Treść opublikowana przez zbigniewst
-
320D 150KM - Pytanie o kolektor ssący
podcisnieniem :shock: + zawor
-
felgi 19" w e39
krzysGTA napisal....Da się.O ile zawieszenie jest odpowiednio dostrojone. Jednak auto jeździ dość twardo ale nie jest tragicznie. :shock: jak widzisz nie ma innych :P
-
firma MEYLE
ja mam tej firmy klocki chamulcowe...sprawuja bardzo dobrze...swoznie krotkie wachacza /wzmocnione/ ..wszystko OK cena i jakosc :P
-
Liczba ząbków do czujników ABS
ja pisze o kole...zdejmij i zobaczysz te zabki :doh:
-
felgi 19" w e39
kazdy moze miec swoje zdanie i doswiadczenie powodzenia na naszych drogach :)
-
silnik 1.6i i przebieg 200tys. km czy warto kupić?
jak jestes pewny to nie czekaj bo ci ktos z pod nosa rabnie....a kolory wybiera sie w salonie przy kupnie nowego....przy uzywanych rzadko trafic zeby wszystko pasowalo :P
-
Liczba ząbków do czujników ABS
Czyli widać je bez zdjęcia tarczy czy nie? Bo jak czeka mnie martyrologia zdejmowania tarczy to wolę nie mieć tego ASC przy tych prędkościach... zawsze można jeździć też tylko ponad 160 km/h i będzie ok :P Testowałem kiedyś na 100 kilometrowym odcinku A4 i ani razu nie za szarpało ;) Pozdrawiam zdejmij kolo to zobaczysz...tarcza przykrecona jest do piasty
-
Znaleziony wyciek płynu chłodniczego co dalej ?
uszczelka jest w komplecie
-
Przedmuchy silnika itp. Co to jest, jakie objawy itp.
w starszach modelach to jak sie wykrecilo korek to chlapal olejem np. pasat...puzniej wsadzili plastykowa oslone i po chlapaniu...jak nie ma cos takiego to normalne ze po odkreceniu korka chlapie olejem :P
-
Liczba ząbków do czujników ABS
nie wiem jak w bmw ale np.merc ma zabki na piascie...widac je po zdjeciu kola :P
-
silnik 1.6i i przebieg 200tys. km czy warto kupić?
jak orginal przebieg to warto...200tys to nie jest duzo jak na BMW....czy wolisz jak ma na liczniku np.130tys. a rzeczywiscie 350tys.
-
kilka pytań odnośnie oświetlenia przedniego
cos takiego ...tylko 10w...http://moto.allegro.pl/item310580323_bosma_zarowki_w5w_t10_postojowki_wcisk_zegarow.html tu masz cala strone do szukania...http://moto.allegro.pl/4140_zarowki.html?order=t&view=gtext
-
Znaleziony wyciek płynu chłodniczego co dalej ?
to jest obudowa termostatu....tu kosztuje 50zl.org.BMW...http://www.intercars.com.pl/....sam kupowalem :P
-
kilka pytań odnośnie oświetlenia przedniego
mozna kupic takie zaroweczki ...zobacz na alegro...co do p/mgielnych tam przychodzi H7 taka sama jak do mijania :P
-
Kolor topbau ale w dieslu 4D Sedan
kiedys bylo podane /link/ na forum jakie kolory wychodzily...sprubuj poszukac :o
-
Dziwny stukot z przekaznika pod maska ????
sprobuj przelozyc przekazniki....bo to co piszesz to wychodzi ze jest slaby styk lub siadl przekaznik...nie powinno sie slyszec pracy przekaznika :P
-
felgi 19" w e39
kolego a jeździleś E39 na 19" kołach że się tak dosadnie wypowiadasz ??. Pomijając niższy komfort i dużo większe ryzyko związane z uszkodzeniem felgi bezpieczeństwo nie cierpi na tym w żaden sposób. Podejrzewam że Twój tok rozumowania odnosi się głównie do szerokości opony a z tym się wiąże szarpaniem auta po koleinach. Ja ma opony 245/35 i nie odczuwam tego tak bardzo więc troche mnie dziwi Twoja wypowiedź . Każde auta na szerokich oponach się tak zachowuje bez względu czy to jest rozmiar 17, 18" czy 19" . Takie moje zdanie. pzdr Krzysiek kolego ....nie jednym autem jezdzilem i jezdze nie tylko BMW....widze ze niektorych tylko wyglad zadawala a o innych sprawach nie wspomne...pisalem ze nadaje sie na autobany a nie na nasze dziury..sa samochody co maja 19 seryjnie ale to calkiem inne zawieszenie a nie seryjne E-39
-
Brak oświetlenia wewnętrznego
podjedz na komp. to moze cos wykaze
-
Po zmianie lacznika plywa po drodze
a gumy stabilizatora jak wygladaja...to ma tez wplyw
-
felgi 19" w e39
wyglad sie liczy czy bezpieczestwo i komfort....na autobanach to OK
-
Czy wasze BMW E36 myszkuje na rownych nawierzchniach??
czytajcie...on pisze ze na rownej drodze...o koleiny nie chodzi
-
felgi 19" w e39
...19....zalozyc to tak jak bys jezdzil po kocich lbach :shock:
-
320 problem z moca
ja znam auto co przyjechalo rok temu i byl zalozony gaz i chodzi do teraz....to twoj samochod i twoja kasa
-
320 problem z moca
zostaw swiece w spoko...sprawdz dolot powietrza....gaz 2 generacja tak szybko nie uszkadza swiec..poczytaj troche...http://www.autoeko.pl/?a=2...jak bedzie wszystko szczelne to dopiero swiece...po twoim opisie wyglada ze dostaje za duzo powietrza
-
NAVI 16:9 e46 '04 zmiana języka
moze to ci cos pomoze...http://www.bimmernav.com/google.html?gclid=CJjk2eyXmI8CFQk_MAodjhxdVw