lód do felgi... :shock:
  22. na felgach musi pisac rozmiar... :P
  23. czlowieku odrazu mi lepiej juz mialem czarne scenariusze, walnieta uszczelka, peknieta glowica, jezeli to norma to ide na piwko :hand: dolej plynu na zimnym silniku...przejedz sie nim zeby sie rozgrzał i znowu na zimnym dolej i tak kilka razy az sie caly odpowietrzy...w innym poscie pisales ze nie masz ogrzewania..masz prawdopodobnie uklad zapowietrzony..jeszcze jedna rada..jak dolewasz plyn to dobrze jest jak samochod stoi przodem wyzej...zeby chlodniczka od ogrzewania byla nizej jak chlodnica :P
  24. Miałem bardzo podobny problem. Też zapalała się kontrolka, że jest coś nie tak z tylną lampą. Dodam że żarówki były ok. Moja rada jest taka. Wypnij kostkę i zobacz czy któryś z pinów nie jest wypalony. U mnie tak się zdarzyło.Jeden z pinów upalił się i to właśnie było powodem palenia się kontrolki na desce rozdzielczej. :hand: nie czytasz tematu :norty:
  25. na goracym silniku zawsze ci to zrobi...dolewaj plynu na zimnym silniku :P

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.